Nitra – B. Bystrica 5:3 (kon.) | Zvolen – Poprad 1:3 (kon.) | Martin – Trenčín 2:3 (po pr.)
Žilina – Košice 3:4 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:2 (kon.)
HKM Zvolen
1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
HK Poprad
Nedeľa 06.12.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta ZVOLEN • Tipos Extraliga (SR)

57:18
    Ďalšie diskutabilného rozhodnutie Lokšíka, teraz bude hrať presilovku Poprad. Na trestnú lavicu ide na dve minúty za podrazenie Klhůfek.
    PULIŠ - 1:3

55:43
    Zvolen dal gól!

Tak predsa Zvolen využíva presilovú hru a snaží sa zvrátiť stav dnešného stretnutia. Po peknej kombinácii sa do prázdnej brány presadil RADOVAN PULIŠ.
    Asistencia: Renars Demiters

55:33
    Predsa len veľká šanca Zvolena, Semorád však netrafil puk a neprekonal ležiaceho Svobodu.

53:42
    Teraz úprimne neviem, čo hlavný rozhodca odpískal, no na trestnú lavicu ide na dve minúty za nedovolené bránenie Kasík.

51:30
    Ďalšia šanca hostí, puk teraz skackal po brvne Petríkovej brány.

49:52
    Popradčania išli do prečíslenia dvaja na jedného, Paločkovu strelu ale vykopol betónom Petrík.

45:51
    Ďalšia presilovka Zvolena, za sekanie dostáva trest na dve minúty Paukovček.

45:38
    Obržálek vo veľkej šanci, jeho strelu do prázdnej brány ale obetavo zblokoval Dinda. Takto sa má bojovať o body.

43:38
    Zvolen si zahrá presilovú hru, na dve minúty pôjde na trestnú lavicu za podrazenie Kroták.

38:34
    Dve minúty za hákovanie dostal Kasík, Zvolen bude hrať presilovú hru.

38:20
    Viktor Fekiač nahral do veľkej šance jednému zo spoluhráčov, ten ale netrafil prázdnu bránu. Neskutočné.

35:55
    Ďalší vylúčený hráč Zvolena, za napadnutie hlavy a krku dostal 2+10 minút Peter Zuzin. Nepríjemná sprava pre domácich.

34:45
    Puliš sa preštrikoval do šance, v tej však netrafil bránu.

34:18
    Na dve minúty za držanie pôjde na trestnú lavicu strelec tretieho gólu Paločko, zároveň s ním však ide na trestnú lavicu aj Škvaridlo za simulovanie. Hrať sa tak bude 4na4.

32:05
    Z brány Zvolena odišiel Samuel Baroš, nahradil ho Roman Petrík.
    PALOČKO - 0:3

32:05
    Poprad dal gól!

Poprad využíva presilovú hru a dostáva sa do trojgólového vedenia a nasleduje výmena zvolenských brankárov. Štefan Fabian sa oprel do puku, ten tečoval MATÚŠ PALOČKO a na teč nedokázal Baroš zareagovať.
    Asistencia: Štefan Fabian, Arne Kroták

31:36
    Hostia si zahrajú ďalšiu presilovku, Obdržálek obdržal dve minúty za hákovanie.
    BAJARUNS - 0:2

29:51

Puliš posúval puk do rohu za Barošovu bránku, ten sa však nešťastne od hlavného rozhodcu odrazil pred bránu, kde stál pripravený LAURIS BAJARUNS a prekonal Baroša.
    Asistencia: Matúš Paločko

27:41
    Juraško strieľal, pred bránou tečoval Brabenec do tyčky. Domáci majú veľké šance.

26:35
    Krásna nahrávka na Bajarunsa, lotyšský útočník si však vylámal zuby na Barošovi, ktorý ho zoči-voči vychytal lapačkou a pochutil si na jeho strele.

24:50
    Škvaridlo obkrúžil celé pásmo, ale nezakončil, následne mu krásne prihral Obdržálek, ale jeho strela mierila tesne nad bránu.

24:05
    Nádherná prihrávka Brabenca na Semoráda, ktorý však v stopercentnej pozícii nedokázal gólovo zakončiť. Toto bola zatiaľ najväčšia šanca Zvolena.

17:10
    Semorád krásne priťukol Viktorovi Fekiačovi, jeho pokus však minul Svobodovu bránku.

08:49
    Sily na ľade sa vyrovnajú, Škvaridlo dostal dve minúty za podrazenie.

08:10
    Obrovská šanca domácich! Andersonsovu tečovanú delovku od modrej zastavila až bránková konštrukcia.

08:04
    Paukovček si teraz pôjde na dve minúty sadnúť na trestnú lavicu.

07:27
    Zvolen teraz takmer vyrovnal, Brabenec však nedopravil puk za Svobodov chrbát.
    ŠTRAUCH - 0:1

01:50

Obrovská individuálna chyba Klhůfeka, ktorý sa nechal veľmi ľahko obísť ANDREASOM ŠTRAUCHOM a ten si krásnym blafákom položil aj Baroša a pohodlne otvoril skóre.
    Asistencia: Branislav Rapáč

Tomáš Melicherčík

Góly a asistencie: 56. Puliš (Demiters) – 2. Štrauch (Rapáč B.), 30. Bajaruns (Paločko), 33. Paločko (Fabian, Kroták)

HKM Zvolen: Baroš (Petrík)- Bagin Juraško (C), Semorád Brabenec (A) P. Zuzin- D. Krejčí Andersons, Obdržálek Klhůfek Škvaridlo (A)- Demiters Pokovič, Puliš Mráz J. Jurík- F. Fekiač, Ďaloga V. Fekiač Žilka

Tréneri: Josef TUREK- Andrej PODKONICKÝ

HK Poprad: Svoboda (Kostúr)- Suchý Dinda, Bartečko (A) Heizer Števuliak- Briják Fabian (A), Kroták (C) Rusnák Paločko- Malina Kasík, Paukovček B. Rapáč- Šterbák Gáborčík, Štrauch Bajaruns Achs

Tréneri: Pavol PAUKOVČEK- Juraj HALAJ

Rozhodca: Peter LOKŠÍK- Martin JOBBÁGY, Tibor ROVENSKÝ