Novokuzneck – Vladivostok 3:4 (0:1 po s.n.) | Novosibirsk – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.)
Čerepovec – D. Moskva 4:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Ufa 1:5 (kon.) | Záhreb – Togliatti 1:4 (kon.)

Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí střílí gól do prázdné branky a dnešní zápas tak pravděpodobně už vyhrají! Autorem této branky je IGOR SKOROCHODOV. Asistence: Sergej Monachov, Jevgenij Kovyršin

58:15
    Hosté odvolávají brankáře a zkouší to v šesti!

54:58
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Hosté opět využívají přesilovku! Autorem této branky je DENIS KOKAREV. Asistence: Martins Karsums

54:35
    Hosté si zahrají opět přesilovku. Domácí vyfasovali dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:26
    Hosté využívají přesilovku a snižují na rozdíl dvou branek! Autorem branky je DENIS BARANCEV. Asistence: Juuso Hietanen

51:47
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Mattias Karlsson.
    45:11 Daniil VOVČENKO - 3:0

45:11
    Domácí se dostávají do tříbrankového vedení! Přesilovou hru domácích využívá DANIIL VOVČENKO střelou z mezikruží. Asistence: Ondřej Němec

42:10
    Vladimir Brjukvin nyní vyfasoval od rozhodčího 5+10 do konce utkání za hru vysokou holí!
    41:12 Daniil VOVČENKO - 2:0

41:12
    Domácí se dostávají ihned na začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení! DANIIL VOVČENKO se dostal ke střele z levého kruhu a svým tvrdým projektilem prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Bučněvič, Ilja Chochlov
    19:43 Dmitrij KAGARLICKIJ - 1:0

19:43
    Domácí se dostávají v samém závěru první třetiny do vedení! DMITRIJ KAGARLICKIJ se dostal ke střele z mezikruží a i s menším štěstím dokázal prostřelit Jerjomenka. Asistence: Denis Vicharev

Martin Penker

Góly a asistencie: 20. Kagarlickij (Vicharev), 42. Vovčenko (Bučněvič, Chochlov), 46. Vovčenko (Němec), 59. Skorochodov (Monachov, Kovyršin) – 53. Barancev (Hietanen), 55. Kokarev (Karsums)

Severstaľ Čerepovec: Magarilov (Smirjagin) – Kudako, Němec (A), Stasenko, Dorofejev, Chochlov, Karlsson, Lukin – Mons, Kagarlickij (C), Vicharev – Trubačjov (A), Vovčenko, Bučněvič – Nikoncev, Monachov, Kovyršin – Kazakovcev, Skorochodov, Gimanov – Trunjov
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Višněvskij, Robinson, Barancev, Hietanen, Osipov, Korjagin, Solovjov – Pestuško, Těreščenko (A), Brjukvin – Karsums, Gorovikov, Kokarev – Avcin, Volkov, Babenko (C) – Filatov, Tarasov, Galimov – Igumnov

Rozhodca: Odinš, Boman – Sysujev, Šichanov