Borčice – Šaľa 1:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Nitra 3:2 (kon.) | MFK Zvolen – R. Sobota 3:0 (kon.)
Prešov – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Bardejov – Lok. Košice 4:3 (kon.) | Teplička n. Váhom – Haniska 1:1 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
1:1 (0:1)
FK Haniska
Sobota 15.08.2015, 17:30MONACObet liga • 3. kolo

Je za nami nováčikovské derby, v ktorom si merali sily OFK Teplička nad Váhom – FK Haniska. Do druhého polčasu vstúpili celky za stavu 0:1. Celý druhý polčas bol v znamení Tepličky. Gól z hry sa im však nepodarilo streliť, no spravodlivosť zafungovala a tak sa domáci dočkali aspoň pokutového kopu, ktorý v 73. minúte premenil Petruš
    . Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:16:27)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme OFK Teplička nad Váhom: z ihriska odchádza Filo, prichádza Kabašta.

90+1
    Teplička sa pred vápnom snaží presadiť, no v závere polčasu je ťažké nájsť sily a chýba tomu aj presnosť.

90
    Nadstavujú sa +3 minúty.

89
    Domácim to vôbec nevyšlo a my už sledujeme pri lopte šprintujúceho Semana.

89
    Rohový kop pre Tepličku zahrá ako inak Petruš.

88
    Filo prekopol obranu. Tomanica sa už rozbiehal, že zakončí loptu smerom na bránku no Fedor sa nenechal prekvapiť a loptu si skryl vo svojich rukaviciach.

87
    Tentokrát sa to bez karty nezaobišlo. Kartu vidí z tímu Haniska FK Seman Miroslav.

86
    Digras poslal k zemi Pekára. Zatiaľ je to bez karty, n faul to bol naozaj tvrdý.

85
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Kovács, prichádza Hrubovčák.

84
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Klimek, prichádza Horváth.

83
    Podobne aj na opačnej strane. Z veľkého vápna centroval Filo, no do lopty sa oprel až príliš a tak sme ohrozenie ani u nevideli

81
    Do konca riadnej hracej doby ostáva menej ako 9 minút a Teplička sa znovu dostáva pod tlak. Center za centrom z pravej strany v podaní Kovacsa však nenašiel adresáta.

80
    Žltú kartu dostáva Cicman (FK Haniska).

80
    Po faule na Štalmacha uvidíme štandartku z krídla pre Tepličku.

79
    A takmer to bolo znovu o gól. Z veľkého vápna sa do lopty oprel Kovács, ktorý nechal Zaťkovi pripísať si ďalší úspešný zákrok.

78
    Po dorovnávajúcom góle sa do hry znovu dostávajú aj hráči Hanisky. Hra nám tak znovu ožíva.