NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
Tampa Bay – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.)
Dallas – Vancouver 4:3 (po pr.) | Edmonton – Montreal 4:3 (kon.)

56:49
    Jori Lehterä vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:43
    Backes prověřil Andersena z mezikruží, ten je však svým zákrokem nekompromisní.
    Colton PARAYKO - 2:1

50:31
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    COLTON PARAYKO trefil od modré mantinel za brankou, od něj se odrazil puk k Andersonovi, který si puk nešťastně srazil bruslí do branky. Asistence: Bez asistence.

50:16
    Dimitrij Jaškin zkoušel obkroužit Andersonovu bránu a zasunout puk k tyči, ale na tuto variantu zakončení byl Anderson připraven.

47:51
    Cogliano vyloučen na dvě minuty za hákování.

47:30
    St. Louise se dostávají do nebezpečného zakončení, na Andersena posílají jednu střelu tvrdší, než tu druhou.

37:16
    Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách. Na dvě minuty za podražení si jde sednout Backes.

36:20
    Perry vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení, Steve Ott dostal osobní trest do konce utkání.

36:20
    Perry a Ott si za Allenovou brankou vyřizují účty pěstním soubojem.

31:24
    Kesler je vyloučen na dvě minuty za hákování.

28:31
    Po potyčce za brankou Allena dostal Steve Ott 2 minuty za hrubost a na straně Aneheimu dostali trest za hrubost na dvě minuty Holzer a Maroon.
    Vladimir TARASENKO - 1:1

26:18
    St. Louis vyrovnává. Po krásném pasu na Modrou, kde stál VLADIMIR TARASENKO ujížděli s Jorim Lehterou sami na gólmana. Vyměnili si puk, což Andersena rozhodilo, a tak již zmiňovaný Tarasenko zakončoval do odkryté klece. Asistence: Jori Lehtera s Steve Ott.
    Hampus LINDHOLM - 0:1

22:33
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks využívají přesilovou hru. HAMPUS LINDHOLM dorážel napotřetí přes beton Allena. Asistence: Corey Perry a Kevin Bieksa.

20:49
    Pietrangelo vyloučen na dvě minuty za držení.

18:04
    Obrana domácích nechala před Allenem úplně samotného Cogliana, ten ovšem jen o kousek přestřelil.

05:38
    Hraje se ve čtyrech na obou stranách. Kesler je vyloučen na dvě minuty.

04:56
    Rattie vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

01:06
    Anaheim trefuje tyč Allenovi svatyně.

Petr Kouba

Góly a asistencie: 27. Tarasenko (Lehtera, Ott), 51. Parayko – 23. Lindholm (Perry, Bieksa)

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Edmundson, Bortuzzo – Steen, Lehterä, Tarasenko, Jaškin, Backes, Brouwer, Fabbri, Gomez, Rattie, Ott, Brodziak, Reaves
    Anaheim Ducks: Andersen (Khudobin) – Bieksa, Lindholm, Holzer, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry, Kesler, Hagelin, Silfverberg, Horcoff, Cogliano, Stewart, Rakell, Sekáč, Santorelli, Wagner, Maroon