Znojmo – Olomouc B 0:3 (kon.) | Ústí n. L. – Sokolov 1:1 (kon.) | Brno – Brémy 0:2 (kon.)
Cottbus – Sparta Praha 2:6 (kon.) | Opava – Miedź 1:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 0:3 (kon.)
Zlín – Nitra 2:0 (kon.) | Příbram – Vlašim 5:0 (kon.) | Hr. Králové – Čáslav 8:0 (kon.)
Bohemians – Pardubice 1:0 (kon.) | Slovácko – Třinec 0:0 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 0:3 (kon.)
Jablonec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 0:2 (kon.) | Teplice – Dynamo Drážďany 0:2 (kon.)
Jihlava – Táborsko 4:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Prostějov 1:0 (kon.) | Nowa Huta – Bardejov 1:5 (kon.)
FK Teplice
0:2 (0:0)
SG Dynamo Drážďany
cz Sobota 18.07.2015, 17:30 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • Prípravný zápas

Dynamo Drážďany vítězí 2:0, především ve druhém poločase bylo Dynamo jednoznačně lepší, gólově se prosadili Eilers a Stefaniak. Teplice měly několik šancí, ale z jejich strany to nebylo ideální. Sudí také rozdal osm žlutých karet a jednu červenou. (19:22:03)

90

89
    Kapolongo trefil Hefeleho a máme tu i ve druhém poločase strkanici mezi hráči.

89
    Hefele po rohu hlavičkoval těsně nad.

89
    Dynamo bude ještě v závěru kopat roh.

88
    Druhý poločas tedy patří jednoznačně Drážďanům, které vstřelily dva góly a nepustily Teplice snad do jediné šance.

86
    Matula po standardce hlavou těsně minul.

85
    Žlutou kartu dostává Texeira (SG Dynamo Drážďany).

84
    Dynamo Drážďany právě vstřelily branku!
    Dynamo využilo nepozornosti Teplic v obraně a zblízka se prosazuje MARVIN STEFANIAK – 0:2.

83
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Hartmann, přichází Mueller Patrick.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Lüftner, přichází Kapolongo.

80
    Drážďany kombinují s míčem, Teplice pouze běhají kolem soupeřů.

78
    Žlutou kartu dostává Hartmann (SG Dynamo Drážďany).

77
    Hra je přerušena poté, co jeden z německých fanoušků ze sektoru Dynama vběhl na hřiště. Pořadatelé jej však už zajistili.

75
    Bratanovič vybojoval standardku, z ní Táborský našel pouze rukavice gólmana Blaswische.

74
    Breite faulem přerušil hru.

73
    Drážďany mají ve druhém poločase navrch, Teplice se vůbec nedostávají do akce.

71
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Dressler, přichází Novotný.

69
    Drážďany kontrolují hru a nepouští Teplice do šancí.

68
    Tempo hry ve druhé půli není příliš vysoké.

66
    JUSTIN EILERS získal míč na útočné polovině hřiště a svým důrazem se prodral do vápna a střelou na bližší tyč překonal i Grigara – 0:1.

65
    Dramé se hezky uvolnil, ale pak zvolil nepřesný centr.

63
    Nedůraznou střelu Texeiry si Grigar pohlídal.

62
    Dynamo opět operuje na útočné polovině hřiště, ale není nijak nebezpečné.

60
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Fillo, přichází Balázs.

59
    Breite pěkně zakombinoval s Táborským, jeho následná střela byla už ale nepřesná.

57
    Dynamo je aktivní, ale do koncovky se nedostává.

55
    Po přestávce je tempo hry vlažnější, to samé platí i na tribunách.

54
    Dressler raději hrál do autu, bude z toho ale roh pro Dynamo.

53
    Míč znovu u Grigara.

52
    Krob ubránil Eilerse, Grigar míč vykopává.

51
    Ve druhém poločase zatím sledujeme poklidné tempo, přestože mají míč spíše Teplice, do šancí se nedostávají.

49
    Bratanovič pálil ve vápně z otočky, ale brankář Blaswisch byl připraven.

47
    Dressler odkopl míč do bezpečí, ale Dynamo bude kopat roh.

46
    O poločase provedl domácí kouč Vavruška, několik změn v sestavě. Na hřišti nyní vidíme Dramého, Táborského, Bratanoviče, Matulu.

46

Máme za sebou první poločas, utkání se nám postupem času docela vyhrotilo. Sudí vytáhl už pět žlutých karet a jednu červenou. Paradoxně více faulují domácí. Branka ale zatím nepadla, proto je stav 0:0.

45+1

45+1
    Závar před vlastní brankou nakonec obrana Teplic zvládla

45
    Teď tu máme konflikt v domácím sektoru fanoušků. Ostří se to i na hřišti.

44
    Akci Dynama zastavil ofsajd.

43
    Žlutou kartu dostává Ljevakovič (FK Teplice).

42
    Za polovinou hřiště dojel soupeře Jan Hošek a ležícího protihráče ještě nakopl. Ihned se strhla mela, málem došlo až na pěsti, po uklidnění Hoška pak sudí vytáhl okamžitě červenou kartu.

40
    Střela Ljevakoviče skončila vedle.

39
    Potočný vybojoval míč před brankou a ještě přihrával do ohně, ale nakonec z toho nebyla finální koncovka, Dynamo se ubránilo.

38
    Dynamo se pokusilo o brejk, ale ve finální fázi Eilers nezachytil míč.

37
    Breitemu se ale roh vůbec nepovedl, míč skončil v autu na druhé straně hřiště.

36
    Teplice měly další šanci, výsledkem bude následný rohový kop.

34
    Hostující Eilers si naběhl do prostoru a velmi pěkně pálil, leč jen doprostřed branky, kde stál Grigar.

33
    Žlutou kartu dostává Kreuzer (SG Dynamo Drážďany).

32
    Zatím největší šance zápasu, z hranice vápna pálil z první Jan Krob a jen o centimetry minul branku!

30
    Teplice opět operují v předbrankovém prostoru.

28
    Standardka Potočného skončila pouze ve zdi.

27
    Žlutou kartu dostává Hefele (SG Dynamo Drážďany).

25
    Zhruba 80% diváků na stadionu jsou němečtí příznivci Dynama Drážďany. Téměř všichni na sobě mají klubové dresy, šály či trička. Kotel Dynama pálí bengálské ohně, zpívá chorály, ano je to trochu jiná fotbalová kultura v Německu a to Dynamo hraje pouze třetí ligu.

24
    Hra je přerušena, oba celky se občerstvují u pomezní čáry.

23
    Žlutou kartu dostává Lüftner (FK Teplice).

21
    Teplice nyní budou rozehrávat roh.

20
    Teplice hrají s míčem na útočné polovině hřiště, zatím se ale nedostali do koncovky.

19
    Fillo byl faulován, Teplice budou rozehrávat.

18
    Hostující Aosman pálil těsně vedle!

17
    Jinak míč se vrátil na polovinu Dynama, Teplice se snaží o aktivní hru.

16
    Teplický kotel to teď rozjel s pyrotechnikou ve svém sektoru, tomu nyní tleská i sektor Dynama.

15
    Hošek po rohu se štěstím odkopl míč do autu.

14
    Vaerynynen se prodral do šancí, zblízka ho vychytal Grigar, Dynamo bude kopat roh.

13
    Na přípravné utkání dorazila do Teplic velmi slušná návštěva, ve velké převaze jsou na stadionu fanoušci Dynama Drážďany, kteří jsou velmi hluční a podporují svůj tým.

11
    Hosté budou kopat roh.

11
    Dynamo je aktuálně na míči.

10
    Žlutou kartu dostává Potočný (FK Teplice).