Senica – Slovan Bratislava | 1:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trenčín | 0:2 (kon.) | | | Myjava – Michalovce | 2:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Podbrezová | 2:2 (kon.) |
Borčice – Šaľa | 1:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Nitra | 3:2 (kon.) | | | MFK Zvolen – R. Sobota | 3:0 (kon.) |
Prešov – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) | | | Bardejov – Lok. Košice | 4:3 (kon.) | | | Teplička n. Váhom – Haniska | 1:1 (kon.) |
Sigma Olomouc – Brno | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Bohemians | 2:2 (kon.) |
Southampton – Everton | 0:3 (kon.) | | | West Ham – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Swansea – Newcastle | 2:0 (kon.) |
Sunderland – Norwich | 1:3 (kon.) | | | Tottenham – Stoke City | 2:2 (kon.) | | | Watford – West Bromwich | 0:0 (kon.) |
Leverkusen – Hoffenheim | 2:1 (kon.) | | | Augsburg – Hertha | 0:1 (kon.) | | | Brémy – Schalke | 0:3 (kon.) |
Mainz – Ingolstadt | 0:1 (kon.) | | | Darmstadt – Hannover | 2:2 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 4:0 (kon.) |
Mouscron – Liége | 1:1 (kon.) | | | Lokeren – Mechelen | 2:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Waregem | 2:1 (kon.) |
Genk – Westerlo | 2:1 (kon.) |
Belenenses – Rio Ave | 3:3 (kon.) | | | Porto – Guimarães | 3:0 (kon.) |
Zenit – FK Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – Kazaň | 0:1 (kon.) |
Saint-Étienne – Bordeaux | 1:1 (kon.) | | | Angers – Nantes | 0:0 (kon.) | | | Guingamp – Lyon | 0:1 (kon.) |
Troyes – Nice | 3:3 (kon.) | | | Caen – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Rennes – Montpellier | 1:0 (kon.) |
Třinec – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Sokolov – Frýdek-Místek | 3:0 (kon.) | | | Karviná – Vyšehrad | 4:0 (kon.) |
Táborsko – Olomouc B | 1:0 (kon.) | | | Opava – Vlašim | 3:2 (kon.) |
Austria – Mattersburg | 5:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Ried | 3:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Grodig | 3:2 (kon.) |
Salzburg – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) |
Graafschap – Zwolle | 0:3 (kon.) | | | Amsterdam – Willem II | 3:0 (kon.) | | | Twente – Den Haag | 1:4 (kon.) |
Excelsior – Alkmaar | 2:2 (kon.) |
Gliwice – Légia Varšava | 2:1 (kon.) |
koniec
Partizán Bardejov
4:3
(3:1)
FC Lokomotíva Košice
90+2
|
Žltú kartu dostáva Patrik Zajac (FC Lokomotíva Košice).
|
|
90
|
Dušan Kolek (FC Lokomotíva Košice) udrel hlavou do hlavy Kuhajdíka a dostáva zato IBA žltú kartu.
|
|
90
|
Žltú kartu dostáva Vladimír Staš (Partizán Bardejov).
|
|
89
|
Žltú kartu dostáva Ján Čikoš-Pavličko za zdržiavanie (Partizán Bardejov).
|
|
76
|
Palša teraz križoval Vilkovského, ktorý sa sám potkol a rozhodca ukazuje na biely bod a vylučuje domáceho kapitána.
|
|
69
|
Žltú kartu dostáva Juraj Kuhajdík (Partizán Bardejov).
|
|
53
|
Žltú kartu dostáva Pavol Šuľák (FC Lokomotíva Košice).
|
|
21
|
Žltú kartu dostáva Vladislav Palša (Partizán Bardejov).
|
|
16
|
Žltú kartu dostáva Ľubomír Korjikov (FC Lokomotíva Košice).
|
|
10
|
Žltú kartu dostáva Marek Petričko (FC Lokomotíva Košice).
|
Jozef Mačejovský
Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.
Góly:
1. Gagnon, 18. Gruca, 35. Grohoľ, 59. Grohoľ – 42. Micovčák, 55. Vilkovský, 90. Urban
Rozhodca: Dohál – Benko, Sluk
Diváci: 542
Karty: 21. Palša (BAR), 69. Kuhajdík (BAR), 89. Čikoš-Pavličko (BAR), 90. Staš (BAR) – 10. Petričko (LKE), 16. Korjikov (LKE), 53. Šuľák (LKE), 90. Kolek (LKE), 90+2. Zajac (LKE) 76. Palša (BAR)
Nepremenená penalta: 78. Vilkovský (LKE), brankár Čikoš-Pavličko zneškodnil
Partizán Bardejov:
Čikoš-Pavličko – Andraščík, Palša (K), Staš, Sipľak – Grohoľ, Kuhajdík – Ivanko-Macej, Gagnon, Gruca – Milunović.
Tréner: Jozef Kukulský.
Náhradníci: Gmitter – Jacko, Belunek, Kačmár, Staško, Berecký, Kolibab.
Tréner:
FC Lokomotíva Košice: Giertl – Korijkov, Cmarko, Šuľák, Horváth, Micovčák, Zajac, Ruskovský, Petričko, Harvila, Vilkovský.
Tréner: Branislav Sokoli.
Náhradníci: Kovalík – Cuprišin, Kinský, Hejnus, Urban, Smith, Kolek.
Tréner:
Tréner: Jozef Kukulský.
Náhradníci: Gmitter – Jacko, Belunek, Kačmár, Staško, Berecký, Kolibab.
Tréner:
FC Lokomotíva Košice: Giertl – Korijkov, Cmarko, Šuľák, Horváth, Micovčák, Zajac, Ruskovský, Petričko, Harvila, Vilkovský.
Tréner: Branislav Sokoli.
Náhradníci: Kovalík – Cuprišin, Kinský, Hejnus, Urban, Smith, Kolek.
Tréner:
Rozhodca: Dohál – Benko, Sluk
Diváci: 542
Jakub Šoth
@Jakubsoth