K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Berani Zlín
cz Nedeľa 06.12.2015, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 25. kolo

56:04
    Zlín má ale možnost snížit, zahraje si přesilovou hru. Jakub Dudek (KVA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

53:06
    Ale pozor, vyloučení na straně domácích, Weinhold (KVA) dostává dvě minuty za podražení.

49:35
    Daniel Gazda (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

23:16
    Vladimír Váňa (ZLN) dává domácím možnost vstřelení druhé branky, je totiž vyloučen na dvě minuty za držení.

16:10
    A do tří jdou domácí znovu! Za bránou napálil zlínského hráče Jakub Hendrych (KVA), obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

15:01
    Domácí jdou do tří! Michael Čejka (KVA) obdržel dvě minuty za nedovolení bránění, když v brankovišti atakoval Halodu.

13:01
    Roman Kosorin (ZLN) dostává dvě minuty za hrubost, Adam Rulík (KVA) pak dvě plus dvě minuty za sekání a hrubost, je z toho přesilovka pro hosty.

04:30
    První vyloučení zápasu, na dvě minuty si odchází sednout Roman Kosorin (ZLN) za podražení.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 12. Vrána (Čejka), 30. Janata (Hauzr, Dudek), 56. Rulík (Čejka, Beránek), 60. Beránek (Čejka, Vrána) – 48. Hořanský (Hlaváč)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Beer, Rulík, Dudek, Weinhold, Vodička – Beránek, Nguyen, Zikmund, Svoboda, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka
    Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Kosorin, Sirota, Váňa, Stuchlík, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Peška, Horváth, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský

Rozhodca: Valenta – Rubáš, Tvrdík