Jekaterinburg – Kazaň 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Barys 7:6 (2:1 po s.n.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 0:0 (odl.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 2:1 (2:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 1:6 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Piatok 26.12.2014, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Končí sa stretnutie v ktorom si domáci Jekaterinburg pripisuje dôležité body v ceste za play-off a to hneď proti lídrovy Východnej konferencie z Kazane. Po konci zápasu na ľad dopadajú plyšáky a tak sa zdá že charitatívna akcia neobišla ani Rusko. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte príjemný zvyšok večera. (17:19:37)

60:00
    Anton LAZAREV - 3:0

59:29
    Jekaterinburg dal gól!
    Gól strelil LAZAREV,Asistencia: Rybakov.
    Lazarev rozhoduje po tom, čo si prevzal puk v strednom pásme a prekorčuľoval modrú čiaru, pričom zakončil strelou z ľavého kruhu do prázdnej brány.

59:18
    Antonov inkasuje trest na 10 min.za hrubosť a záver bude ešte zaujímavý! Nasledovať bude vhadzovanie v tretine domácich.

59:18
    Kovář prerušuje hru a nasledovať bude vhadzovanie v tretine Avtomobilistu. Hosťom už veľa času na 2 góly neostáva.

58:28
    Domáci sa zbavujú puku, ten však nekončí v opustenej bránke Kazane.

58:12
    Lewandowski prehral dôležité vhadzovanie a hostia ostávajú v útočnom pásme.

58:12
    Kazaň hrá power-play!

58:01
    Do konca zápasu ostávajú 2 minúty.

57:32
    Hra je vykázaná do stredného pásma a domáci majú výbornú možnosť získať cenné sekundy v ceste za víťazstvom.

57:07
    Domáci hokejisti vytláčajú hru do rohov klziska a hosťom sa nedarí dostať do zakončenia.

56:19
    Dá sa očakávať záverečný nápor hostí, ktorý majú na ľade momentálne svoju prvú formáciu.

55:20
    Hostia v plnom počte.

54:57
    Z tváre trénera hostí, Zinetulu Biľadetinova, sa dá vyčítať nespokojnosť nielen s výsledkom, ale aj s predvedenou hrou.

53:40
    Presilová hra pre domácich. Na trestnú lavicu odchádza za podrazenie Oscar Moller.

53:38
    Dovolím si tvrdiť, že ak by Kazaň dnes hrala s lepším súperom ako je Avtomobilist, dostala by minimálne poltucet.

52:24
    Ani prvá formácia Kazane teraz nedokázala v útočnom pásme vyymslieť absolútne nič a puk po malej chvíli končí v rohu hosťujúcej tretiny.

50:38
    Krásna sťahovačka v podaní Lewandowského! Hráč domáceho tímu si teraz hodil puk na dlhú hokejku, obišiel posledného brániaceho hráča hostí a chýbalo tomu už len gólové zakončenie! Domáci sa bavia hokejom.