SP v biatlonu - sprint mužů 10 km, Chanty-Mansijsk | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - SuperG mužů, Méribel | Vítěz: Dustin Cook (CAN) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - SuperG žen, Méribel | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace mužů HS215 | Vítěz: A. Semenič (SLO) (kon.) |
James Wade - Adrian Lewis | 6:6 (kon.) | | | Peter Wright - Stephen Bunting | 6:6 (kon.) |
Raymond van Barneveld - Phil Taylor | 7:4 (kon.) | | | Kim Huybrechts - Gary Anderson | 5:7 (kon.) |
Dave Chisnall - Michael van Gerwen | 4:7 (kon.) |
koniec udalosti
SP v biatlonu - sprint mužů 10 km, Chanty-Mansijsk
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
(2. A. Šipulin (RUS), 3. B. Doll (GER))
Lukáš Podleśny
Štatistiky
Výsledková listina
1. Martin Fourcade (FRA) (0) 23:47.0
2. Anton Šipulin (RUS) (0) +13.0
3. Benedikt Doll (GER) (1) +18.3
4. Andrejs Rastorgujevs (LAT) (0) +18.6
5. Nathan Smith (CAN) (1) +34.0
6. Arnd Peiffer (GER) (2) +34.4
7. Fredrik Lindström (SWE) (0) +35.5
8. Simon Fourcade (FRA) (1) +44.5
9. Ole Einar Björndalen (NOR) (0) +45.8
10. Johannes Kühn (GER) (1) +48.3
11. Daniel Böhm (GER) (1) +48.8
12. Jean Guillaume Beatrix (FRA) (0) +50.1
13. Emil Hegle Svendsen (NOR) (1) +51.6
14. Maxim Cvetkov (RUS) (0) +52.0
15. Michal Šlesingr (CZE) (2) +52.9
16. Simon Schempp (GER) (2) +1:04.7
17. Mario Dolder (SUI) (1) +1:05.1
18. Jakov Fak (SLO) (3) +1:09.3
19. Benjamin Weger (SUI) (2) +1:10.6
20. Krasimir Anev (BUL) (0) +1:12.7
21. Leif Nodrgren (USA) (1) +1:14.0
22. Julian Eberhard (AUT) (2) +1:14.4
23. Florian Graf (GER) (2) +1:14.9
24. Alexej Volkov (RUS) (0) +1:15.5
25. Vladimir Čepelin (BLR) (2) +1:15.9
26. Erik Lesser (GER) (2) +1:17.2
27. Kauri Koiv (EST) (1) +1:17.3
28. Matěj Kazár (SVK) (0) +1:19.0
29. Juryj Ljadov (BLR) (0) +1:19.8
30. Brendan Green (CAN) (1) +1:23.5
---
38. Ondřej Moravec (CZE) (2) +1:32.7
56. Michal Krčmář (CZE) (2) +1:58.4
62. Martin Otčenáš (SVK) (3) +2:07.0
63. Miroslav Matiaško (SVK) (0) +2:11.5
78. Tomáš Krupčík (CZE) (2) +3:12.4
Jaroslav Soukup (CZE) DNF
Startovní listina
1. Sergej Semenov (UKR) 13:45:30
2. Jean Guillaume Beatrix (FRA) 13:46:00
3. Johannes Kühn (GER) 13:46:30
4. Erlend Bjöntegaard (NOR) 13:47:00
5. Timofej Lapšin (RUS) 13:47:30
6. Krasimir Anev (BUL) 13:48:00
7. David Komatz (AUT) 13:48:30
8. Tobias Arwidson (SWE) 13:49:00
9. Matěj Kazár (SVK) 13:49:30
10. Jaroslav Soukup (CZE) 13:50:00
11. Juryj Ljadov (BLR) 13:50:30
12. Tarjei Bö (NOR) 13:51:00
13. Cornel Puchianu (ROU) 13:51:30
14. Maxim Cvetkov (RUS) 13:52:00
15. Serafin Wiestner (SUI) 13:52:30
16. Michal Krčmář (CZE) 13:53:00
17. Lukas Hofer (ITA) 13:53:30
18. Johannes Thingnes Bö (NOR) 13:54:00
19. Jakov Fak (SLO) 13:54:30
20. Vladimir Iljev (BUL) 13:55:00
21. Artěm Pryma (UKR) 13:55:30
22. Jevgenij Garaničev (RUS) 13:56:00
23. Simon Fourcade (FRA) 13:56:30
24. Nathan Smith (CAN) 13:57:00
25. Martin Otčenáš (SVK) 13:57:30
26. Fredrik Lindström (SWE) 13:58:00
27. Benedikt Doll (GER) 13:58:30
28. Michal Šlesingr (CZE) 13:59:00
29. Julian Eberhard (AUT) 13:59:30
30. Ole Einar Björndalen (NOR) 14:00:00
31. Daniel Böhm (GER) 14:00:30
32. Andrej Rastorgujevs (LAT) 14:01:00
33. Dmitrij Malyško (RUS) 14:01:30
34. Michael Rösch (BEL) 14:02:00
35. Klemen Bauer (SLO) 14:02:30
36. Vladimir Čepelin (BLR) 14:03:00
37. Emil Hegle Svendsen (NOR) 14:03:30
38. Martin Fourcade (FRA) 14:04:00
39. Benjamin Weger (SUI) 14:04:30
40. Jan Savickij (KAZ) 14:05:00
41. Leif Nordgren (USA) 14:05:30
42. Ondřej Moravec (CZE) 14:06:00
43. Anton Šipulin (RUS) 14:06:30
44. Joel Sloof (NED) 14:07:00
45. Mario Dolder (SUI) 14:07:30
46. Olli Hiidensalo (FIN) 14:08:00
47. Brendan Green (CAN) 14:08:30
48. Peppe Femling (SWE) 14:09:00
49. Dominik Windisch (ITA) 14:09:30
50. Rok Trsan (SLO) 14:10:00
51. Kauri Koiv (EST) 14:10:30
52. Arnd Peiffer (GER) 14:11:00
53. Erik Lesser (GER) 14:11:30
54. Dmitrij Djužev (BLR) 14:12:00
55. Olexander Žirnyj (UKR) 14:12:30
56. Tim Burke (USA) 14:13:00
57. Damir Rastić (SRB) 14:13:30
58. Ivan Zlatev (BUL) 14:14:00
59. Miroslav Matiaško (SVK) 14:14:30
60. Rolands Puzulis (LAT) 14:15:00
61. Maxim Braun (KAZ) 14:15:30
62. Lars Helge Birkeland (NOR) 14:16:00
63. Quentin Fillon Maillet (FRA) 14:16:30
64. Tomas Kaukenas (LTU) 14:17:00
65. Sven Grossegger (AUT) 14:17:30
66. Alexej Volkov (RUS) 14:18:00
67. Simon Schempp (GER) 14:18:30
68. Alexej Almoukov (AUS) 14:19:00
69. Alexej Slepov (RUS) 14:19:30
70. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 14:20:00
71. George Buta (ROU) 14:20:30
72. Tomáš Krupčík (CZE) 14:21:00
73. Christofer Eriksson (SWE) 14:21:30
74. Vegard Gjermundshaug (NOR) 14:22:00
75. Dzmitrij Abašev (BLR) 14:22:30
76. Dejan Krsmanović (SRB) 14:23:00
77. Christoph Stephan (GER) 14:23:30
78. Lenart Oblak (SLO) 14:24:00
79. Mikael Koivunen (FIN) 14:24:30
80. Daniel Mesotitsch (AUT) 14:25:00
81. Simon Eder (AUT) 14:25:30
82. Lowell Bailey (USA) 14:26:00
83. Roberts Slotinš (LAT) 14:26:30
84. Anton Pantov (KAZ) 14:27:00
85. Thomas Bormolini (ITA) 14:27:30
86. Karol Dombrovski (LTU) 14:28:00
87. Florian Graf (GER) 14:28:30
88. Ivan Joller (SUI) 14:29:00
89. Artěm Tyščenko (UKR) 14:29:30
90. Matvěj Elisejev (RUS) 14:30:00
Výsledková listina
1. Martin Fourcade (FRA) (0) 23:47.0
2. Anton Šipulin (RUS) (0) +13.0
3. Benedikt Doll (GER) (1) +18.3
4. Andrejs Rastorgujevs (LAT) (0) +18.6
5. Nathan Smith (CAN) (1) +34.0
6. Arnd Peiffer (GER) (2) +34.4
7. Fredrik Lindström (SWE) (0) +35.5
8. Simon Fourcade (FRA) (1) +44.5
9. Ole Einar Björndalen (NOR) (0) +45.8
10. Johannes Kühn (GER) (1) +48.3
11. Daniel Böhm (GER) (1) +48.8
12. Jean Guillaume Beatrix (FRA) (0) +50.1
13. Emil Hegle Svendsen (NOR) (1) +51.6
14. Maxim Cvetkov (RUS) (0) +52.0
15. Michal Šlesingr (CZE) (2) +52.9
16. Simon Schempp (GER) (2) +1:04.7
17. Mario Dolder (SUI) (1) +1:05.1
18. Jakov Fak (SLO) (3) +1:09.3
19. Benjamin Weger (SUI) (2) +1:10.6
20. Krasimir Anev (BUL) (0) +1:12.7
21. Leif Nodrgren (USA) (1) +1:14.0
22. Julian Eberhard (AUT) (2) +1:14.4
23. Florian Graf (GER) (2) +1:14.9
24. Alexej Volkov (RUS) (0) +1:15.5
25. Vladimir Čepelin (BLR) (2) +1:15.9
26. Erik Lesser (GER) (2) +1:17.2
27. Kauri Koiv (EST) (1) +1:17.3
28. Matěj Kazár (SVK) (0) +1:19.0
29. Juryj Ljadov (BLR) (0) +1:19.8
30. Brendan Green (CAN) (1) +1:23.5
---
38. Ondřej Moravec (CZE) (2) +1:32.7
56. Michal Krčmář (CZE) (2) +1:58.4
62. Martin Otčenáš (SVK) (3) +2:07.0
63. Miroslav Matiaško (SVK) (0) +2:11.5
78. Tomáš Krupčík (CZE) (2) +3:12.4
Jaroslav Soukup (CZE) DNF
Startovní listina
1. Sergej Semenov (UKR) 13:45:30
2. Jean Guillaume Beatrix (FRA) 13:46:00
3. Johannes Kühn (GER) 13:46:30
4. Erlend Bjöntegaard (NOR) 13:47:00
5. Timofej Lapšin (RUS) 13:47:30
6. Krasimir Anev (BUL) 13:48:00
7. David Komatz (AUT) 13:48:30
8. Tobias Arwidson (SWE) 13:49:00
9. Matěj Kazár (SVK) 13:49:30
10. Jaroslav Soukup (CZE) 13:50:00
11. Juryj Ljadov (BLR) 13:50:30
12. Tarjei Bö (NOR) 13:51:00
13. Cornel Puchianu (ROU) 13:51:30
14. Maxim Cvetkov (RUS) 13:52:00
15. Serafin Wiestner (SUI) 13:52:30
16. Michal Krčmář (CZE) 13:53:00
17. Lukas Hofer (ITA) 13:53:30
18. Johannes Thingnes Bö (NOR) 13:54:00
19. Jakov Fak (SLO) 13:54:30
20. Vladimir Iljev (BUL) 13:55:00
21. Artěm Pryma (UKR) 13:55:30
22. Jevgenij Garaničev (RUS) 13:56:00
23. Simon Fourcade (FRA) 13:56:30
24. Nathan Smith (CAN) 13:57:00
25. Martin Otčenáš (SVK) 13:57:30
26. Fredrik Lindström (SWE) 13:58:00
27. Benedikt Doll (GER) 13:58:30
28. Michal Šlesingr (CZE) 13:59:00
29. Julian Eberhard (AUT) 13:59:30
30. Ole Einar Björndalen (NOR) 14:00:00
31. Daniel Böhm (GER) 14:00:30
32. Andrej Rastorgujevs (LAT) 14:01:00
33. Dmitrij Malyško (RUS) 14:01:30
34. Michael Rösch (BEL) 14:02:00
35. Klemen Bauer (SLO) 14:02:30
36. Vladimir Čepelin (BLR) 14:03:00
37. Emil Hegle Svendsen (NOR) 14:03:30
38. Martin Fourcade (FRA) 14:04:00
39. Benjamin Weger (SUI) 14:04:30
40. Jan Savickij (KAZ) 14:05:00
41. Leif Nordgren (USA) 14:05:30
42. Ondřej Moravec (CZE) 14:06:00
43. Anton Šipulin (RUS) 14:06:30
44. Joel Sloof (NED) 14:07:00
45. Mario Dolder (SUI) 14:07:30
46. Olli Hiidensalo (FIN) 14:08:00
47. Brendan Green (CAN) 14:08:30
48. Peppe Femling (SWE) 14:09:00
49. Dominik Windisch (ITA) 14:09:30
50. Rok Trsan (SLO) 14:10:00
51. Kauri Koiv (EST) 14:10:30
52. Arnd Peiffer (GER) 14:11:00
53. Erik Lesser (GER) 14:11:30
54. Dmitrij Djužev (BLR) 14:12:00
55. Olexander Žirnyj (UKR) 14:12:30
56. Tim Burke (USA) 14:13:00
57. Damir Rastić (SRB) 14:13:30
58. Ivan Zlatev (BUL) 14:14:00
59. Miroslav Matiaško (SVK) 14:14:30
60. Rolands Puzulis (LAT) 14:15:00
61. Maxim Braun (KAZ) 14:15:30
62. Lars Helge Birkeland (NOR) 14:16:00
63. Quentin Fillon Maillet (FRA) 14:16:30
64. Tomas Kaukenas (LTU) 14:17:00
65. Sven Grossegger (AUT) 14:17:30
66. Alexej Volkov (RUS) 14:18:00
67. Simon Schempp (GER) 14:18:30
68. Alexej Almoukov (AUS) 14:19:00
69. Alexej Slepov (RUS) 14:19:30
70. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 14:20:00
71. George Buta (ROU) 14:20:30
72. Tomáš Krupčík (CZE) 14:21:00
73. Christofer Eriksson (SWE) 14:21:30
74. Vegard Gjermundshaug (NOR) 14:22:00
75. Dzmitrij Abašev (BLR) 14:22:30
76. Dejan Krsmanović (SRB) 14:23:00
77. Christoph Stephan (GER) 14:23:30
78. Lenart Oblak (SLO) 14:24:00
79. Mikael Koivunen (FIN) 14:24:30
80. Daniel Mesotitsch (AUT) 14:25:00
81. Simon Eder (AUT) 14:25:30
82. Lowell Bailey (USA) 14:26:00
83. Roberts Slotinš (LAT) 14:26:30
84. Anton Pantov (KAZ) 14:27:00
85. Thomas Bormolini (ITA) 14:27:30
86. Karol Dombrovski (LTU) 14:28:00
87. Florian Graf (GER) 14:28:30
88. Ivan Joller (SUI) 14:29:00
89. Artěm Tyščenko (UKR) 14:29:30
90. Matvěj Elisejev (RUS) 14:30:00
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Anton Šipulin (RUS)
3. Benedikt Doll (GER)