Michalovce – Trenčín | 0:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Senica | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – Skalica | 1:3 (kon.) |
Znojmo – Olomouc B | 0:3 (kon.) | | | Ústí n. L. – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Brno – Brémy | 0:2 (kon.) |
Cottbus – Sparta Praha | 2:6 (kon.) | | | Opava – Miedź | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Karviná | 0:3 (kon.) |
Zlín – Nitra | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 5:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Čáslav | 8:0 (kon.) |
Bohemians – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Třinec | 0:0 (kon.) | | | Velvary – Vyšehrad | 0:3 (kon.) |
Jablonec – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Teplice – Dynamo Drážďany | 0:2 (kon.) |
Jihlava – Táborsko | 4:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Prostějov | 1:0 (kon.) | | | Nowa Huta – Bardejov | 1:5 (kon.) |
CSKA Moskva – Kazaň | 1:0 (kon.) | | | Rostov – Groznyj | 1:1 (kon.) |
Club América – Manchester United | 0:1 (kon.) | | | Real Madrid – AS Rím | 0:0 (6:7 po pen.) |
Plzeň – Liberec | 2:1 (kon.) |
USA – Kuba | 6:0 (kon.) |
Melbourne City – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Bayern – Valencia | 4:1 (kon.) | | | Everton – Arsenal | 1:3 (kon.) |
Lyon – AC Miláno | 2:1 (kon.) |
Komentáre nie sú k dispozíci.
Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.
Góly:
42. Sierakowski – 5. Ivanko-Macej, 10. Gruca, 30. Ivanko-Macej, 51. Berecký, 72. Popik
Rozhodca: Tomasz Żelazny – Kazimierz Dzióbek, Paweł Bagan
Diváci:
Karty: 44. Niechciał (HUT) – 24. Milunović (BAR)
Nepremenená penalta:
Hutnik Nowa Huta:
Frątczak – Antoniak, Ochman, Cieśla, Niechciał – Guja, Jacak, Świątek – Sierakowski, Pachowicz, Nawrot
Náhradníci: Jasowicz, Guzik, Silczuk, Kołodziej, P. Filipek, K. Filipek, Chlebda, Murzyn, Orłowsk
Tréner:
Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Staš, Palša, Kica – Ivanko-Macej, Berecký, Grohoľ, Gruca – Milunović, Kolibab
Náhradníci: Gmitter, Jacko, Belunek, Havrila, Popik, Kačmár Nemergut, Gagnon
Tréner:
Náhradníci: Jasowicz, Guzik, Silczuk, Kołodziej, P. Filipek, K. Filipek, Chlebda, Murzyn, Orłowsk
Tréner:
Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Andraščík, Staš, Palša, Kica – Ivanko-Macej, Berecký, Grohoľ, Gruca – Milunović, Kolibab
Náhradníci: Gmitter, Jacko, Belunek, Havrila, Popik, Kačmár Nemergut, Gagnon
Tréner:
Rozhodca: Tomasz Żelazny – Kazimierz Dzióbek, Paweł Bagan
Diváci:
Miroslav Revaj