Zenit – Eindhoven 3:0 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Anderlecht 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Sevilla 2:3 (kon.)
Salzburg – Villarreal 1:3 (kon.) | Besiktas – Liverpool 1:0 (5:4 po pen.) | Fiorentina – Tottenham 2:0 (kon.)
D.Kyjev – Guingamp 3:1 (kon.) | Inter – Celtic 1:0 (kon.) | Légia Varšava – Amsterdam 0:3 (kon.)
Bilbao – Turín 2:3 (kon.) | Feyenoord – AS Rím 1:2 (kon.) | Everton – YB Bern 3:1 (kon.)
Neapol – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Brugge – Aalborg 3:0 (kon.) | Lisabon – Wolfsburg 0:0 (kon.)

76
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci útočník Lukasz Teodorczyk bol vo vápne faulovaný. Loptu si na biely bod postavil OLEG GUSEV, ktorý penaltu chaldnokrvne premenil!
    MANDANNE - 2:1

68
    EA Guingamp dáva gól! Hostia znižujú skóre zápasu! CHRISTOPHE MANDANNE sa vo vápne dostal k lopte a znižuje stav zápasu! Ak by dnešný výsledok dopadol takto, tak by sme šli do predĺženia!
    BUYALSKYY - 2:0

46
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci fubtalisti idú na do dvojgólového vedenia! Hneď v prvej minúte druhého polčasu sa k odrazenej lopte po dostal VITALIY BUYALSKYY, ktorý presnou strelou k pravej tyčy prekonáva hosťujúceho brankára!
    TEODORCZYK - 1:0

31
    Dynamo Kyjev dalo gól! Domáci futbalisti dávajú gól, ktorý ich posúva na ďalších bojov! Domáci futbalisti zahrávali rohový kop. LUKASZ TEODORCZYK sa dostal k lopte, nebol nikým tiesnený a poslal loptu cez zle postaveného Lossla. Hosťujúci hráči po sebe len pozerajú a nevedia pochopiť ako je možné, že nechali takto trestuhodne voľného hráča!