Zenit – Eindhoven 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Anderlecht 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Sevilla 2:3 (kon.)
Salzburg – Villarreal 1:3 (kon.) | Besiktas – Liverpool 1:0 (5:4 po pen.) | Fiorentina – Tottenham 2:0 (kon.)
D.Kyjev – Guingamp 3:1 (kon.) | Inter – Celtic 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Amsterdam 0:3 (kon.)
Bilbao – Turín 2:3 (kon.) | Feyenoord – AS Rím 1:2 (kon.) | Everton – YB Bern 3:1 (kon.)
Neapol – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brugge – Aalborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Olympiakos – Dnipropetrovsk 2:2 (kon.)
FK Dynamo Kyjev
3:1 (1:0)
EA Guingamp
Štvrtok 26.02.2015, 19:00 • NSC Olympijský štadión, Kyjev • Európska liga

90+9
    Hostia mali obrovskú príležitosť! Beauveu mal na hlave vyrovnanie! Lenže jeho hlavička po výbornom centri končí tesne vedľa domácej brány!

90+8
    Yatabare sa takmer dostával do šance! Domáci brankár však situáciu zachránil! Domáci mali teraz poriadne šťastie!

90+3
    Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Gusev, prichádza Kalytvyncev.

90
    Nadstavovať sa bude poriadných 9 minút!

89
    Jermaine Lens faulova prenikajúceho súpera a tak vidí žltú kartu.

78
    Fanúšikovia prenikli na hraciu plochu a hra je prerušená! Domáci organizátori to nezvládli!

77
    Striedanie v tíme EA Guingamp: z ihriska odchádza Giresse, prichádza Yatabare.
    GUSEV - 3:1

76
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci útočník Lukasz Teodorczyk bol vo vápne faulovaný. Loptu si na biely bod postavil OLEG GUSEV, ktorý penaltu chaldnokrvne premenil!

75
    Bola nariadená penalta pre Dynamo Kyjev!

73
    Striedanie v tíme FK Dynamo Kyjev: z ihriska odchádza Bulyalskyy, prichádza Chumak.
    MANDANNE - 2:1

68
    EA Guingamp dáva gól! Hostia znižujú skóre zápasu! CHRISTOPHE MANDANNE sa vo vápne dostal k lopte a znižuje stav zápasu! Ak by dnešný výsledok dopadol takto, tak by sme šli do predĺženia!

63
    Beauvue sa po rohu dostal k hlavičke, jeho hlavička len tesne minula pravú tyč domácej brány! Uf no toto bola obrovská šanca!

61
    Striedanie v tíme EA Guingamp: z ihriska odchádza Mathis, prichádza Diallo.

57
    Domagoj Vida si naskočil na center z rohového kopu, hlavičku poslal len pár centimetrov od ľacej tyče Losslovej brány! No hostia mali teraz poriadne šťastie!

55
    Opäť perfektný Jermaine Lens, ktorý sa perfektne uvoľnil vo vápne hostí. Pokúšal prestreliť hosťujúceho brankára! Lossl však nemusel zasahovať, jeden z obrancov vytlačil jeho strelu na rohový kop!

47
    Strelec druhého gólu sa previnil faulom a vidí za neho žltú kartu.
    BUYALSKYY - 2:0

46
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci fubtalisti idú na do dvojgólového vedenia! Hneď v prvej minúte druhého polčasu sa k odrazenej lopte po dostal VITALIY BUYALSKYY, ktorý presnou strelou k pravej tyčy prekonáva hosťujúceho brankára!

43
    Thibault Giresse sa dostal k hlavičke po dobrej centrovanej lopte! Francúz to dobre namieril, ale Šovkovksjy vytiahol parádny zákrok! Hosťujúci futbalista neverí vlastným očiam, že takúto šancu mu domáci brankára chytil!

35
    Domáci snajper Kravets sa dostal k lopte a z veľkej diaľky sa pokäšal prekvapiť Lossla! Ten však vytiahol parádny zákrok a tak drží hostí nad vodou.
    TEODORCZYK - 1:0

31
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci futbalisti dávajú gól, ktorý ich posúva na ďalších bojov! Domáci futbalisti zahrávali rohový kop. LUKASZ TEODORCZYK sa dostal k lopte, nebol nikým tiesnený a poslal loptu cez zle postaveného Lossla. Hosťujúci hráči po sebe len pozerajú a nevedia pochopiť ako je možné, že nechali takto trestuhodne voľného hráča!

22
    Lukasz Teodorczyk sa pekne uvoľnil vo vápne hostí! Jeho strela len veľmi tesne minula ľavú tyč!

18
    Leveque sa pekne predral až pred pokutové územie domáceho mužstva, ale pokazil prihrávku na Pieda, ktorý by sa tak dostal do čistej šance!

10
    Domáci Miguel Veloso ide z ihriska pre zranenie a nahradí ho Teodorczyk.

9
    Sergej Rybalka zakrútil loptu krásne do ľavého vinklu, ale Lossl predviedol famózny zákrok a tak sa skóre nemení!

8
    Lionel Mathis stiahol protihráča dosť surovo k zemi a vidí zaslúženú žltú kartu.

1
    Domáci Sergej Rybalka tvrdým zákrokom zostrelil protihráča a vidí žltú už v prvej minúte!