L. Mikuláš – Pohronie 0:2 (kon.) | Košice – Vyšné Opátske 4:0 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 1:2 (kon.)

89
    Hosťujúci hráč s číslom 9 sa dostal do fantastickej gólovej šance, no svojou delovkou napokon tesne prepálil bránu Liptákov.

89
    Do konca zápasu nám ostávajú už len dve minútky, no domáci sa stále snažia potešiť divákov na domácich tribúnach aspoň jedným gólom.

86
    Následne sme mohli vidieť dva rohové kopy v podaní domácich, no ani center a ani rozohranie na krátko nebolo úspešné.

85
    Domáci mali po strele hráča číslo 9 obrovskú šancu vsietiť kontaktný gól, no hosťujúci gólman sa zaskvel ďalším skvelým zákrokom!

81
    Domáci sa stále snažia v dnešnom zápase vsietiť aspoň jeden gól, no zatiaľ neúspešne.

78
    Posledné striedanie hostí, odchádza hráč s číslom 11 a prichádza hráč s číslom 12.

76
    Pohronie dalo gól!
    Hostia sa dostávajú do dvojgólového vedenia po úspešne premenenom pokutovom kope, ktorý spôsobil gólman domácich. Ten rukami stiahol nohy útočiacemu hráčovi.

72
    Hosťujúci hráč s číslom 16 sa dostal do peknej streleckej pozície, no napokon minul priestor domácej brány. Vzápätí sa domáci previnili ofsajdom.

71
    Liptáci s pribúdajúcimi minútami pridávajú na ofenzívnom nasadení, zatiaľ však nevedia nájsť recept na pozornú pohronskú defenzívu.

69
    Tréner hostí posiela na trávnik ďalšie striedanie. Namiesto hráča s číslom 8 nastupuje hráč s číslom 14.

67
    Aj domáci prichádzajú so striedaním. Namiesto hráča s číslom 13 nastupuje hráč s číslom 18.

66
    Domáci hráč s číslom 13 zložil na trávnik hráča hostí s číslom 10, no hlavný rozhodca zatiaľ žltú kartu nevytiahol.

63
    Pohronie prichádza s prvým striedaním, namiesto hráča s číslom 19 nastupuje hráč číslo 10.

59
    Liptáci zahrali ďalší priamy kop z dobrej pozície na krátko, no napokon ich strelecké zakončenie smerovalo len vysoko nad bránu.

56
    Po dôraznom útočení v znení domáceho hráča sa na trávniku ocitol hosťujúci gólman, ktorý musí byť ošetrovaný, no po malej chvíli bude pokračovať v hre.

54
    Hosťujúci gólman si na svoje konto pripísal ďalšie dobré zákroky. Na rad prichádza útočná snaha Pohronia.

49
    Hostia mali k dispozícii rohový kop (druhý v zápase), no napokon z neho ťažiť nedokázali.

46

V prvom polčase sme videli prevahu hosťujúceho celku, ktorý si v 19. minúte dokázal vybudovať jednogólové vedenie, následne si ho aj udržal, no nedokázal ho proti pozornej defenzíve domáceho celku navýšiť.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.

Góly: 18. Širáň, 76. Poliaček (pen.)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
    FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Plach – Frimmel, Nosko, Prykril, Úškrt, Garaj (77. Nemec), Poliaček, Paraj, Sojka, Zuziak (68. Blaho), Širáň (62. Páleník)
    Náhradníci: Packo – Nemec, Blaho, Paleník