Manchester City – Barcelona 1:2 (kon.) | Juventus – Dortmund 2:1 (kon.)
Juventus Turín
2:1 (2:1)
Borussia Dortmund
Utorok 24.02.2015, 20:45 • Juventus Stadium, Turín, Taliansko • Liga majstrov

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Juventusu, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia tesne 2:1. Za hostí sa presadil Marco Reus a za domácich skórovali Carlos Tévez a Álvaro Morata. Odveta je na programe 18.marca v Signal Iduna Parku s výkopom o 20:45.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (22:37:35)

90+3

90+3
    Hosťujúci Schmelzer chcel poslať nebezpečný center pred domácu bránu, lenže prekopol všetkých a lopta skončila za postrannou čiarou. Vhadzovanie pre Juventus.

90+2
    Dortmund rozbieha jednu z posledných útočných akcií. Snaží sa to však hrať kombinačne a nevie sa dostať do pokutového územia.

90+1
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

90
    Uvidíme koľko minút nadstaví hlavný rozhodca, nakoľko tam bolo viacero ošetrovaní. Pravdepodobne to budú štyri minúty.

89
    Striedanie v tíme Juventus Turín: ihrisko opúšťa Tévez, jeho miesto zaujíma Coman.

87
    Striedanie v tíme Juventus Turín: ihrisko opúšťa Vidal, jeho miesto zaujíma Padoin.

86
    Obrovská šanca Juventusu! Pereyra dostal výbornú prihrávku do behu, následne sa predral do pokutového územia a vystrelil na zadnú žrď. Lopta sa kotúľala a nakoniec skončila tesne vedľa! Táto strela chcela skončiť v bráne, ale Pereyra ju kopol ľavou nohou smerom od nej, a tak skončila mimo.

85
    Domáci Morata zbiera cenné sekundy pri útočnej rohovej zástavke a robí to veľmi dobre. Už sa tam pohybuje dobrú minútu.

84
    Čerstvý Blaszczykowski hľadal dlhým centrom Aubameyanga, lenže pred ním výborne zasiahol stopér Chiellini. Skutočne, veľmi dobrý defenzívny zákrok.

83
    Borussia stupňuje svoj tlak, lenže jej strelecké pokusy sú nepresné. Tentoraz chcel ohroziť Buffona hosťujúci Schmelzer, ale netrafil priestor domácej brány.

82
    Hosťujúci stopér Hummels sa zrazil s Bonuccim v hlavičkovom súboji. Druhý menovaný je poriadne otrasený a musí byť ošetrený.

81
    Stará dáma to hrá už iba na protiútoky. Hostia začínajú tlačiť svojho súpera a pokúsia sa streliť vyrovnávajúci gól, ktorý má v Lige majstrov veľkú hodnotu.

80
    Pereyra (Juventus) zastavil črtajúcu sa šancu hostí. Žltá karta.

80
    Do konca stretnutia ostáva 10 minút. Podarí sa hosťom ešte vyrovnať alebo si domáci postrážia priaznivý výsledok?

78
    Juventus sa na chvíľu zmocnil lopty a prišla tvrdá strela Téveza! Tomu sa otvoril priestor, a tak sa rozhodol vystreliť. Jeho jedovku brankár Weidenfeller radšej vyrazil na rohový kop!

77
    Ďalší strelecký pokus hostí. Tentoraz sa oň postaral Mkhitaryan a znova to nebolo presné.

76
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: ihrisko opúšťa Immobile, jeho miesto zaujíma Blaszczykowski.

Marek Farkaš

Góly: 13. Tévez, 43. Morata – 18. Reus

Karty:   49. Vidal (JUV), 80. Pereyra (JUV)

Juventus Turín: Buffon – Lichtsteiner, Chiellini, Bonucci, Evra – Pogba, Pirlo (37.Pereyra), Marchisio – Vidal (87.Padoin) – Tévez (89.Coman), Morata
    Náhradníci: Caceres, Coman, Llorente, Ogbonna, Padoin, Pereyra, Storari
    Tréner: Massimiliano Allegri

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek (32.Ginter), Papastathopoulos (46.Kirch), Hummels, Schmelzer – Gundogan, Sahin – Aubameyang, Mkhitaryan, Reus – Immobile (76.Blaszczykowski)
    Náhradníci: Blaszczykowski, Ginter, Kagawa, Kehl, Kirch, Langerak, Ramos
    Tréner: Jürgen Klopp

Rozhodca: Antonio Mateu Lahoz – Pau Cebrián Devis, Roberto Díaz Pérez Del Palomar (Všetci Španielsko)