Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Riga 0:4 (kon.) | D. Moskva – Chabarovsk 7:2 (kon.) | Nižnekamsk – Barys 5:2 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 5:4 (po pr.) | Záhreb – Novosibirsk 4:2 (kon.) | HC Slovan – Novokuzneck 6:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
Metallurg Novokuzneck
Nedeľa 30.08.2015, 17:30 • Slovnaft Aréna, Bratislava • KHL

54:59
    Švarný dostal dve minúty za nedovolené bránenie, presilovku bude hrať Metallurg, udrží Garnett čistý štít?

50:30
    Skalický dostal dve minúty za držanie a presilovú hru si zahrá tím zo Sibíri.

39:39
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, presilovku bude hrať Slovan.

34:34
    Skalický oslabil domácich, dve minúty za podrazenie, presilovku si zahrá Kuzňa.

30:14
    Novotný držal hokejku Protasenjovi a aj druhý brankár hostí dostal dnes trest.

28:11
    Manuchov usadol na trestnú, dve minúty za nedovolené bránenie, presilovka pre Slovan, ako s ňou naloží?

24:33
    Mihalik odkorčuľoval na trestnú lavicu, dve minúty za hákovanie, presilovke pre Metallurg.

16:49
    Poďapoľskij za zdržiavanie hry dostal dve minúty, keď zhodil masku zo svojej tváre, nuž, toto posúdiť neviem, je to predsa len na opačnej strane arény, ako mu Nedorost tú masku zostrelil.

05:57
    Za držanie dostal dve minúty Protasenja, presilovú hru si zahrá Metallurg.

01:31
    Za nedovolené bránenie dostal dve minúty Jeglič, sily na hracej ploche sa vyrovnajú.

00:12
    Slovan vyhral buly, natlačil sa s pukom do pásma a hneď tu máme prvé vylúčenie, podrazenie v podaní Postnikova a presilovka pre Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 11. Jeglič (Tičar, Šťastný), 17. Švarný (Protasenja, Bartovič), 18. Barker (Kašpar), 39. Kašpar (Surový), 45. Šťastný (Tičar, Jeglič), 59. Skokan (Bartovič, Barker)

HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Barker, Sersen (A), Starosta, Švarný, Mihalik, Valach, Kozák – Kašpar, Nedorost, Surový (C) – Jeglič, Tičar, Šťastný – Skokan, Protasenja, Bartovič (A) – Skalický, Viedenský, Lušňák
    Metallurg Novokuzneck: Poďapoľskij (21. Novotný) – Kuklev, Postnikov, Fairchild, Manuchov, Amirov, Skutar, Kamalov, Antonovskij – Drugov, Romanov (C), Komaristyj (A) – Kazakov, Stoa (A), Orlov – Karavajev, Kousal, Kaprizov – Berdnikov, Malinovskij, Musin

Rozhodca: Kiseliov, Dejev – Zacharenkov, Sadovnikov

Diváci: 6.875