NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)

Edmonton právě vstřelil branku!
    Domácí hrdina má jméno LEON DRAISAITL! Edmonton otáčí z 0:3 na 4:3 a fanoušci McDavida a spol jsou v sedmém nebi. Po nádherné kombinaci se prosazují Oilers. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Taylor Hall.
    Benoit POULIOT - 3:3

50:43
    Gól! Je vyrovnáno a postaral se o to BENOIT POULIOT, který dostal skvělou přihrávku od Connora McDavida a v brejku si s brankářem poradil. Asistence: Connor McDavid, Nail Jakupov.
    Brandon DAVIDSON - 2:3

45:15
    BRANDON DAVIDSON se prosazuje střelou od modré čáry.Dvě sekundy hry pět na pět stačili domácím k tomu, aby snížili. Rexall Place se třese v základech. Asistence: Darnell Nurse, Connor McDavid.

44:13
    Za hrubost na dvě minuty vzájemně vyloučeni Subban a Pouliot. Bude se hrát čtyři na čtyři.

40:01
    V úplném závěru druhé třetiny dostal hostující Max Pacioretty trest na dvě minuty za podražení.
    Leon DRAISAITL - 1:3

39:09
    Edmonton se prosazuje, využívá přesilovou hru. Platnost gólu muset potvrdit až videorozhodčí. Puk hostující obránce ve vzduchu vytáhl z branky až za brankovou čárou. Autorem šťastné branky je LEON DRAISAITL. Asistence: Taylor Hall, Oscar Klefbom.

38:31
    Vyloučen Tomáš Fleischmann na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro Edmonton.

34:55
    Vyloučen Eric Gryba na dvě minuty za držení protihráče.

18:20
    Vyloučen hostující P.K. Subban na dvě minuty za nedovolené bránění. Poněkud zbytečný faul.
    Alex GALCHENYUK - 0:3

17:51
    Montreal právě vstřelil branku!
    Nádherná kombinace a Montreal vede o tři branky. Brian Flynn nahodil kotouč do útočného pásma, u mantinelu ho získal Andrej Markov, který okamžitě adresoval puk před branku, kde byl ALEX GALCHENYUK. Ten si v šanci poradil jako zkušený hráč. Asistence: Andrej Markov, Brian Flynn.
    Torrey MITCHELL - 0:2

16:56
    Velký chyba domácí obrany. Edmonton měl puk pod kontrolou, ale špatně rozehrál. Toho využil TORREY MITCHELL, který se individuálně dostal do šance a přesnou střelou zaznamenal pátou branku v letošní sezóně. Bez asistence.
    Brendan GALLAGHER - 0:1

09:27
    BRENDAN GALLAGHER dokázal v předbrankovém prostoru skvěle tečovat střelu Subbana. Hosté jsou díky využité přesilové hře do vedení. Pohledná akce Montrealu. Asistence: P.K. Subban, Andrej Markov.

08:36
    Vyloučen domácí Benoit Pouliot na dvě minuty za hákování, kterého se dopustil ve středním pásmu.

00:27
    Vyloučen hostující Alex Jemelin na dvě minuty za hákování. Aktivně hrající Edmonton si vysloužil hned z kraje utkání přesilovou hru.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 40. Draisaitl (Hall, Klefbom), 46. Davidson (Nurse, McDavid), 51. Pouliot (McDavid, Jakupov), 59. Draisaitl (Nugent-Hopkins, Hall) – 10. Gallagher (Subban, Markov), 17. Mitchell, 18. Galchenyuk (Markov, Flynn)

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Nurse, Klefbom, Davidson, Gryba, Ference – Jakupov, McDavid, Pouliot – Draisaitl, Nugent-Hopkins, Hall – Purcell, Lander, Pakarinen – Slepyšev, Letestu, Fayne
    Montreal Canadiens: Price (Condon) – Subban, Markov, Petry, Jemelin,Gilbert, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Flynn, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais , Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Byron

Rozhodca: Hebert, Luxmore – Galloway, Miller