KHL
HC Slovan – Nižnekamsk 4:6 (kon.) | Chabarovsk – Novosibirsk 3:5 (kon.) | Vladivostok – Novokuzneck 0:0 (odl.)
Jaroslavľ – A. Mytišči 6:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
6:3 (4:0, 2:2, 0:1)
Atlant Mytišči
Štvrtok 25.12.2014, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Tak skončil sa nám dnešný zápas. V tretej tretine sme videli iba jediný gól, ktorý kozmeticky upravil výsledok zápasu, v ktorom boli jasne lepší domáci a pripisujú si 3body. Ďakujem za sledovanie tohto online prenosu a teším sa na ďalšie zápasy. (19:01:43)

60:00

58:45
    Artemjev ešte zlikvidoval strelu Holosa a puk sa nachádza v strednom pásme.

58:00
    Plotnikov sa ale snažil vystreliť takisto spoza obrancu, ale jeho strela bola zblokovaná mimo brány.

56:20
    Mytišči však žiadny tlak nevyvíja a vyzerá to tak, že už ani nebudú a budú chcieť dohrať hlavne bez ďalšieho inkasovaného gólu.

55:00
    Hra sa ale nezmenila a viac sa bojuje medzi útočnými pásmami a pri mantineloch.

52:43
    Mytišči práve strieľa gól!
    Ale hostia predsa len znižujú a majú nejakú tú iskierku nádeje. NIKITA SOŠNIKOV sa zmocnil puku pri mantineli, potiahol si ho a strelou spoza obrancu a ponad rameno Sanforda znižuje na rozdiel troch gólov.
    Asistencie:

50:00
    Začala sa posledná desaťminútovka tohto zápasu, keďže je jasné, že predĺženie neuvidíme, zápas sa zrejme dohrá v kľudnom tempe.

48:29
    Vasiljev to teraz skúšal takou polostrelou, či poloprihrávkou, ale nikto puk netečoval a Artemjev si s ním poradil.

46:38
    Averin vo veľkej šanci. Išiel sám na brankára, ale nezvolil najlepšie zakončenie a stav je nezmenený.

45:00
    Prvých päť minút bez akéhokoľvek nápadu, akcie, čohokoľvek, čo by znamenalo aspoň šancu.

44:35
    Plotnikov sa predieral pri mantineli do pásma, ale tam bol zdvojený a jeho snaha vyšla naprázdno.

43:02
    Chlopotovovi sa uvoľnil priestor a využil to na strelu, ale Sanfordova vyrážačka bola na mieste.

41:00
    Prvá minútka bez striel na bránu. Hrá sa viacmenej na náhodu, ale pri tomto skóre to už je prakticky jedno pre obe mužstvá.

40:01

Je za nami druhá tretina, ktorá divákom dopriala naozaj gólové hody. Lokomotiv kontroluje priebeh zápasu a aj napriek dvom inkasovaným gólom sú lepším tímom. Sám som zvedavý či aj v tretej tretine uvidíme štyri góly tak ako v prvých dvoch ..Tretia tretina začne približne o 18:34.

40:00

38:20
    Ale diváci sa určite tešia týmto gólovým hodom, hlavne keď vyhráva domáci Lokomtiv
    HOLOS - 6:2

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 2. Kronwall (Apalkov, Plotnikov), 4. Plotnikov, 6. Kartajev (Kapustin), 19. Gorochov (Galimov, Koňkov), 32. Galimov (Koňkov), 37. Holos (Averin, Vasiljev) – 33. Chlopotov (Aljošin, Voronin), 34. Černov (Junkov, Jarullin), 53. Sošnikov

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik)- Holos, Vasiljev, Kronwall, Pašnin, Ljubuškin, Gorochov, Višnevskij- Plotnikov, Averin, Apalkov, Platt, Thornberg, Loktionov, Novotný, Koňkov, Galimov, Kapustn, Gračjov, Korškov, Kartajev
    Atlant Mytišči: Engren (Artemjev)- Korobov, Gilroy, Novopašin, Sorokin, Ťjuljapkin, Jarulin, Mironov- Junkov, Černov, Bodrov, Sošnikov, Jašin, Šmeljov, Kozlov, Taraťuchin, Levickij, Aljošin, Voronin, Chlopotov, Šjafodtinov

Rozhodca: Safjullov, Sergejev- Golovljov , Otmachov