Cambuur – Zwolle 2:1 (kon.) | Dordrecht – Groningen 1:1 (kon.) | Eindhoven – GA Eagles 5:0 (kon.)
Alkmaar – Utrecht 0:3 (kon.)
FC Dordrecht
1:1 (0:1)
FC Groningen
cz Sobota 20.12.2014, 19:45 • GN Bouw Stadion (Dordrecht) • Holandská Eredivisie

83
    Dordrecht právě vstřelil branku!
    Velká radost na domácí straně! Po rohovém kopu se do zakončení dostal ROBIN GOSENS, který sedm minut před koncem srovnává na 1:1.

82
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází van Haaren, přichází Troost-Ekong.

78
    Žlutou kartu dostává Mahi (FC Groningen).

66
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Lieder, přichází Meulens.

66
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hoesen, přichází Mahi.
    Hostující brankář stihl zareagovat na teč svého spoluhráče

62
    Obrovská šance domácích! Ve vápně se do zakončení dostal ten Voorde, jehož hlavička trefila Kiftenbelda, který si málem srazil míč do vlastní brány. Hostující brankář stihl na poslední chvíli zareagovat a nepustil míč za svá záda.

61
    Žlutou kartu dostává Kieftenbeld (FC Groningen).

46
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Koolwijk, přichází Gosens.
    Michael DE LEEUW - 0:1

45
    Groningen právě vstřelil branku!
    Hosté jdou v samém závěru prvního poločasu do vedení! Antonia centroval z pravé strany před bránu, kam si nabíhal MICHAEL DE LEEUW, který, ač hlídaný obráncem, skočil po nízko letícím míči a hlavou ho poslal za Kurtova záda.

44
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hiariej, přichází Lindgren.

31
    Hostující Hiariej si vyšlápl na Fortese a za svůj faul vidí první žlutou kartu zápasu.