Besiktas – Lok. Moskva 1:1 (kon.) | Karabach – Monaco 1:1 (kon.) | Celtic – Molde 1:2 (kon.)
Amsterdam – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Kazaň – Liverpool 0:1 (kon.) | Sion – Bordeaux 1:1 (kon.)
FK Krasnodar – Solún 2:1 (kon.) | Dortmund – Qäbälä 4:0 (kon.) | Brugge – Légia Varšava 1:0 (kon.)
Neapol – Midtjylland 5:0 (kon.) | Minsk – Villarreal 1:2 (kon.) | Plzeň – Rapid Viedeň 1:2 (kon.)
Marseille – Braga 1:0 (kon.) | Groningen – Liberec 0:1 (kon.) | Rosenborg – Lazio 0:2 (kon.)
Saint-Étienne – Dnipropetrovsk 3:0 (kon.) | Skenderbeu – Lisabon 3:0 (kon.) | Belenenses – Bazilej 0:2 (kon.)
Lech Poznań – Fiorentina 0:2 (kon.) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (kon.) | Sparta Praha – Schalke 1:1 (kon.)
Asteras – APOEL 2:0 (kon.) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (kon.) | Bilbao – Partizan 5:1 (kon.)
Dinamo Minsk
1:2 (0:0)
Villarreal CF
Štvrtok 05.11.2015, 19:00 • Borisov Arena • Európska liga • Skupina E

Skončil sa nám zápas štvrtého kola skupinovej fázy Európskej ligy. Španielsky celok Villarreal potvrdil úlohu favorita a hoci od 69. minúty prehrával, skóre dokázal otočiť a teší sa z očakávaného víťazstva. V prvom polčase sme sledovali slabý futbal, po obrátke sa to všetko rozbehlo a boli sme svedkami aj gólov. To je od nás zatiaľ všetko, zostaňte so stránkou Onlajny.eu aj naďalej, prajeme ešte pekný večer. (20:52:14)

90+4

90+4
    Begunov za svoj zákrok videl žltú kartu a to je bodka za dnešným duelom.

90+3
    A znovu tá istá situácia, avšak s tým rozdielom, že k takému veľkému vzruchu nedošlo. Ešte emócie po tvrdom faule Begunova, ktorý si neudržal nervy na uzde.

90+2
    Domáci zahrávali štandardnú situáciu z polovice ihriska. Dlhá nakopnutá lopta robila šarapatu v šestnástke. Barbosa sa ocitol na zemi, lopta zasa v sieti. Píska sa však útočný faul.

90+2
    Prvá nadstavená minúta je minulosťou a nič nenasvedčuje tomu, že by sa malo skóre ešte meniť. Ale ešte nepredbiehajme.

90+1
    Hrať budeme ešte tri minúty!

90+1
    Dinamo hýri aktivitou, k zakončeniu sa dostal Rassadkin, ale minul.

90
    Začala sa nám posledná minúta riadnej hracej doby. Minsk na polovici súpera, žltí sa však bez problémov bránia útokom svojho súpera.

89
    Vitus zastavil rodiaci sa brejk CF ťahanicou za dres a vidí oprávnenú žltú kartu.

88
    A hostia sa ani nikam neponáhľajú. Jokić zostal ležať na trávniku s kŕčmi. Pomáhajú mu spoluhráči.

87
    Minsk bude dnes asi smútiť. Ťažko povedať, či je v silách domáceho tímu streliť vyrovnávajúci gól.
    86. Roberto SOLDADO - 1:2

86
    Villarreal dal gól! Veľké nedorozumenie defenzívy Minsku využili hostia. K lopte sa v šestnástke dostal ROBERTO SOLDADO, pekne obohral brániaceho hráča a aj za pomoci teču súpera druhýkrát prekonáva Ignatoviča.

85
    Junácka pasovačka v strede ihriska sa končí faulom dos Santosa. Domáci sa dostali k propagačnej strele, ale to nemohlo ohroziť brankára Barbosu.

84
    Zahnať žiaľ mu môžu pomôcť spoluhráči, ak by strelili rozhodujúci gól. Bude to však pre nich viac ako náročná úloha.

83
    Teraz sme sledovali na lavičke smutného Voronkova, ktorý si uterákom kryl tvár. Zavinená penalta ho bude asi dlho mátať.