Buffalo – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (kon.)
Carolina – Colorado 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:3 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 5:4 (kon.) | Calgary – Montreal 2:6 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:4 (kon.)
NJ Devils – NY Islanders 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 5:3 (kon.) | LA Kings – Nashville 4:3 (po pr.)
Washington Capitals
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Columbus Blue Jackets
cz Sobota 31.10.2015, 00:00 • Verizon Center, Washington • NHL

43:52
    Uvidíme ale přesilovou hostujícího celku, Orpik (WSH) totiž z obranného pásma vyhodil kotouč rovnou mimo hřiště.

34:28
    Vyloučení na straně domácích, Tom Wilson (WSH) dostává dvě minuty za držení.

18:32
    Ale pozor, Calvert (CBJ) podrazil Oshieho, dostává za to dvě minuty, dobrá šance pro domácí.

12:47
    Je zde ale také vyloučení na domácí straně, Wilson (WSH) dostává dvě minuty taktéž za hákování.

10:13
    Je zde první vyloučení dnešního zápasu, za hákování si odsedí dvě minuty Calvert (CBJ).

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 35. Williams (Johansson, Alzner), 52. Oshie (Backstrom, Ovečkin) – 55. Calvert (Jenner, Connauton)

Washington Capitals: Holtby (Grübauer) – Orpik "A", Carlson, Alzner, Niskanen, Orlov, Chorney – Ovečkin "C", Kuzněcov, Oshie – Johansson, Bäckström "A", Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Burakovsky, Laich, Latta.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Ťutin, Prout, Murray, Goloubef – Dubinsky "A", Johansen, Atkinson – Hartnell, Wennberg, Foligno "C" – Jenner "A", Karlsson, Calvert – Bourque, Campbell, Clarkson.

Rozhodca: Chris Lee, Ghislain Hebert – Steve Barton, Don Henderson