Nowy Targ – Žilina 2:5 (kon.) | Vítkovice – HC Slovan 3:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.)
Trnava – SHK Hodonín 2:4 (kon.) | Most – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Trenčín – Beibarys Atyrau 0:4 (kon.)
Znojmo – Plzeň 3:1 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:4 (0:1 po s.n.) | Skalica – Nové Zámky 7:4 (kon.)
Vsetín – Šumperk 3:4 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:0 (kon.) | Břeclav – Senica 5:2 (kon.)
Detva – Lipt. Mikuláš 1:2 (0:1 po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Utorok 18.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Na Lapači • Prípravný zápas

54:31
    Útočné manévry Draků přerušuje faul hostujícího Fořta, ten svůj tým oslabí díky krosčeku.

48:01
    Nyní už si Vsetín v početní výhodě zahraje, dvě minuty si odpyká šumperský Voženílek za držení protihráče.

46:16
    Vyloučení na obou stranách, za Šumperk Půhoný dvě minuty hákování, za Vsetín Ondráček – nafilmovaný pád.

39:14
    Draci si zahrají v početní výhodě, Daněk si na dvě minuty odpočine, neboť se dopustil nedovoleného zákroku – podražení.

34:14
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, při výčtu trestů dostal dvě minuty za hrubost Prokop.

29:02
    Šumperk bude hrát třetí přesilovou hru v dnešním utkání, dvě minuty pro obránce Žáka za nedovolené bránění.

20:23
    Domácí obránce Hryciow vražen na mantinel za cenu faulu, kterého se dopustil hostující Vosyka, dvě minuty za vražení na hrazení.

19:21
    Pravice rozhodčího míří opět vzhůru, dvě minuty odsedí vsetínský Kolařík za podražení.

15:04
    Poměr sil na ledě se srovná, Půlpán fasuje dvě minuty za hákování.

14:29
    Máme zde první vyloučení zápasu, dvě minuty pro Davida Vítka za napadení.

Jan Tajzler

Góly a asistencie: 28. Ondráček (Vítek, Matula), 50. Hryciow (Vaněk), 60. Ambruz (Jurík) – 1. Vrdlovec (Geweise), 14. Vachutka (Voženílek), 26. Vrdlovec (Geweise), 37. Fořt (Vachutka, Voženílek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek (Hromada) – Žák, Hryciow, Báchor, Vrba, Žabčík, Řezáč, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Finsterle, Dvořák, Vávra – Vítek, Ondráček, Matula – Jurík, Daněk, Ambruz.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Maxwell (Zelenka) – Drtil, Gewiese, Haloda, Prokop, Drtina, Rusina, Zítka, Slavík – Haas, Vrdlovec, Hroch, Brunec, Milfait, Půlpán, Ostřanský, Šimun, Půhoný, Fořt, Voženílek, Vachutka, Vosyka.