HC Plzeň – Vítkovice 3:5 (kon.) | K. Vary – Třinec 3:6 (kon.) | Chomutov – Hradec Králové 0:2 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:6 (1:0, 0:3, 2:3)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 15.01.2016, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 33. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Ještě jednou vítejte u online přenosu, kde v rámci 33. kola DHL extraligy se představíHC Oceláři Třinec a HC Energie Karlovy Vary na ledě v KV Aréně. Úvodní vhazování padne v 17 hodin.

Karlovarská Vlčí smečka se drží na pěkné sedmé příčce DHL extraligy. Domácí své výkony v průběhu sezóny zlepšují a postupně stoupají tabulkou. Mezi nejlepší hráče Karlových Varů patří Ladislav Zikmund se 31 body, Jakub Vrána se 30 body a Ondřej Beránek s 29 body.

Třinečtí Oceláři předvádí v letošní sezóně velmi vyrovnané výsledky a zásluhou se drží na druhé příčce za Spartou Praha. Mezi nejlepší hráče Třince patří Michal Kovařčík se 30 body, Miloš Roman s 26 body a Ondřej Kovařčík také s 26 body.

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Vodička, Pajk, Dudek, Beer – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Svoboda, Babka, Davídek, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek

HC Oceláři Třinec: Fendrich (Loubal) – Stránský "C", Adámek, Roman, Bartko, Zahradníček "A", Doudera, Janiczek – M. Kovařčík, Murín, Jašek, Hrehořčák, Pala "A", Flok, O. Kovařčík, Hladoník, Lacka, Lorek Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: Kostourek – Suchánek, Brejcha.

Oba týmy již nastoupily na led. Utkání za malou chvíli začne.

00:01

00:05
    Ze začátku utkání se puku ujali hosté.

00:41
    Do útoku se znovu dostávají hosté.

01:10
    A máme tu první vyloučení na straně domácích! Na dvě minuty byl vyloučen Michael Čejka (KVA) za podražení.

01:48
    V první přesilové hře se poprvé podařilo karlovarským osvobodit a Třinec musí začít od znova.

02:53
    Ke konci oslabení se útoku dostali domácí! V kombinaci Zikmunda s Vránou se, ale nepodařilo karlovarským vystřelit.

04:15
    Karlovy Vary se až nyní dokázaly uvolnit a dostat z vlastního pásma. Třinec však skvěle brání střední pásmo a nepouští soupeře před Fendricha.

05:26
    Weinholdovi se podařilo dostat do útočného pásma, kde byl zastaven třineckou obranu.

05:48
    Po zakázaném uvolnění se hra přesouvá před Frčka.

06:09
    Mezi kruhy Adam Flok dokázal obrat domácí o puk. Svojí střelu však zamířil mimo.

07:04
    Od začátku třetiny jsou hosté velmi aktivní a neustále ohrožují brankáře Frčka, který zatím v prospěch domácích vše vychytal.

08:03
    Další vyloučení na straně domácích. Na dvě minuty je vyloučen Michael Čejka za sekání.

08:42
    Adam Flok se znovu dostal před bránu, kde však nedokázal zakončit kombinaci se svými spoluhráči.

09:04
    Třinec se stále drží v útočné třetině. Karlovarská obrana však nepouští ani jednu střelu na Frčka.

09:51
    Domácí se po dlouhé době osvobozují.

10:06
    Karlovy Vary hrají v plném počtu.

10:20
    I přes hru v plném počtu se Karlovarští nedostávají z vlastního pásma.

10:46
    Poprvé v první periodě se domácí dokázali udržet v útočné třetině. Vystřelit však nedokázali.

11:47
    Po dlouhém nátlaku před bránou Fendricha se poprvé vylučuje na straně hostů. Jan Bartko (TRI) byl vyloučen za sekání na dvě minuty.

12:25
    Při vlastním oslabení se dokázali Třinečtí dostat do přečíslení. Závěrečnou nahrávku však nedokázali přesně nasměrovat.

13:31
    V průběhu oslabení se nepodařilo domácím vytvořit si větší tlak na bránu a skóre se tedy nemění.

14:25
    Třinec se znovu usadil v útočné třetině a jediným, kdo zachraňuje situaci pro domácí je Frček.

15:19
    Michálek předvedl skvělý obranný zákrok před Frčkem a zabránil jistému inkasování gólu.

16:27
    Domácí se po dlouhé době ujali puku. Vzápětí ve středním pásmu však svůj puk ztratili a do útoku se opět dostávají Třinečtí.

17:34
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    FILIP HAUZR skvěle unikl třinecké obraně po levé straně a nastřelil puk před bránu, kde jeden z obránců si kotouč srazil do vlastní brány. Bez Asistence

18:29
    Hra pokračuje v roli Třince, který je neustále na puku.

19:02
    Třinečtí i přes inkasovaný gól jsou lepším týmem na ledě. Karlovarští mají velký problém s překonáním středního pásma.

19:57
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Davídek – 2 min., vysoká hůl).

20:00

V první třetině byl k vidění jeden gól a to do sítě hostů, když se dokázal prosadit Hauzr. I přes inkasovaný gól byl tým Třince lepší v první třetině a mnohem více ohrozil bránu, kde jistotou pro Energii je Jakub Frček, který dnes nepustil ani jednu střelu. Druhá třetina začne přibližně v 17:40.

20:01

20:06
    Ze začátku druhé třetiny jsou na puku domácí.

20:27
    Poprvé jsou na puku také hosti, kteří se okamžitě přesouvají před Frčka.

20:49
    Na dvě minuty byl vyloučen Petr Vodička (KVA) za hákování ve vlastní třetině.

21:16
    Domácí nyní musí čelit dvojitému oslabení.

22:08
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po střele Adámka se puk odrazil od mantinelu za bránou přímo k Kovařčíkovi, který neměl problém se zakončením. Asistence: Marian Adámek, Lukáš Jašek

23:50
    Hra pokračuje na hokejkách Třince,který je stále aktivnější na kotouči a více se dostává před bránu.

24:54
    Z obranného pásma se Energii nedaří dostat. Třinec uzavřel modrou čáru a všechny puky posílá zpět za Frčka.

25:34
    Po dlouhé době se podařilo Vránovi vyvézt puk, který ale ztratil za bránou Fendricha a hra se znovu přesouvá před Frčka.

26:57
    Po odpískání ofsajdu domácích hra zůstává ve středním pásmu.

27:32
    Karlovým Varům se daří ve druhé třetině více konkurovat Třinci. Jeden z mnoha skvělých zákroků předvedl Pajk.

28:25
    Po zákroku Frčka se bude vhazovat po jeho levici.

28:37
    Nyní se v ofsajdovém postavení ocitli hosté.

28:49
    Po nezpracování přihrávky Svobody se píská zakázané uvolnění a hra se tedy přesune před Frčka.

29:47
    Oba týmy zvýšily tempo hry.

30:09
    Michal Kovařčík dokázal přesné přihrát od mantinelu úplně volnému LUKÁŠI JAŠKOVI, který střelou zápěstím poslal puk těsně pod víko. Asistence: Michal Kovařčík

31:32
    Po nátlaku domácích před bránou Fendricha se provinil Michal Roman (TRI) hákováním a byl vyloučen na dvě minuty.

32:40
    Karlovým Varům se v přesilové hře nedaří usadit v útočném pásmu.

33:51
    Po střetu ve středním pásmu se na ledu ocitl Bartko. Na ledě je krev, a proto se chvíli nebude hrát.

34:04
    Na puku jsou po dlouhé době domácí, kteří se dostali před Fendricha, ale zatím ho neohrozili.

34:25
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jan Zahradníček – 2 min.).

34:45
    Po velké chybě Frčka v rozehrávce se k puku dostal Lukáš Jašek, který ale nedokázal zpracovat puk.

35:51
    Domácí pokračují v přesilové hře.

36:17
    Ve vlastním oslabení se dokázal prosadit ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který po prokličkování mezi karlovarskými obránci dokázal zakončit přesně do růžku brány. Asistence: Jakub Lacka

36:59
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Murín – 2 min., hákování).

38:11
    Domácí se nyní dokázali dostat před Fendricha, ale bránu neohrozili.

38:40
    I přes oslabení se hostům daří dostat do útoku.

38:55
    Jeden z dalších zákroků si připsal Fendrych, ale v zachycení puku si byl velmi jistý.

39:28
    Při hře v plném počtu se Třinečtí znovu usadili v útočné třetině.

40:00

Ve druhé třetině byli k vidění dokonce tři branky a všechny do sítě Frčka. Třinec ve druhé periodě potvrdil své kvality a dokázal zatím otočit zápas ve svůj prospěch. Karlovy Vary dokázaly oproti první třetině více konkurovat svému soupeři, ale vstřelit branku nedokázali, a tak skóre po druhé části zůstává ve prospěch Třineckých. Třetí třetina začne přibližně v 18:28.

40:01

40:08
    Ze začátku třetí třetiny se puku ujali hosté.

40:42
    První akci domácích, kterou založil Zikmund se Karlovarští usadili v útočné třetině.

41:25
    V závěrečné periodě jsou domácí aktivnější a to se projevilo vyloučením Mariana Adámka (TRI), který se provinil vyhozením puku mimo ledovou plochu a je vyloučen na dvě minuty.

42:20
    Karlovy Vary se v přesilové hře ještě nedokázaly usadit v útočné třetině.

43:07
    Až nyní se domácím podařilo vytvořit si stálý tlak na bránu.

43:39
    Avšak hosté hrají v plném počtu a tlak domácích ustal.

44:09
    V plném počtu hráčů na ledě se pokračuje před Jakubem Frčkem, který opakovaně musí zasahovat do hry.

44:31
    Po vhazování po Frčkově levici se na puku drží Třinec.

45:18
    Po zavezení puku Kamilem Svobodou se puku dokázal ujmout MICHAEL ČEJKA, který přesnou přízemní střelou překonal Fredricha. Asistence: Kamil Svoboda

46:30
    Domácí se poprvé v utkání projevují jako aktivnější tým na ledě a úspěšně kazí třineckou rozehrávku.

47:20
    Po zavezení puku Matějem Murínem se puku před bránou ujal ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který dokázal protlačit puk za záda Frčka. Asistence: Matěj Murín

47:53
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Šašek – 2 min.).

48:15
    Karlovy Vary znovu stahují náskok svého soupeře! Po úspěšném překonání středního pásma se odraženého puku ujal JIŘÍ JANATA,který neměl problém se vstřelením gólu. Asistence: Patrik Michálek

48:31
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vodička – 2 min.).

48:52
    Třinec znovu střílí gól! Při další přesilové hře se tentokrát dokázali prosadit hosté. Po Hladoníkově přihrávce se puku ujal MICHAL ROMAN, který přesně zakončil. Asistence: Jan Hladoník, Jakub Lacka

48:58
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Doudera – 2 min., sevření puku rukou).

50:12
    Karlovy Vary v další přesilové hře předvádí skvělý hokej. Oba týmy zvyšují tempo hry.

51:02
    Po střele Weinholda hra pokračuje před Fendrychem, který po střetu s karlovarským útočníkem spadl.

51:49
    Další gól Třince! Karlovarští chybovali v rozehrávce a toho využil Matěj Murín, který přesně přihrál LUKÁŠI JAŠKOVI, který svojí střelu zamířil těsně podél betonu přesně do rohu brankové konstrukce. Asistence: Matěj Murín

53:18
    Na dvě minuty je vyloučen Jakub Lacka (TRI) za sekání.

54:07
    Karlovy Vary se v další přesilové hře drží v útočné třetině. Na bránu však ještě nevystřelily.

54:55
    Domácí znovu zavezli puk do útočné třetiny, kde se u mantinelu zastavila hra z důvodu držení puku na mantinelu.
    54:55 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

Kings and their gold. #Suomi #RibcorReckoner

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

55:36
    Karlovarští se stále snaží zvrátit stav utkání a přizpůsobují tomu styl hry.

56:33
    Hra se přesouvá před Frčka, který znovu musel zasahovat.

56:51
    Domácí se znovu pokusili o změnu skóre. Nyní dokázali Karlovarští nstřelit tyčku.

57:39
    V posledních dvou minutách zápasu se stále domácí nevzdávají a hrají stále naplno.

58:14
    Do útočné třetiny se znovu dostávají hosté. Jakub Lacka však nedokázal zpracovat puk, a tak se k puku dostávají domácí.

59:30
    Zápas se již pouze dohrává. Výsledek je rozhodnutý.

Ve třetí třetině bylo k vidění dokonce pět gólů. Třinec v dnešním zápase předvedl lepší výkon a do Třince odváží tři body. Karlovy Vary se snažily konkurovat svému soupeři, ale porazit ho nedokázaly.

Z mojí strany je to por dnešní zápas vše. Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (19:04:30)

Pavel Pelčák

Góly a asistencie: 18. Hauzr, 46. Čejka (Svoboda), 49. Janata (Michálek) – 23. Kovařčík (Adámek, Jašek), 31. Jašek (Kovařčík), 37. Kovařčík (Lacka), 48. Kovařčík (Murín), 49. Roman (Hladoník, Lacka), 52. Jašek (Murín)

Rozhodca: Kostourek – Suchánek, Brejcha