Columbus – Pittsburgh 0:1 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – NJ Devils 6:3 (kon.) | Washington – Carolina 2:0 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (po pr.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:3 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:5 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:0 (po pr.)
Edmonton Oilers
4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Calgary Flames
cz Utorok 22.09.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Príprava NHL

Byli jsme svědky zajímavého zápasu, ve kterém vyhrál domácí tým poměrem 4:2, ale výhra se nerodila snadno. Edmonton přehrál soupeře díky třetí třetině, v níž měl skóre 3:0. (05:29:22)

59:50
    Utkání se v klidu dohrává.

58:58
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Gól do prázdné branky Calgary znamená vedení Edmontonu 4:2. NAIL JAKUPOV rozhoduje definitivně toto utkání. Asistence: Connor McDavid, Andrej Sekera.

58:00
    Hosté to zkusí bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:40
    Edmonton 3, Calgary 2. Tak vypadá aktuálně skóre. Poslední minuta se kvapíkem blíží.

55:13
    Flames se snaží vyrovnat, jsou před brankou Edmontonu.
    54:36. Anton LANDER - 3:2

54:36
    Gól v oslabení! Domácí vedou 3:2. ANTON LANDER se stává hrdinou domácích. Bez asistence.

54:20
    Uvidíme, zda jeden z týmů rozhodne v základní hrací době nebo se bude hrát nastavení. Vyloučen je domácí Andrew Ference na dvě minut za hákování.
    53:28. Leon DRAISAITL - 2:2

53:28
    Bleskově využitá přesilovka a byl u toho McDavid. Nail Jakupov našel Connora McDavida, který posunal na LEONA DRAISAITLA, jehož krásná rána znamená vyrovnané skóre. Asistence: Connor McDavid, Nail Jakupov.

53:22
    Vyloučen hostující Garnet Hathaway na dvě minuty za hrubost.

53:15
    Další střelecký pokus domácí komandy, který končí mimo branku.

52:10
    Aktuální poměr střel na branku je 25:21. Ani toto drobné vedení nestačí domácím alespoň na vyrovnané skóre.

51:30
    Komerční přestávka.

49:31
    Třetí třetina se útočné akce Edmontonu dostává do své druhé poloviny, kterou tak zahájí domácí podle představ. Connor McDavid měl dostatek prostoru jak pro střelu, tak pro kombinaci. Ale o puk přišel.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 15. Miller (Hamilton, Sekera), 54. Draisaitl (McDavid, Jakupov), 55. Lander, 59. Jakupov (McDavid, Sekera) – 15. Kylington, 34. Granlund

Edmonton Oilers: Talbot – Davidson, Draisaitl, Fayne, Ference, Ford, Gazdic, Hall, Hamilton, Lander, McDavid, Miller, Nikitin, Oesterle, Pitlick, Purcell, Sekera, Winquist, Jakupov.
    Calgary Flames: Rämö – Agostino, Andersson, Backlund, Bouma, Carroll, Colborne, Elson, Engelland, Granlund, Grant, Hathaway, Jones, Klimchuk, Kylington, Mangiapane, Russel, Widemann, Wilson