Borčice – Šaľa 1:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Nitra 3:2 (kon.) | MFK Zvolen – R. Sobota 3:0 (kon.)
Prešov – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Bardejov – Lok. Košice 4:3 (kon.) | Teplička n. Váhom – Haniska 1:1 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
3:2 (2:1)
FC Nitra
Sobota 15.08.2015, 17:30 • Mestsky štadión Nové Mesto n/V • MONACObet liga • 3. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Vítajte pri stretnutí 3.kola Doxxbet ligy. Nové Mesto nad Váhom privíta na svojom ihrisku momentálne lídra skupiny Západ FC Nitra.

Nové Mesto začalo túto sezónu úplne rovnako ako tú minulú. V prvom kole na domácom štadióne to bola prehra s „béčkom“ Trnavy, keď o chudobnom víťazstve rozhodol v 39. minúte Dominik Ujlaky. V druhom kole to bola znova prehra o jeden jediný gól, keď súperom Nového Mesta bola Šaľa, ale táto prehra môže bolieť o to viac, že prišla v hodine dvanástej. Róbert Gešnábel rozhodol v 90. minúte gólom zo štandardky o tom, že Nové Mesto je po dvoch kolách stále na nule.

FC Nitra
    Nitra je aktuálnym lídrom skupiny Západ, keď v oboch prípadoch sa tešila z víťazstva. Najprv to bola chudobná vyhrá nad Sencom 1:0, keď o jediný gól sa postaral Andrej Ivančík. No v druhom kole si hráči Nitry z chuti zastrieľali a ich obeťou boli hráči Serede. V tomto zápase sa zaskvel Matúš Paukner, keď strelil štyri góly. Jeden pridal ešte Jozef Urblík, Pavol Orolín ešte v prvom polčase vyrovnal na 1:1, ale v konečnom účtovaní bol tento gól iba kozmetickou úpravou.