Česko – Švajčiarsko 29:25 (kon.) | Slovensko – Lotyšsko 22:23 (kon.)
Slovensko
22:23 (16:10)
Lotyšsko
Sobota 02.05.2015, 18:00 • Športová hala Na Zábraní, Hlohovec, Slovensko • Kvalifikácia ME

58
    Szücs je vylúčení za predchádzajúci faul, Lotyšsko tak hrá presilovku. (21:22)

56
    Budeme hrať presilovku! Kristopans dostáva dve minúty, môžme tak strhnúť vedenie na našu stranu. (20:20)

52
    Vylúčenie na strane Lotyšska! Szücs vybojoval faul a tak sa hra na chvíľu v počte hráčov na palubovke vyrovná, potom nasleduje naša presilovka. (19:18)

51
    Navyše, je teraz náš hráč Miroslav Volentics vylúčený a Lotyši získavajú presilovku na dve minúty! (19:17)

47
    Zechmeister teraz oslabuje náš tím na dve minúty, Lotyšsko má tak ideálnu šancu znížiť náš gólový náskok. (19:15)

38
    Vylúčenie na našej strane, Lotyšsko si zahrá po vylúčení Volenticsa dve minúty presilovú hru! (18:11)

33
    Kristopans po faule na neho vybojoval presilovku pre Lotyšsko, potrestaním hráčom na našej strane je Kucharik! (17:10)

29
    Krátko pred koncom získavame presilovku o dvoch hráčov, ktorá však moc dlho trvať nebude! (15:10)

28
    Teraz však získava náš tím presilovú hru! Už sme rozostavení pred bránou Lotyšska. (14:10)

24
    Kupčo teraz oslabuje náš tím, pretože dostáva trest na dve minúty. Uvidíme, ako pôjde táto presilovka nášmu súperovi. (13:8)

20
    Druhé vylúčenie na strane Lotyšska, krátka presilovka o dvoch hráčov pre našich reprezentantov! (12:8)

19
    Navyše tu je aj vylúčenie na strane Lotyšska, budeme tak hrať presilovú hru! (12:8)

13
    Szücs je potrestaný za faul a posedí si dve minúty na trestnej lavici! Presilovka pre Lotyšsko! (9:4)

Miroslav Revaj

Slovensko: Žernovič, Putera, Briatka, Cigáň, Ďuriš, Hruščák, Kopčo, Kucharik, Kysel, Mikéci, Pekár, Rábek, Slaninka, Szücs, Volentics, Zechmeister
    Lotyšsko: Borodovskis, Dude, Ermanis, Kirsteins, Kreicbergs, Kristopans, Kugis, Kuksa, Libergs, Lilienfelds, Pavlovics, Trifanovs, Tuminskis, Turkupols, Versakovs

Rozhodca: Jan Erik Leandersson, Mikael Lindroos (obaja FIN)