SP v biatlonu - sprint mužů 10 km, Chanty-Mansijsk | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - SuperG mužů, Méribel | Vítěz: Dustin Cook (CAN) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - SuperG žen, Méribel | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace mužů HS215 | Vítěz: A. Semenič (SLO) (kon.) |
James Wade - Adrian Lewis | 6:6 (kon.) | | | Peter Wright - Stephen Bunting | 6:6 (kon.) |
Raymond van Barneveld - Phil Taylor | 7:4 (kon.) | | | Kim Huybrechts - Gary Anderson | 5:7 (kon.) |
Dave Chisnall - Michael van Gerwen | 4:7 (kon.) |
koniec udalosti
SP ve skocích na lyžích - kvalifikace mužů HS215, Planica
Vítěz: A. Semenič (SLO)
Patrik Sandev
Štatistiky
Konečné pořadí:
1. Anže Semenič (SLO) 194,4
2. Michael Hayböck (AUT) 187,0
3. Kamil Stoch (POL) 184,4
4. Piotr Žyla (POL) 182,5
5. Richard Freitag (GER)
6. Kenneth Gangnes (NOR) 179,2
7. Antonín Hájek (CZE) 178,4
8. Tomaž Naglič (SLO) 176,9
9. Gregor Schlierenzauer (AUT) 174,5
10. Daiki Ito (JPN) 171,0
11. Robert Kranjec (SLO) 169,8
12. Stephan Leyhe (GER) 169,3
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 169,2
14. Taku Takeuči (JPN) 168,9
15. Manuel Fettner (AUT) 167,0
16. Roman Koudelka (CZE) 166,8
16. Jarkko Määttä (FIN) 166,8
18. Jan Matura (CZE) 165,4
19. Janne Ahonen (FIN) 164,8
20. Andreas Stjernen (NOR) 164,1
21. Davide Bresadola (ITA) 163,8
22. Jernej Damjan (SLO) 162,7
22. Manuel Poppinger (AUT) 162,7
24. Michail Maksimočkin (RUS) 161,0
25. Nejc Dežman (SLO) 160,4
26. Matjaž Pungertar (SLO) 159,3
27. Junširo Kobajaši (JPN) 158,9
28. Klemens Muraňka (POL) 156,8
29. Dawid Kubacki (POL) 156,7
30. Vladimir Zografski (BUL) 156,4
30. Anže Lanišek (SLO) 156,4
---
předkvalifikovaní
Stefan Kraft (AUT) 237,5 metrů
Markus Eisenbichler (GER) 213 metrů
Michael Neumayer (GER) DNS
Rune Velta (NOR) 216 metrů
Johann André Forfang (NOR) 209,5 metrů
Jurij Tepeš (SLO) 233,5 metrů
Noriaki Kasai (JPN) DNS
Anders Fannemel (NOR) 224 metrů
Peter Prevc (SLO) 238,5 metrů
Severin Freund (GER) DNS
---
40. Lukáš Hlava (CZE) 149,3 (NQ)
Startovní listina:
1. Miran Zupančič (SLO)
2. Jaka Hvala (SLO)
3. Tomaž Naglič (SLO)
4. Anže Lanišek (SLO)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Matjaž Pungertar (SLO)
7. Siim-Tanel Sammelselg (EST)
8. Lauri Asikainen (FIN)
9. Kamil Stoch (POL)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Dawid Kubacki (POL)
12. Michael Glasder (USA)
13. Gabriel Karlen (SUI)
14. Trevor Morrice (CAN)
15. Klemens Muraňka (POL)
16. Kang Chil-ku (KOR)
17. Michail Maksimočkin (RUS)
18. Nico Polychronidis (GRE)
19. Vladimir Zografski (BUL)
20. Kim Hyun-ki (KOR)
21. Anders Johnson (USA)
22. Andreas Wank (GER)
23. Janne Ahonen (FIN)
24. Choi Seou (KOR)
25. Lukáš Hlava (CZE)
26. Martti Nömme (EST)
27. Jarkko Määttä (FIN)
28. Choi Heung-chul (KOR)
29. Harri Olli (FIN)
30. Pius Paschke (GER)
31. Robert Kranjec (SLO)
32. Rok Justin (SLO)
33. Gregor Schlierenzauer (AUT)
34. Davide Bresadola (ITA)
35. Anže Semenič (SLO)
36. Kento Sakujama (JPN)
37. Manuel Fettner (AUT)
38. Antonín Hájek (CZE)
39. Michael Hayböck (AUT)
40. Stephan Leyhe (GER)
41. Jan Matura (CZE)
42. Gregor Deschwanden (SUI)
43. Junširo Kobajaši (JPN)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
46. Richard Freitag (GER)
47. Anders Jacobsen (NOR)
48. Roman Koudelka (CZE)
49. Nejc Dežman (SLO)
50. Kenneth Gangnes (NOR)
51. Manuel Poppinger (AUT)
52. Jernej Damjan (SLO)
53. Taku Takeuči (JPN)
54. Daiki Ito (JPN)
55. Piotr Žyla (POL)
56. Andreas Stjernen (NOR)
předkvalifikovaní
57. Stefan Kraft (AUT)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Michael Neumayer (GER)
60. Rune Velta (NOR)
61. Johann André Forfang (NOR)
62. Jurij Tepeš (SLO)
63. Noriaki Kasai (JPN)
64. Anders Fannemel (NOR)
65. Peter Prevc (SLO)
66. Severin Freund (GER)
Konečné pořadí:
1. Anže Semenič (SLO) 194,4
2. Michael Hayböck (AUT) 187,0
3. Kamil Stoch (POL) 184,4
4. Piotr Žyla (POL) 182,5
5. Richard Freitag (GER)
6. Kenneth Gangnes (NOR) 179,2
7. Antonín Hájek (CZE) 178,4
8. Tomaž Naglič (SLO) 176,9
9. Gregor Schlierenzauer (AUT) 174,5
10. Daiki Ito (JPN) 171,0
11. Robert Kranjec (SLO) 169,8
12. Stephan Leyhe (GER) 169,3
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 169,2
14. Taku Takeuči (JPN) 168,9
15. Manuel Fettner (AUT) 167,0
16. Roman Koudelka (CZE) 166,8
16. Jarkko Määttä (FIN) 166,8
18. Jan Matura (CZE) 165,4
19. Janne Ahonen (FIN) 164,8
20. Andreas Stjernen (NOR) 164,1
21. Davide Bresadola (ITA) 163,8
22. Jernej Damjan (SLO) 162,7
22. Manuel Poppinger (AUT) 162,7
24. Michail Maksimočkin (RUS) 161,0
25. Nejc Dežman (SLO) 160,4
26. Matjaž Pungertar (SLO) 159,3
27. Junširo Kobajaši (JPN) 158,9
28. Klemens Muraňka (POL) 156,8
29. Dawid Kubacki (POL) 156,7
30. Vladimir Zografski (BUL) 156,4
30. Anže Lanišek (SLO) 156,4
---
předkvalifikovaní
Stefan Kraft (AUT) 237,5 metrů
Markus Eisenbichler (GER) 213 metrů
Michael Neumayer (GER) DNS
Rune Velta (NOR) 216 metrů
Johann André Forfang (NOR) 209,5 metrů
Jurij Tepeš (SLO) 233,5 metrů
Noriaki Kasai (JPN) DNS
Anders Fannemel (NOR) 224 metrů
Peter Prevc (SLO) 238,5 metrů
Severin Freund (GER) DNS
---
40. Lukáš Hlava (CZE) 149,3 (NQ)
Startovní listina:
1. Miran Zupančič (SLO)
2. Jaka Hvala (SLO)
3. Tomaž Naglič (SLO)
4. Anže Lanišek (SLO)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Matjaž Pungertar (SLO)
7. Siim-Tanel Sammelselg (EST)
8. Lauri Asikainen (FIN)
9. Kamil Stoch (POL)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Dawid Kubacki (POL)
12. Michael Glasder (USA)
13. Gabriel Karlen (SUI)
14. Trevor Morrice (CAN)
15. Klemens Muraňka (POL)
16. Kang Chil-ku (KOR)
17. Michail Maksimočkin (RUS)
18. Nico Polychronidis (GRE)
19. Vladimir Zografski (BUL)
20. Kim Hyun-ki (KOR)
21. Anders Johnson (USA)
22. Andreas Wank (GER)
23. Janne Ahonen (FIN)
24. Choi Seou (KOR)
25. Lukáš Hlava (CZE)
26. Martti Nömme (EST)
27. Jarkko Määttä (FIN)
28. Choi Heung-chul (KOR)
29. Harri Olli (FIN)
30. Pius Paschke (GER)
31. Robert Kranjec (SLO)
32. Rok Justin (SLO)
33. Gregor Schlierenzauer (AUT)
34. Davide Bresadola (ITA)
35. Anže Semenič (SLO)
36. Kento Sakujama (JPN)
37. Manuel Fettner (AUT)
38. Antonín Hájek (CZE)
39. Michael Hayböck (AUT)
40. Stephan Leyhe (GER)
41. Jan Matura (CZE)
42. Gregor Deschwanden (SUI)
43. Junširo Kobajaši (JPN)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
46. Richard Freitag (GER)
47. Anders Jacobsen (NOR)
48. Roman Koudelka (CZE)
49. Nejc Dežman (SLO)
50. Kenneth Gangnes (NOR)
51. Manuel Poppinger (AUT)
52. Jernej Damjan (SLO)
53. Taku Takeuči (JPN)
54. Daiki Ito (JPN)
55. Piotr Žyla (POL)
56. Andreas Stjernen (NOR)
předkvalifikovaní
57. Stefan Kraft (AUT)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Michael Neumayer (GER)
60. Rune Velta (NOR)
61. Johann André Forfang (NOR)
62. Jurij Tepeš (SLO)
63. Noriaki Kasai (JPN)
64. Anders Fannemel (NOR)
65. Peter Prevc (SLO)
66. Severin Freund (GER)
1. Miran Zupančič (SLO)
2. Jaka Hvala (SLO)
3. Tomaž Naglič (SLO)
4. Anže Lanišek (SLO)
5. Cene Prevc (SLO)
6. Matjaž Pungertar (SLO)
7. Siim-Tanel Sammelselg (EST)
8. Lauri Asikainen (FIN)
9. Kamil Stoch (POL)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Dawid Kubacki (POL)
12. Michael Glasder (USA)
13. Gabriel Karlen (SUI)
14. Trevor Morrice (CAN)
15. Klemens Muraňka (POL)
16. Kang Chil-ku (KOR)
17. Michail Maksimočkin (RUS)
18. Nico Polychronidis (GRE)
19. Vladimir Zografski (BUL)
20. Kim Hyun-ki (KOR)
21. Anders Johnson (USA)
22. Andreas Wank (GER)
23. Janne Ahonen (FIN)
24. Choi Seou (KOR)
25. Lukáš Hlava (CZE)
26. Martti Nömme (EST)
27. Jarkko Määttä (FIN)
28. Choi Heung-chul (KOR)
29. Harri Olli (FIN)
30. Pius Paschke (GER)
31. Robert Kranjec (SLO)
32. Rok Justin (SLO)
33. Gregor Schlierenzauer (AUT)
34. Davide Bresadola (ITA)
35. Anže Semenič (SLO)
36. Kento Sakujama (JPN)
37. Manuel Fettner (AUT)
38. Antonín Hájek (CZE)
39. Michael Hayböck (AUT)
40. Stephan Leyhe (GER)
41. Jan Matura (CZE)
42. Gregor Deschwanden (SUI)
43. Junširo Kobajaši (JPN)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
46. Richard Freitag (GER)
47. Anders Jacobsen (NOR)
48. Roman Koudelka (CZE)
49. Nejc Dežman (SLO)
50. Kenneth Gangnes (NOR)
51. Manuel Poppinger (AUT)
52. Jernej Damjan (SLO)
53. Taku Takeuči (JPN)
54. Daiki Ito (JPN)
55. Piotr Žyla (POL)
56. Andreas Stjernen (NOR)
předkvalifikovaní
57. Stefan Kraft (AUT)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Michael Neumayer (GER)
60. Rune Velta (NOR)
61. Johann André Forfang (NOR)
62. Jurij Tepeš (SLO)
63. Noriaki Kasai (JPN)
64. Anders Fannemel (NOR)
65. Peter Prevc (SLO)
66. Severin Freund (GER)
1. Anže Semenič (SLO) 194,4
2. Michael Hayböck (AUT) 187,0
3. Kamil Stoch (POL) 184,4
4. Piotr Žyla (POL) 182,5
5. Richard Freitag (GER)
6. Kenneth Gangnes (NOR) 179,2
7. Antonín Hájek (CZE) 178,4
8. Tomaž Naglič (SLO) 176,9
9. Gregor Schlierenzauer (AUT) 174,5
10. Daiki Ito (JPN) 171,0
1. Anže Semenič (SLO) 194,4
2. Michael Hayböck (AUT) 187,0
3. Kamil Stoch (POL) 184,4
4. Piotr Žyla (POL) 182,5
5. Richard Freitag (GER)
6. Kenneth Gangnes (NOR) 179,2
7. Antonín Hájek (CZE) 178,4
8. Tomaž Naglič (SLO) 176,9
9. Gregor Schlierenzauer (AUT) 174,5
10. Daiki Ito (JPN) 171,0
11. Robert Kranjec (SLO) 169,8
12. Stephan Leyhe (GER) 169,3
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 169,2
14. Taku Takeuči (JPN) 168,9
15. Manuel Fettner (AUT) 167,0
16. Roman Koudelka (CZE) 166,8
16. Jarkko Määttä (FIN) 166,8
18. Jan Matura (CZE) 165,4
19. Janne Ahonen (FIN) 164,8
20. Andreas Stjernen (NOR) 164,1
21. Davide Bresadola (ITA) 163,8
22. Jernej Damjan (SLO) 162,7
22. Manuel Poppinger (AUT) 162,7
24. Michail Maksimočkin (RUS) 161,0
25. Nejc Dežman (SLO) 160,4
26. Matjaž Pungertar (SLO) 159,3
27. Junširo Kobajaši (JPN) 158,9
28. Klemens Muraňka (POL) 156,8
29. Dawid Kubacki (POL) 156,7
30. Vladimir Zografski (BUL) 156,4
30. Anže Lanišek (SLO) 156,4
---
předkvalifikovaní
Stefan Kraft (AUT) 237,5 metrů
Markus Eisenbichler (GER) 213 metrů
Michael Neumayer (GER) DNS
Rune Velta (NOR) 216 metrů
Johann André Forfang (NOR) 209,5 metrů
Jurij Tepeš (SLO) 233,5 metrů
Noriaki Kasai (JPN) DNS
Anders Fannemel (NOR) 224 metrů
Peter Prevc (SLO) 238,5 metrů
Severin Freund (GER) DNS
---
40. Lukáš Hlava (CZE) 149,3 (NQ)