Buffalo – Montreal 2:7 (kon.) | NY Islanders – Boston 3:5 (kon.) | Winnipeg – Tampa Bay 3:4 (po pr.)
Calgary – Detroit 3:2 (po pr.) | Edmonton – Washington 4:7 (kon.) | LA Kings – Carolina 3:0 (kon.)
Edmonton Oilers
4:7 (2:3, 2:3, 0:1)
Washington Capitals
cz Sobota 24.10.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

56:01
    Vyloučen domácí Andrew Ference na dvě minuty za držení protihráče. Přesilovka pro Capitals.

50:13
    Vyloučen Jay Beagle na dvě minuty za podražení. Kratičká přesilovka pět na tři pro domácí.

48:21
    Vyloučen hostující Tom Wilson na dvě minuty za hákování.

36:16
    Vyloučen Jevgenij Kuznětsov na dvě minuty za nedovolené bránění.

31:29
    Vyloučen domácí Tylor Hall na dvě minuty za držení. Bude se hrát čtyři na čtyři.

29:55
    Vyloučen Brook Orpik na dvě minuty za podražení Connora McDavida.

27:23
    Vyloučen domácí Connor McDavid na dvě minuty za podražení Alexandra Ovečkina. Následuje přesilová hra hostů, ale před ní ještě komerční přestávka.

20:12
    Vyloučen hostující Jevgenij Kuzvětsov na dvě minuty za hákování.

11:32
    Za hrubost vyloučen domácí Andrew Ference. Hosté si zahrají přesilovku.

06:11
    Vyloučen hostující Brooks Orpik na dvě minuty za sekání.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 11. Pouliot (Jakupov, McDavid), 15. Klinkhammer (Hall, Nugent-Hopkins), 21. McDavid (Sekera, Letestu), 35. Nugent-Hopkins (Slepyshev) – 4. Kuznětsov (Oshie, Ovečkin), 13. Bäckström (Carlson, Oshie), 20. Johansson (Williams, Bäckström), 27. Kuznětsov, 30. Burakovsky (Kuznětsov, Ovečkin), 32. Williams (Niskanen, Kuznětsov), 57. Kuznětsov (Burakovsky, Carlson)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Fayne, Sekera, Schultz, Klefbom, Gryba, Ference – Klinkhammer, Nugent-Hopkins, Hall – Jakupov, McDavid, Pouliot – Purcell, Lander, Korpikoski – Slepyshev, Letestu, Gazdic
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Kuznětsov, Ovečkin – Williams, Bäckström, Johansson – Wilson, Beagle, Chimera – Laich, Stephenson, Burakovsky

Rozhodca: Jackson, Watson – Wheler, Murchison

Diváci: 16 839