Malaga – La Coruña 1:1 (kon.) | Almería – Eibar 2:0 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
Vigo – Real Madrid 2:4 (kon.)
FC Sevilla
2:0 (2:0)
Rayo Vallecano
Nedeľa 26.04.2015, 19:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španielska LaLiga

Je dobojované! FC Sevilla podľa očakávania víťazí v zápase 33.kola nad Rayom Vallecano pomerom 2:0, keď všetko podstatné zariadili jej hráči ešte v prvom polčas. Presadili sa Iborra a Carrico. Rayo sa síce v druhom polčase snažilo s výsledkom niečo spraviť, ale dnes im to nebolo súdené a defenzíva Andalúzanov bola skalopevná. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (20:52:02)

90+3

90+2
    Center Embarbu bol odvrátený a na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán môžu začať oslavy trojbodového zisku domácej Seville.

90+1
    Drámu chcel dopustiť Manucho, ktorý krásne zakončoval, ale Rico jeho pokus vytesnil na rohový kop.

90+1
    Rozhodca Jaime Latre nadstavuje 2 minúty, o víťazovi je už rozhodnuté.

90
    Beží už posledná minúta riadnej hracej doby a Deulofeu si včas nabehol na prihrávku za obranu, ale strelu doprostred bránky Toňo úspešne chytil.

89
    Po centri Embarbu sa dostal do šance práve Trashorras,ale loptu nedokázal doraziť do bránky.

88
    Prihrávka z kopačky Trashorrasa bola zablokovaná na rohový kop pre hostí.

87
    Teraz z hranice šestnástky zakončoval Suárez, ale jeho pre zmenu brankár hostí vychytal.

85
    Bacca excelentne našiel voľného Deulofeua, ale ten ani teraz neuspel, keďže minul ľavú tyč Toňovej bránky.

83
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Alejandro Pozuelo, prichádza Nicolás Fedor.

83
    Hneď na to sa na druhej strane v ofsajde ocitol striedajúci Gerard Deulefeu.

82
    Lenže Kakuta to ešte nezabalil a vysunul do dobrej príležitosti spoluhráča Pozuela, ktorý však v zakončení doslova zlyhal.

80
    Práve sme vstúpili do poslednej desaťminútovky tohto stretnutia a všetko nasvedčuje tomu, že si domáci Sevillčania bez problémov pripíšu tri body do tabuľky a dostanú sa pred Valenciu.

79
    Následný rohový kop Embarbu vôbec nezaváňal nebezpečím a tak môžu domáci ísť dopredu.

78
    Strela Trashorrasa z voleja na Rica neprešla a tak majú hostia ďalší rohový kop.

77
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza José Antonio Reyes, prichádza Iago Aspas.

76
    Druhým potrestaným hráčom hostí je Emiliano Insúa, ktorý sa dopustil tvrdého zákroku.

76
    Trashorras vyslal nepríjemný center do ohňa, ale obrana Andalúzanov úspešne zareagovala.