Real Madrid – Las Palmas 3:1 (kon.) | Villarreal – Sevilla 2:1 (kon.) | Valencia – Levante 3:0 (kon.)
Getafe – Barcelona 0:2 (kon.) | Sociedad – Vigo 2:3 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (1:0)
FC Sevilla
Sobota 31.10.2015, 18:15 • Estadio El Madrigal • Španielska LaLiga • 10. kolo

Zápas medzi Villarrealom a Sevillou je za nami. Domáci dokázali v 61. minúte zásluhou Bakambu zvýšiť na 2:0, no Fernando Llorente strelil kontaktný gól, ktorý všetko zamiešal. Ten istý hráč mal v 95. minúte obrovskú šancu, no jeho hlavičku na čiare zlikvidoval Aréola.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. (20:09:38)

90+5

90+5
    Konopljankov center teraz Llorenteho nenašiel a dopredu uteká Soldado.

90+5
    Fernando Llorente prehlavičkoval všetkých, no na čiare loptu vyrazil Aréola!

90+4
    Vitolov pas do šestnástky neprišiel a nasledovať bude rohový kop.

90+3
    Hostia majú loptu na útočnej a polovici a všetci jedenásti sa tlačia do brány.

90+2
    Sevilla im ju rýchlo vrátila, keď nedokázala prejsť na útočnú polovicu kvôli nepresnej prihrávke na Llorenteho.

90+1
    Villarreal zahrával rohový kop, no nepodarilo sa mu po ňom udržať loptu pod kontrolou.

90
    Hlavný arbiter sa rozhodol, že nadstavený čas druhého polčasu sú štyri minúty!

89
    Leiva v súboji postrčil Kolodziejczaka. Hosťom sa čas na vyrovnanie veľmi kráti.

88
    Sevilla stupňuje svoj tlak, no domáci sú smerom dozadu veľmi pozorní.

86
    Konopljanka zatiahol za dres Pinu a hlavný arbiter udelil ukrajinskému playmakerovi žltú kartu.

86
    Po ňom sme videli Ramiho útočný faul na Soldada.

85
    Konopljanka nepríjemne vystrelil spoza hráčov ku bližšej žrdi, no Aréola vyrazil na roh!

84
    Trávnik opustil na nosítkach Bailly. V posledných minútach ho nahradí Daniele Bonera.