Almaty – Aberdeen 2:1 (kon.) | Elfsborg – Odd 2:1 (kon.) | Liberec – Shmona 2:1 (kon.)
Limassol – Qäbälä 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Kazaň 2:3 (kon.) | Solún – Trnava 1:0 (kon.)
Štokholm – Atromitos 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Guimarães 2:1 (kon.) | FK Krasnodar – Slovan Bratislava 2:0 (kon.)
Zürich – Minsk 0:1 (kon.) | Thun – Vaduz 0:0 (kon.) | Žilina – Vorskla Poltava 2:0 (kon.)
Alkmaar – Başakşehir 2:0 (kon.) | Târgu Mureş – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Debrecín – Rosenborg 2:3 (kon.)
Kukësi – Légia Varšava 0:3 (kont.) | FK Rabotnički – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brøndby – Omonia Nikózia 0:0 (kon.)
Liége – Željezničar Sarajevo 2:1 (kon.) | Charleroi – Zorja Luhansk 0:2 (kon.) | Bordeaux – Larnaca 3:0 (kon.)
West Ham – Giurgiu 2:2 (kon.) | Bilbao – Keşla FK 2:0 (kon.) | Hajduk Split – Strømsgodset 2:0 (kon.)
Belenenses – Göteborg 2:1 (kon.) | Sampdoria – Novi Sad 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Dortmund 0:1 (kon.)
Southampton – Arnhem 3:0 (kon.)
MŠK Žilina
2:0 (1:0)
FK Vorskla Poltava
Štvrtok 30.07.2015, 19:30 • Pod Dubňom, Žilina • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Divoký zápas v Žiline sa definitívne skončil, ja sa s vami pre dnešok lúčim a želám príjemný zvyšok večera. (22:01:42)

Tlačová konferencia trénera MŠK Žilina Adriána Guľu sa skončila.

Adrián Guľa: "V prvom rade sa musíme dostať do fyzickej pohody pred zápasom v Myjave, dnešný zápas si detailne rozoberieme. Verím, že naši chlapci i odvetu v Poltave zvládnu."

Adrián Guľa: "Ernest Mabouka je pre nás dôležitý hráč, ale Špalek ho dnes bravúrne nahradil. Ernest je už po RTG, zdá sa, že šľachy nie sú poškodené a verím, že v Poltave bude môcť nastúpiť."

Adrián Guľa: "Nepremenené šance musíme brať s nadhľadom, je dobré, že hostia nepremenili penaltu. Výsledok 2:0 je dobrý a verím, že v Poltave postúpime. Poltava je skúsené mužstvo, predviedli viacero tvrdých zákrokov, ale nevidel som tak nejakú zákernosť. Platila na nich naša hra a na to sa budeme spoliehať aj v odvete. Musíme sa spoliehať najmä sami na seba a na svoju hru, nie na výsledok z dnešného zápasu."

Adrián Guľa: "Vyhrali sme dôležitý zápas pred dobrou kulisou proti kvalitnému súperov. Dali sme to na základe bojovnosti, tímovosti a kompaktnosti. Sme však len v polčase. Potrebujeme dobre zregenerovať a v odvete siahneme na dno svojich síl."

Začína sa tlačová konferencia.

Tlačová konferencia trénera hostí sa skončila, o chvíľu predstúpi pred novinárov Adrián Guľa.

Vasyl Sachko reaguje na otázku novinára a odvetnom stretnutí: "Bude to náročný zápas a musíme si uvedomiť, že nes majú viacerí naši hráči žlté karty. Prehrávame o dva góly, ale prispôsobíme tomu taktiku a budeme hrať futbal. V našom tíme dnes však debutovali štyria hráči, ktorí sa báli zobrať na seba zodpovednosť. Opakujem, všetko sa bude rozhodovať u nás v Poltave. Prehrávame o dva góly, ale nie je to neprekonateľné."

Vasyl Sachko: "Žilina vôbec nie je zlé mužstvo, čo dokázala najmä v prvom polčase. My sme sa báli v prvom polčase bojovať. V druhom polčase sme prebrali iniciatívu, keby sme premenili penaltu, tak je to úplne iný zápas. V závere sa nám zranil brankár, navyše dostal červenú kartu, takže som rád, že z 2:0 nebolo 3:0. Rozhodne sa však v Poltave."

Začína sa tlačová konferencia tréner Vorskla Poltava Vasyla Sachka.

Neuveriteľné futbalové predstavenie sme dnes sledovali v Žiline. Domáci po výbornom výkone zvíťazili nad Poltavou 2:0. O góly sa postarali v 26.minúte Matej Jelić a v 73.minúte Jakub Paur. O pár minút vám prinesieme názory oboch trénerov z tlačovej konferencie.

90+8

90+8
    Trojica Žilinčanov v úniku, Pečovský lobom minul prázdnu bránku hostí!!!

90+7
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Bénes, prichádza Škvarka.

90+6
    Nuž, veľké a divoké veci sa dnes dejú v Žiline. Do hry sa chystá Michal Škvarka.

90+5
    Žilinčania po štandardnej situácii ostreľujú bránku hostí, ale futbalisti Poltavy sú všetci zoradení na bránkovej čiare.

90+4
    Nehrá sa kvôli brankárovi hostí, ktorý len veľmi pomaly odchádza z trávnika.

90+3
    V Žiline sa ešte stále nehrá, toto sú obojstranne obrovské emócie.

90+1
    Nadstavovať sa bude 7, slovom sedem minút!

90+1
    Do bránky sa postaví kapitán hostí Dallka.

90
    Jakub Paur už je na nohách a zdá sa, že bude v poriadku, ale toto je obrovská šanca pre MŠK!

89
    Brankár hostí dostáva červenú kartu, do bránky bude musieť ísť jeden z jeho spoluhráčov.

88
    Červenú kartu dostáva Bogush (FC Vorskla Poltava).

87
    Ošetrovaný je však i brankár hostí a čo je dôležité – hostia už v dnešnom zápase nemôžu striedať.

87
    Neuveriteľné!!! Ukrajinský brankár Bogush zostrelil pred šestnástkou Jakuba Paura, úplne hlúpo a naivne, priam detinsky a k Žilinčanovi okamžite spoluhráči volajú lekára a nosítka!

86
    Zrážka Bartulovića s o dve hlavy nižším Špalekom a čo sa píska? Faul žilinského futbalistu.

85
    Shinder sa predieral do útoku, skvelý obranný zákrok vytiahol mladý stopér Žiliny Denis Vavro.

84
    Striedanie v tíme FC Vorskla Poltava: z ihriska odchádza Sklyar, prichádza Tkachuk.

83
    Ďalšie striedanie sa chystá i v ukrajinskom tíme, do hry príde Andrij Tkachuk.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Mihalík, prichádza William.

82
    V tíme MŠK sa chystá striedanie, do hry príde William.

81
    Loptu technicky zatočil mladý László Bénes a tá tesne minula pravú tyč Bogushovej bránky!

80
    Jaroslav Mihalík si robil priestor pred šestnástkou hostí a bol faulovaný, nasleduje priamy kop z výbornej pozície.

80
    Striedanie v tíme FC Vorskla Poltava: z ihriska odchádza Kovpak, prichádza Barannik.

79
    Domáci futbalisti už sú po góle znovu aktívnejším tímom, lepšie kombinujú a pozorne bránia súperove snahy a rýchle protiútoky.

78
    Celý žilinský štadión v tomto momente ženie svojich hráčov dopredu.

77
    Striedanie v tíme FC Vorskla Poltava: z ihriska odchádza Gromov, prichádza Bartulović.

75
    Mihalík skôr propagačne otestoval pozornosť gólmana hostí, ten musel byť napriek pomerne jednoduchej strele v permanencii.

74
    Tak toto bol nádherný futbalový moment, Jakub Paur sa vrátil do futbalu po operácii srdca a tento gól si svojim výkonom, drinou a tým všetkým, čo futbalu dáva, rozhodne zaslúžil.

73
    Žilina dala gól!
    Nádherná akcia Nikolasa Špaleka, ktorý vyzvŕtal celú obranu hostí, jeho centrovaná lopta sa dostala k JAKUBOVI PAUROVI, ktorý si zasekol protihráča a krížnou strelou prekonal bezmocného Bogusha v bránke hostí!

72
    Domáci ale bojujú zo všetkých síl, Bénesova centrovaná lopta do vápna hostí nenašla adresáta.

71
    Žiline sa v týchto chvíľach naozaj nedarí kombinácia.

70
    Napriek tomu však rozohral spoločne s Mihalíkom peknú útočnú akciu, obrana hostí ale dvojicu Žilinčanov poctivo ustrážila.

69
    Bénes sa snažil lobom vysunúť dopredu Káčera, ale Miroslav má toho dnes zjavne plné zuby a kondične už akoby nestíha.

68
    Dnešné stretnutie sleduje 4757 divákov.

67
    Žilina je však v týchto minútach slabšia na lopte, domáci akoby hrali v miernom útlme.

66
    Nepríjemná akcia hostí, Gromovovi centrovaná lopta spadla v šestnástke Žiliny priamo na kopačku, no Ukrajinec namiesto strely volil niečo ako prihrávku a tak Milan Škriniar stihol loptu upratať až za stredovú čiaru.

65
    Simininovi ušla ľahká lopta za postrannú čiaru, domáci však ponúknutý rýchly protiútok nedokázali využiť.

64
    Kovpak sa následne snažil vysunúť do úniku Tursunova, ktorý je však v postavení mimo hru.

63
    Olexander Kovpak poslal loptu z pokutového kopu vysoko nad bránku Miloša Volešáka, obrovská erupcia radosti na žilinskom štadióne!

62
    Nuž a Gromov sa prebíjal s loptou v šestnástke Žiliny, kde ho Milan Škriniar podľa názoru Strahonju fauloval – nasleduje pokutový kop v prospech hostí.

61
    Nasleduje krátka pauza pri ošetrovaní hráča hostí, všetci hráči na trávniku ju využili na občerstvenie.

60
    Máme za sebou hodinu zápasu, Žilina vedie zásluhou Mateja Jelića nad Poltavou 1:0.

59
    Káčer dlhým pasom z hĺbky obranného pásma vysunul dopredu Paura, ktorý si loptu ešte narazil s Jelićom a následne poslal do šestnástky hostí mäkkučký center práve pre útočníka Žiliny, Bogush však loptu stiahol do svojej náruče.

58
    Letić zakombinoval s Jelićom pri postrannej čiare, útočník Žiliny je však strážený dvomi až tromi hráčmi súpera.

57
    Preberajú sa konečne i domáci diváci, ktorí mohutným "Žilina, Žilina" ženú svoj tíme dopredu.

56
    Priebežný stav ostatných zápasov slovenských tímov:
    Solún vedie nad Trnavou 1:0, Slovan prehráva v Krasnodare už 0:2.

55
    Matej Jelić si už už chystal loptu na strelu na hranici šestnástky, zastavila ho píšťalka rozhodcu, ktorý avizuje postavenie mimo hru v podaní chorvátskeho snajpera.

54
    Bénes sa snažil v strede poľa zakombinovať s Káčer, no hostia výrazne zvýšili svoju aktivitu a veľmi dôrazne dostupujú domácich futbalistov.

53
    Hostia sa začínajú osmeľovať, lopta putovala po osi Siminin – Gromov – Siminin k Tursunovovi, ktorý v dobrej pozícii mieril vysoko nad bránku MŠK.

51
    Mihalík ukážkovým obranným zákrokom odstavil Gromova, hlavný rozhodca Strahonja píska faul.

50
    Hostia vstúpili do druhého polčasu aktívnejšie, no stále hrajú veľmi nečisto a úplne zbytočne dohrávajú súboje, čo hrozí zraneniami.

49
    Shinder úplne zbytočne po odohratí lopty zoťal Nika Špaleka, inkasuje zaslúženú žltú kartu.

49
    Žltú kartu dostáva Shinder (FC Vorskla Poltava).

48
    Jakub Paur pri ľavej čiare vycvičil Siminina, napokon bol však predsa len odstavený od lopty.

47
    Žilina opäť kombinuje na úrovni osi ihriska, Vavro však zle rozohral, no vzápätí svoju chybu napravil výborným obranným zákrokom.

46
    Oba tímy nastúpili do druhého polčasu bez zmien v zostavách.

46

V Žiline je všetko pripravené na začiatok druhého polčasu.

Po prvom polčase máme v Žiline stav 1:0, keď za domácich skóroval v 26. minúte chorvátsky útočník Matej Jelić. Hostia toho príliš futbalového neukázali. Negatívom polčasu je nepríjemné zranenie Ernesta Mabouku. Druhý polčas sa začne približne o 20:30.

45+2

45+2
    Hostia sa v závere polčasu snažia vyrovnať, strelu Kovpaka kryje pozorný Volešák.

45+1
    Nepríjemná akcia hostí, v šestnástke Žiliny sa dostal k hlavičke Sanzhar Tursunov, no na šťastie pre domácich netrafil priestor bránky.

45
    Nadstavovať sa budú minimálne 2 minúty.

44
    Obrovská šanca Žiliny, Miroslav Káčer sa snáď 20 metrov rútil sám na brankára hostí Bogusha, v jasnej pozícii však loptu napálil len do gólmana!

43
    Už sa búria aj tribúny, dnes veru hlavný rozhodca nepodáva optimálny výkon.

42
    Nuž a Milanovi Škriniarovi sa verdikty rozhodcu vôbec nepáčia, za protesty dostáva žltú kartu.

41
    Matej Jelić si znovu obhodil Volodymyra Sapaia a ten ho po odohratí lopty škaredo zoťal na trávnik, zaslúžene tak dostáva žltú kartu.

40
    Rýchly protiútok hostí, do lopty sa nepríjemne oprel Anton Shinder a veru poriadne postrašil Miloša Volešáka.

39
    Dva jednoduché súboje v strede poľa, po jednom inkasuje Káčer žltú kartu, po druhom je Jelić zastavený v rýchlom útoku na bránku. Neuveriteľné verdikty dnes predvádza hlavný rozhodca Marijo Strahonja.

38
    Žltú kartu dostáva Káčer (MŠK Žilina).

37
    Miroslav Káčer vymyslel ďalšiu parádnu prihrávku, tentoraz krížom cez celú šestnástku hostí našiel nabiehajúceho Bojana Letića, ktorý sa oprel do lopty, no tá nakoniec letí vysoko nad bránu Bohusha.

36
    Pri čiare sa o loptu bil Matej Jelić a Olexander Sklyar, úspešnejší bol Ukrajinec.

35
    Žltú kartu dostáva Kovpak (FC Vorskla Poltava).

34
    Škriniar sa snažil rozohrať akciu cez stred poľa, no zrazil sa s jedným z hráčov Vorskly, napriek tomu ešte stihol loptu odkopnúť pred blížiacim sa Dallkom.

33
    Domáci pokračujú v nátlakovej hre, hráči Vorskly Poltava do týchto minút neukázali z futbalového umenia vôbec, ale naozaj vôbec nič.

32
    V Žiline máme stále problémy s internetovým pripojením, robíme však maximum, čo je v našich silách, aby sme vás priniesli plnohodnotný prenos.

31
    Kapitán Poltavy Dallka zjavne nie je v pohode, pri spracovaní ľahkej lopty mal obrovské problémy.

30
    Centrovaná lopta sa vyodrážala v šestnástke hostí, dostal sa k nej Jakub Paur, no jeho strela volejom bola tečovaná za čiaru. A čuduj sa svete, rohový kop z toho nebude.

29
    Letić vysunul po čiare Jelića, ktorý si obhodil kapitána hostí Dallku a ten ho v krízovej situácii musel faulovať. Priamy kop pre Žilinu.

28
    Žilinskí fanúšikovia už ženú hlasito svoj tím dopredu, domáci sa po góle akoby upokojili a znovu hrajú svoju typickú hru.

27
    Miroslav Káčer znovu v strede poľa putuje na trávnik, tentoraz sa nepíska.

26
    Na druhý pokus to však vyšlo, po ľavej strane sa prebil Jakub Paur, našiel voľného Miroslava Káčera, ktorý loptu naservíroval do šestnástky hostí priamo pre MATEJA JELIĆA a toto bola pre Chorváta v žilinskom drese doslova lahôdka.

25
    Na domácich futbalistoch vidno, že sú veľmi nahnevaní a ešte viac motivovaní.

24
    Žilina dala gól, keď sa po krásnej akcii hlavou presadil Milan Škriniar. Gól však neplatí pre postavenie mimo hru.

23
    Neuveriteľné veci sa dejú Pod Dubňom, hostia si futbal zjavne pomýlili s bitúnkom a hrajú veľmi, ale veľmi nefér.

22
    Žltú kartu dostáva Sklyar (FC Vorskla Poltava).

22
    Mabouku už odnášajú a celý štadión skanduje jeho meno. Kamerunský obranca je veľmi, ale veľmi nešťastný.

21
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Mabouka, prichádza Špalek.

20
    Letić zahral priamy kop do šestnástky hostí, Jakub Paur putoval na trávnik jasne stiahnutý za dres a znovu sa nepíska.

18
    Mabouka je stále ošetrovaný, za pomoci lekárov sa snaží silou vôle postaviť, ale vôbec to nejde. Pre Ernesta smerujú nosidlá, toto sú veľmi emotívne momenty na štadióne v Žiline, pretože Mabouka plače.

17
    Ernest Mabouka je dlho ošetrovaný, no napokon bude, zdá sa, v poriadku. Tak možno nie, pretože za postrannou čiarou skončil Mabouka znovu na trávniku a je to jasné – Mabouka musí byť striedaný! Tak toto je veľmi nepríjemná správa pre celý tím MŠK.

16
    Škaredý zákrok hosťujúceho Siminina na Ernesta Mabouku, ktorý odohral loptu a následne ho hráč hostí sklzom zoťal na trávnik. Na počudovanie za to Siminin nedostáva žltú kartu.

15
    Ani druhý rohový kop Žiliny neznamenal pre hostí vážnejšie nebezpečenstvo.

14
    László Bénes vymyslel z priameho kopu krásnu akciu na Káčera, Mirova následná strela bola znovu zblokovaná na rohový kop.

13
    Adrián Guľa už stojí na hranici vymedzeného priestoru a hlasito rozdáva pokyny svojim hráčom.

12
    Hráči sa naťahovali v šestnástke Vorskly a tak si hlavný rozhodca urobil poriadok žltými kartami. Následne Bénes zahral rohový kop, ale obrana hostí s centrovanou loptou nemala problém.

12
    Žltú kartu dostáva Dallku (FC Vorskla Poltava).

12
    Žltú kartu dostáva Paur (MŠK Žilina).

12
    Prvá nepríjemná akcia Žiliny, do lopty sa z hranice šestnástky jedovato oprel Miroslav Káčer, domáci budú kopať prvý rohový kop v zápase.

11
    Brankár hostí Stanislav Bohush poslal loptu dlhým výkopom dopredu, následne o ňu zviedli hlavičkový súboj Mihalík s Dallkom, úspešnejší bol domáci hráč.

10
    Máme za sebou prvých desať minút zápasu, vážnejšiu šancu sme zatiaľ nevideli, viac z hry majú futbalisti MŠK.

9
    Domáca Žilina je kombinačná a rýchlejšia, Ukrajinci sú zase výborne fyzicky stavaní a jasne dominujú vo vzdušnom priestore pred vlastnou bránkou. K tej žilinskej sa totiž zatiaľ nedostali.

8
    V úvodných minútach vidíme skôr taktické oťukávanie oboch súperov, bojuje sa najmä v strede poľa.

7
    Tursunov napádal pri rozohrávke Milana Škriniara, mladý stopér Žiliny si loptu na dvakrát vymenil s Bojanom Letićom a elegantne sa tak zbavil protivníka.

6
    Žilina kombinuje na vlastnej polovici, ale prichádza o loptu. Agilný Anton Shinder sa snažil rýchlo dostať pred Volešáka, no Denis Vavro bol jasne proti.

5
    László Bénes sa snažil o únik po ľavej čiare, Sapai ho však pozorne strážil a napokon ho aj zastavil.

4
    Dallka faulovaný v strede poľa, hostia majú výhodu prvej štandardnej situácie, ale nič vážne z nej nevymysleli.

3
    Mabouka sa po pravej strane snažil vysunúť Jakuba Paura, lopta však bola pre kreatívneho krídelníka prirýchla.

3
    Na štadióne v Žiline máme drobné problémy s internetovým pripojením, verme, že v najbližších minútach už bude všetko v poriadku.

2
    Mihalík v kombinácii s Jelićom, lopta však končí za postrannou čiarou.

1
    Úvodná aktivita je na kopačkách futbalistov Žiliny, no proti ním stojí fyzicky veľmi zdatný súper.

1

Hráči oboch tímov práve prichádzajú na trávnik.

V Žiline dnes vládne krásne, priam ideálne futbalové počasie. Tribúny štadióna Pod Dubňom sa vcelku slušne plnia, uvidíme, aký bude výsledný počet divákov. Oba tímy ukončili predzápasovú rozcvičku a o pár minút sa začne samotný zápas.

MŠK Žilina: Volešák – Mabouka, Vavro, Škriniar, Letić, Káčer, Pečovský (C), Bénes, Mihalík, Paur, Jelić.
    Náhradníci: Le Giang – Hučko, Michlík, William, Špalek, Mazáň, Škvarka

FC Vorskla Poltava: Bogush – Siminin, Dallku (C), Sklyar, Gromov, Shinder, Chesnakov, Sapai, Tkachuk, Kovpak, Tursunov.
    Náhradníci: Nepogodov – Tkachuk A., Barannik, Bartulović, Perduta, Dytiatiev, Mishchenko

Rozhodca: Strahonja – Modrić, Vrabec.

Príjemný dobrý deň, vážení priatelia kvalitného európskeho futbalu. Dnes budeme spoločne sledovať úvodný zápas 3. predkola Európskej ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina privítajú na svojom trávniku hráčov ukrajinského tímu Vorskla Poltava. Stretnutie má úvodný výkop o 19:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žilina má už v tohtoročnej edícii Európskej ligy odohrané 4 stretnutia a všetky 4 víťazne. Najskôr v prvom predkola vyradila írsky Glentoran, aby v predkole druhom zopakovala históriu a po druhý raz vyradila moldavský klub Dacia Kišinev. Nepríjemnosťou bolo vírusové črevné ochorenie 14 hráčov po zápase v Moldavsku, ktoré ovplyvnilo i štart tímu vo Fortuna lige. Za zmienku však stojí i fakt, že chorvátsky útočník Matej Jelić je doposiaľ najlepším strelcom Európskej ligy. V poslednom doterajšom stretnutí Žilinčania porazili na vlastnom trávniku ViOn Zlaté Moravce 5:1, keď dva góly vsietil Jakub Paur a po jednom pridali Miroslav Káčer, Matej Jelić a Michal Škvarka. Jediným doterajším novým prírastkom v rámci letného prestupového termínu je ľavý obranca Róbert Mazáň.

Ukrajinský tím Vorskla Poltava je pre slovenského diváka pomerne veľkou neznámou. Tréner Adrián Guľa si je vedomý, že piaty tím uplynulej sezóny ukrajinskej ligy bude náročnejší súper: "Myslím, že súpera máme dostatočne zmapovaného, videli sme ho naživo. Je to skúsené mužstvo, ktoré je už dlhšie pohromade. Hrajú systémom 4-4-2, v obrannej činnosti 4-4-1-1. Dokážu hrať aj z bloku, ale aj z pressingových situácií. Čaká nás náročný protivník, úroveň bude určite vyššia, ale ja stále cítim a verím, že je to mužstvo, ktoré sa dá zdolať."

Výhodou podľa neho bude, že sa hrá na odvetu. "Myslím že to, že s nimi hráme dva zápasy, bude našou výhodou. Som presvedčený, že ak chlapci pôjdu na maximum, tak môžeme hrať s nimi vyrovnanú partiu i byť lepší. Veľmi túžime po úspechu."

Taktika bude podľa Guľu jasná: "Ja by som si želal, keby sme neinkasovali a dali oveľa viac gólov ako v posledných zápasoch. Pohárová matematika je jednoduchá – ak chcete postúpiť, musíte dať viac gólov ako súper. Pre mňa je to o aktivite, agilite, o určitom stupni dôvery a odvahy, ktorá tam určite musí byť. Budeme sa snažiť byť kompaktní vzadu a účinní v útoku."

Zápas sa teda začína o 19:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

zdroj citácií: šport.sk

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.