Besiktas – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Karabach – Monaco 1:1 (kon.) | Celtic – Molde 1:2 (kon.)
Amsterdam – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Kazaň – Liverpool 0:1 (kon.) | Sion – Bordeaux 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – Solún 2:1 (kon.) | Dortmund – Qäbälä 4:0 (kon.) | Brugge – Légia Varšava 1:0 (kon.)
Neapol – Midtjylland 5:0 (kon.) | Minsk – Villarreal 1:2 (kon.) | Plzeň – Rapid Viedeň 1:2 (kon.)
Marseille – Braga 1:0 (kon.) | Groningen – Liberec 0:1 (kon.) | Rosenborg – Lazio 0:2 (kon.)
Saint-Étienne – Dnipropetrovsk 3:0 (kon.) | Skenderbeu – Lisabon 3:0 (kon.) | Belenenses – Bazilej 0:2 (kon.)
Lech Poznań – Fiorentina 0:2 (kon.) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Schalke 1:1 (kon.)
Asteras – APOEL 2:0 (kon.) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (kon.) | Bilbao – Partizan 5:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:1 (1:0)
R.S.C. Anderlecht
Štvrtok 05.11.2015, 21:05 • White Hart Lane, London • Európska liga • Skupina J

Je za nami aj druhý polčas v súboji o postupovú priečku medzi Tottenham Hotspur – R.S.C. Anderlecht. Tottenham sa vďaka dnešnej výhre vyšvihol až na prvú priečku skupiny J. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 1:0. V druhom polčase sme sa dočkali až dvoch kúskov. O prvý sa postaral v 72. minúte Ezekiel. Dlh oto vyzeralo, že Anderlecht udrží stav 1:1, no potom prišla delovica Mousu Dembelého, ktorá znamenala výhru Tottenhamu 2:1.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (22:56:56)

90+3

90+1
    Harry Kane sa s Lamelom nikam neponáhľajú. Loptu si vymieňajú pri rohovej zastávke a čakajú na napádanie od súpera.

90
    V prvom polčase sa nadstavujú +3 minúty.

89
    Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Frank Acheampong, prichádza Idrissa Sylla.
    88. Mousa DEMBÉLÉ - 2:1

88
    Tottenham dal gól!

Tak toto je niečo neuveriteľné! Zakríkol som to a gól na 2:1 predsa len prišiel a nebol to len tak obyčajný gól. V samom závere zápasu naservíroval Son loptu na kopačku MOUSU DEMBÉLEHO, ktorý tvrdou strelou z prvej mieril presne pod brvno. Krásny gól, ktorý bude určite znamenať veľa pre kohútov.

87
    Center od vlajočky sa však nepodaril ani domácemu Erikovi Lamelovi a tak sa zrejme dnes už rozhodujúceho gólu nedočkáme.

86
    Konečne sa v druhom polčase ukázal aj Harry Kane po pase Lamelu. Zakončenie bolo nepresné, no len vďaka teču jedného zo stopérov a tak uvidíme rohový kop.

85
    K strele sa na opačnej strane odhodlal Mousa Dembelé, no ten mieril po zemi len do rukavíc pripraveného Prota.

84
    A ani teraz neprišlo poriadné zakončenie po dobrej centrovanej lopte od rohovej zástavky.

83
    Striedanie v tíme R.S.C. Anderlecht: z ihriska odchádza Fabrice N´Sakala, prichádza Ibrahima Conté.

82
    Po prvom rohovom kope uvidíme aj druhý, no v dnešnom stretnutí gól z rohu nie a nie prísť.

81
    Pochváliť treba Erika Diera, ktorý v závere zápasu pracuje na 110%. Momentálne včas odzbrojil Ezekiela, ktorý tak nepridá svoj druhý gól.

80
    Tottenham momentálne v kľude kombinuje pred bránkou Tottenhamu, no strela neprichádza a bez strely nepríde ani gól. Navyše do konca riadnej hracej doby ostáva niečo okolo 10 minút.

79
    Do lopty sa po rohovom kope napokon oprel Dendoncker, ktorý žiaľ mieril veľmi nepresne a lopta končí niekde na tribúne za bránkou Huga Llorisa.

78
    Okaku mohol v ďalšom brejku pridať aj druhý gól svojho tímu no Ben Davies výborne zakročil a loptu poslal mimo hraciu plochu. Z následného rohového kopu sa už Anderlecht nepresadil.

77
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Dele Alli, prichádza Joshua Onomah.

76
    Domáci chystajú aj posledné striedanie a vyzerá to na posilnenie útoku. Venujme sa však dianiu na ihrisku a to prieniku Najara po krídle.

75
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Ryan Mason, prichádza Mousa Dembélé.