Nitra – Poprad 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Zvolen 2:1 (kon.) | Trenčín – Košice 1:4 (kon.)
Skalica – Žilina 1:3 (kon.) | Piešťany – Martin 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
ŠHK 37 Piešťany
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HK VITAR Martin
Piatok 28.11.2014, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Dobrý deň z Piešťan.

V poradí tretí zápas tento týždeň odohrajú piešťanskí Havrani, keď sa po dueloch s Trenčínom a 20tkou, stretnú so svojim tabuľkovým susedom, tímom MHC Mountfield (Martin).

V Piešťanoch spadol kameň zo srdca a tento týždeň si v dvoch zápasoch Havrani pripísali plný zásah, šesť bodov. Po dobrom výkone si v utorok poradili s Trenčínom (3:1) a na druhý deň uspeli aj v Ružinove, na ľade Bokrošovej 20-tky (4:2). Zverenci Romana Sýkoru teda zapracovali na defenzíve, z videného treba povedať, že aj na kolektívnom poňatí hry a dýcha sa im ľahšie. V tabuľke poskočili na siedme miesto, práve pred svojho dnešného súpera z Martina. Z posledných štyroch zápasov vyhrali Piešťany dva krát v riadnom hracom čase, raz v predĺžení a raz po predĺžení prehrali. V nastolenom bodovacom trende by nepochybne radi pokračovali a prilákali viac fanúšikov do hľadiska.

MHC Mountfield (Martin)
    Zverenci Jaroslava Toroka sa boria s nedostatkom zdravých hráčov. V minulom kole bola v hre dokonca možnosť odložiť zápas s rozbehnutou Nitrou. Zápas sa napokon odohral, čo Martinčanom spätne určite nevadí, keďže Nitru prekvapujúco zdolali 3:1 a pripísali dôležité tri body. A ako sami hráči vraveli, zomkli a posilnili kabínu. V tabuľke sú hráči z Turca na ôsmom mieste, keď na siedme Piešťany strácajú jeden bod. Takže o motiváciu je postarané. V tejto sezóne platí zatiaľ v zápasoch dnešných súperov môj dom, môj hrad, doma Martin 2 krát Piešťany zdolal (4:2, 5:2), v Piešťanoch podľahol (2:5).

Kto teda môže, nech si pozrie hokej naživo, každého diváka liga potrebuje, kto nemôže, nech si otvorí tento prenos, začo vopred ďakujem. Bavme sa hokejom, priatelia.

ŠHK 37 Piešťany: Šúrek – Šedivý, Kotaška, Holovič (A), Mišura, Klempa – Brňák (C), Škadra, Toman, Pašek, Kutálek – Bučka, Hluch, Románek (A), Peško, Haring – Vaculín, Hamrák, Hudec
    Tréner: R. Sýkora

MHC Mountfield (Martin): Čech – Ďatelinka (C), Matejka, Markovič (A), Svoboda, Varga – Smrek, Brcko, Illo, Klíma, Říha – Lojek, Rusina, Jokeľ, Fujerík, Važan – Kolba (A), Tupý, Jurášek, Dírer, Pokrivčák
    Tréner: J. Torok

Rozhodca: Mullner – Junek, Šefčík.

00:01

00:10
    NHLkou ostriľaný Svoboda bol na buly úspešný, hostia ale z pobytu v pásme nevyťažili nič.

00:19
    Ofsajd Havranov, diváci videli opak.

00:34
    Prvý krát sa dotkol puku Čech, puk z Holovičovej hokejky však k nemu ledva dokĺzal, takže to nebolo ani na zahriatie.

01:10
    Aj Šúrek si pripísal zahrievací zákrok, po strele z pravého krídla.

01:59
    Fujerík v nájazde z ľavej strany, sám pred Šúrekom však neuspel. Domáci brankár svojich podržal.

02:27
    Ďalší zákrok Martina Šúreka, puk drží v lapačke. Fujeríkova tutovka prebrala Martinčanov a sú aktívnejší.

03:03
    Prerušená hra, puk mimo ľad, vhadzuje sa v stredovom kruhu.

03:27
    Říha zabojoval v rohu ihriska, puk na bránkovisku odpaľoval Šúrek hokejkou, ale rovno na pravý kruh na Illovu hokejku, svoje zaváhanie však piešťanský brankár napravil, keď sa stihol presunúť a vyraziť.

03:53
    Tak aj Piešťany sa dočkali tutovky, z ľavej strany sa pretlačil pred Čecha do zakončenia Dušan Pašek, Jakub Čech puk zastavil, ale nevedel vôbec, kde ho má, pri následnej dorážke došlo k posunutiu brány. Buly.

04:29
    Važan vyskúšal Šúreka, nasledovalo buly, po ktorom stál v dobrej pozícii na pravom krídle Markovič, ktorý však netrafil dosť odkrytú bránku.

05:12
    2 min. Markovič (MAR), držanie.

Faul v útočnom pásme, to sú vždy zbytočné dve minúty.

06:04
    Hluch netrafil pri ľavej tyčke puk z hokejky Kutálka. To bola dobrá pozícia.

06:11
    Puk na ochrannej sieti po teči jedného z hostí, buly.

06:39
    Kotaškove zaváhanie na útočnej modrej využili hostia na brejk, Klíma prihral Važanovi, ten z prvej minul bránku.

07:20
    Martin v plnom počte, ani sa hostia nejako nezapotili a vypracovali si aj solídnu príležitosť.

07:23
    Po buly dobrý zákrok Jakuba Čecha, ktorý včas sklepol betóny. Ďalšie buly.

07:44
    Pekná kombinácia prvej lajny Piešťan, po trase Kutálek, Mišura a na konci mal byť pred bránkou číhajúci Holovič, ku ktorému sa však perfektne vrátil Svoboda a domácim šancu zlikvidoval.

08:49
    Piešťany dali gól!
    Veľký podiel na góle má Tibor Kutálek, ktorý povozil puk po pásme, na kruhoch sa otočil, poslal puk bekendom po ľade, Čech len vyrazil a to ešte aj na hokejku DUŠANA PAŠEKA, ktorý už nemal problém doklepnúť do bránky.

Asistencia: Kutálek, Šedivý.
    PAŠEK - 1:0

09:05
    Klímovej formácii sa na ľade teraz postavila lajna rodených Piešťancov – Bučka, Hluch, Románek, Peško, Haring. Ani jedna formácia ale nič prevratné nevymyslela a už obe prestriedali.

10:07
    Holovič pekne hľadal z rohu na bránkovisku Klempu, ktorého poslal na ľad Matejka, azda aj nedovolene. Nepíska sa, Klempa puk nezasiahol.

11:02
    Veľká šanca hostí po dobrej práci Smreka, na bránkovisku sa ocitol Brcko, bekendom popri ležiacom Šúrekovi posiela puk vedľa.

11:55
    Po Jokeľovej strele švihom z pravého kruhu s istotou zasiahol Šúrek.

12:07
    Strela Iva Kotašku od modrej narobila Čechovi nečakané problémy, len vyrazil pred seba, na hokejku Mateja Mišuru, proti jeho dorážke však Čech vytiahol parádny zákrok betónom.

13:30
    Ďalšia megapríležitosť hostí. Obranca Škadra sa niekde pozabudol vpredu, Svoboda využil nové pravidlo o icingu, dokorčuľoval puk, cez Brňáka prihral pred bránku, kde bolo more času, brankár Šúrek však aj túto šancu chytá. Brankári sa nemôžu sťažovať na nezamestnanosť.

14:54
    Važan mohol využiť chaos v defenzíve Havranov, už sa dostával medzi kruhmi do šance, keď sa na ľad položil obranca Hluch a Važanovi skvele puk vyrazil.

15:33
    Ďalšie buly pred Šúrekom, po jeho istom zákroku.

16:14
    Pašek dravo prenikol do útočného pásma, medzi kruhmi vystrelil, zlomil hokejku, z dorážky neuspel Toman.

16:33
    2 min. Pašek (PIE), podrazenie.

16:54
    Lojek na modrej neudržal pásmo, pretože k puku idúcemu po mantineli korčuľoval akosi laxne.

17:21
    Martinčanom sa teraz nedarí prejsť do pásma, teraz ich zastavil ofsajd, každopádne majú ešte 1:12 na využitie početnej výhody.

17:53
    Piešťany naďalej nedovoľujú hosťom nejaký ten presilovkový signál. Ešte 40 sekúnd.

18:45
    Hrá sa 5 na 5, sebavedomie si mohli zdvihnúť Havrani, ktorí súperovi v tejto presilovke nedovolili vôbec nič.

19:06
    Šúrek drží nahodený puk zo stredného pásma, nasleduje buly na pravom kruhu. Z pohľadu Martinčanov.

19:23
    Bučka si nakorčuľoval k pravej tyčke martinskej bránky, dostal dobrú prihrávku od trpezlivého Haringa, nezasiahol však puk ideálne.

19:35
    2 min. Matejka (MAR), vysoká hokejka.

19:55
    Puk za Šúrekom, už sa nič nestane.

20:00

Dobrý, vyrovnaný zápas sme videli v prvej tretine. Dostatok možností na skórovanie si vytvorili oba tímy, dostať puk do bránky sa však podarilo iba Pašekovi a tak sú o gól spokojnejšie Piešťany.

20:55
    Predsa len si Piešťany vytvorili príležitosť využiť presilovku, Škadra však puk nepretlačil do siete. Čech sa dobre roztiahol na bránkovisku.

21:45
    Martin v plnom počte.

22:33
    Haring nevyužil korčuliarske zaváhanie Fujeríka, ktorý ho tým pustil do šance na pravom krídle. Haring to chcel asi až moc vyšpekulovať, dostal sa za bránku a spoza nej už Románka nenašiel.

23:16
    Znova Haring, ktorý si vymenil puk s Románkom v strednom pásme. Chcel prejsť stredom pásma, Ďatelinka s parťákom Matejkom ho však odstavili.

23:41
    Dve príležitosti Tomana, nevyužité. Hra je prerušená, pretože z ľadu sa po zásahu pukom ťažko zdvíha piešťanský kapitán Brňák.

24:30
    Jokeľ podľa očakávania vyhral korčuliarsky súboj s Kotaškom a tak sa icing nepískal. Dobré pravidlo.

24:59
    Haring bol osamotený pred bránkou, Holovič mu smeroval prihrávku, ale prihral veľmi slabo a martinský obranca (Ďatelinka alebo Matejka) puk poľahky zachytil.

25:49
    Buly pred Čechom, strela Škadru od modrej, istý zákrok brankára hokejistov z Turca. Buly sa teda opakuje.

26:04
    Aktívny Pašek medzi kruhmi vystrelil na bránku, dobre zasiahol Čech, ktorý dokázal puk vyraziť.

26:43
    Parádna prihrávka z obrannej modrej do jazdy Kutálkovi, ten sa zoči voči Čechovi rozhodol pre príklep a netrafil bránku.

27:30
    Jokeľ vozí puk v rohu, za bránku prihral Važanovi a ten o dve sekundy nato o puk prišiel. Pred bránku sa v druhej tretine dostávajú len domáci hráči.

28:07
    2 min. Mišura (PIE), krosček.

Tak teraz ale majú príležitosť ohroziť Šúreka Martinčania. Za Čechom poslal na ľad Mišura Petra Smreka, ktorý vyzerá, že ho to bolí. Hoci sa to nezdalo nejaký tvrdý zákrok.

28:12
    Úspešné buly Peška a Šedivý po mantineli vystrelil puk až za Čecha.

28:15
    Martinčanom sa nepodarila rozohrávka a tak sa vhadzuje pred Čechom.

28:25
    Zase nejaké zmätky pred Čechom, dobre forčekujúci Peško získal buly v útočnom pásme. Ešte 1:42 presilovky, času dosť.

28:47
    Michal Peško v nájazde od vlastnej modrej. Peško, hoci nie je najrýchlejší korčuliar, ušiel Ďatelinkovi, jeho bekendový blafák však skvele vychytal Čech.

29:20
    Říha za Šúrekovou bránkou, našiel Illa medzi kruhmi, ten však nespracoval. Martin ale drží pásmo.

29:56
    2 min. Říha (MAR), seknutie.

A je po presilovke, v snahe o získanie puku si Říha pomohol evidentne hokejkou, hoci mne sa zdalo, že skôr hákoval a už ide na trestnú lavicu. Mišurovi ostáva ešte 11 sekúnd.

30:38
    Piešťany už hrajú presilovku, ale zatiaľ je to taký rozháraný pobyt v pásme.

31:18
    Pozične dobre postavený Klíma zachytil rozohrávku Piešťan a oslobodzuje svoj tím.

31:57
    Presilovka skončila, Piešťany stále v pásme a budú vzápätí hrať ďalšiu, dlhšiu.

32:11
    2 plus 2 minúty Kolba (MAR), vysoká hokejka.

32:16
    Mountfielďáci vyhadzujú až za Šúreka.

32:46
    Puk v strednom pásme, Markovič trochu ponaháňal Bučku a ide striedať. Striedajú celé formácie.

33:15
    Zakázané uvoľnenie Havranov, Piešťanom akoby dlhá presilovka zväzovala hokejky. Zatiaľ nevymysleli nič.

33:40
    Teraz už kombinujú v pásme, bez strely, lebo táto Kotaškova nepripravená, ktorú dal v predklone, sa za strelu neráta.

33:56
    Buly pred Čechom, ešte 2:15 presilovky.

34:41
    Ešte 1:30, stále bez ohrozenia bránky Jakuba Čecha.

35:11
    Teraz sa to domácim absolútne nevydarilo, faulovali a ešte nechali vyniknúť Šúreka, ktorý chytil Markovičovu šancu z bezprostrednej blízkosti.

35:24
    2 min. Kotaška (PIE), hákovanie.

36:21
    Martin v plnom počte a 1:03 presilovky o jedného hráča. Vhadzuje sa pred Čechom.

37:00
    Obrovské problémy si narobil Martin Šúrek, keď ľahučký puk len vyrazil a mal len šťastie, že Svoboda neskóroval.

37:32
    Icing Piešťan, čo znamená, že už sú v plnom počte.

37:45
    Od Illovej korčule puk zmenil smer na bránu, Šúrek dobre zareagoval a vyrazil. Gól by myslím platil.

38:31
    Dve delovky Šedivého od modrej, prvá zblokovaná, druhá vedľa.

38:32
    2 min. Tupý (MAR), držanie.

38:55
    Kutálek stratil ľahký puk a Piešťany tak stále nedošli do pásma.

39:50
    Ďatelinka vzal puk Pašekovi a posiela ho až k Šúrekovi, už sa nič nestane.

40:00

Druhá tretina skončila bez gólov, stále teda nie je nič rozhodnuté. V tejto časti hry mali navrch Piešťany, Martinčania sa k ohrozeniu Šúreka dostali až v závere tretiny, gól však stále nedali. Ak ho nedajú ani v tretej tretine, odídu bez bodu, čo by určite neradi. Tak snáď sa máme načo tešiť.

Tretia tretina zčne asi o 19:34.

Martinčanov oslabil Markovič na 10 minút, ktorý si po siréne ukončujúcej druhú tretinu ešte vykoledoval osobný trest.

40:01

40:10
    Buly po menšom pretláčaní vyhrali Martinčania. Presilovku tak Piešťany už nevyužijú.

40:43
    2 min. Holovič (PIE), faul lakťom.

Chvíľu pred faulom Holovič prihral na bránkovisko Mišurovi, ten tesne minul. Ale bol aj dobre bránený.

41:33
    Martin v pásme, brániaci domáci hráči dostali puk mimo ľad, vhadzuje sa pred Šúrekom. Oba tímy prestriedali.

41:47
    Peško zabojoval a dostal puk do stredného pásma.

42:21
    Pekná kombinácia, na konci ktorej bol na hranici ľavého kruhu Matejka, jeho strela švihom asi mala mieriť do šibenice, ale bola neskutočne nepresná, až na ochranné sito.

42:40
    Obrovská šanca na vyrovnanie po chybe Šúreka, už len odkrytá bránka, na ľad sa však položil Brňák a mal aj šťastie, že ho puk trafil.

43:22
    Pašek v nájazde tiesnený obrancom, vystrelil po ľade, Čech vyrazil betónom, Pašek sa vzápätí našiel na ľade.

44:06
    2 min. Toman (PIE), napadnutie.
    2 plus 10 min. Dírer (MAR), napadnutie hlavy a krku.

Už sa schyľovalo asi aj k nejakej tej potyčke, rozhodcovia ju však nepripustili. Na mantinel bol narazený Kotaška, ktorý sa ťažko zdvíha z ľadu. Kotaškovi spoluhráči si to následne chceli s faulujúcim Dírerom vybaviť.

44:10
    Hrá sa teda 4 na 4.

44:52
    Illo sám prenikol do pásma po ľavej strane, nemal však s kým hrať.

45:29
    1 na 1 korčuľoval Brňák na Ďatelinku. V súboji kapitánov na celej čiare vyhral ten martinský, ktorý piešťanského vytlačil zo streleckého uhla a ešte mu aj zobral puk.

46:37
    Prečíslenie (s prižmúrenými očami) 3 na 1, v podaní hostí, zakončujúci Fujerík však nebol presný.

47:09
    Aj šťastena priala teraz Piešťanom, dobrý teč pred bránkou, puk prešiel vedľa. Inak by asi Šúrek moc toho robiť nemohol.

47:43
    Lojek odzbrojil Románka, pričom obaja hráči sa dožadovali vylúčenia toho druhého.

48:20
    Martinčania zvyšujú tlak, Svoboda tečoval pred Šúrekom, ale tiež poslal puk vedľa.

48:55
    2 min. Šedivý (PIE), držanie.

Po faule domáceho beka má teda Martin ideálnu šancu vyrovnať.

49:27
    Brňák zlomil hokejku, hostia však výhodu o jeden a pol hráča nevyužili. A myslím, že Říha môže byť rád, že nešiel za seknutie po lapačke von. Nebolo to úmyselné, útočník Martina chcel proste dať gól. Pomstiteľa Škadru zase k Říhovi nepustil čiarový.

49:40
    Hostia neudržali pásmo a vystavili sa do ofsajdu.

50:05
    Peško si nerozumel s Kotaškom a z brejku nebolo nič.

50:27
    Nádejnejšie mal našlapnuté 2 na 1 Klempa s Mišurom, Klempovi ale trochu ušiel puk.

50:51
    2 min. Illo (MAR), vysoká hokejka.

Neviem, či tu bol nejaký faul, nevidel som, zato v tutovke pred Šúrekom bol Lojek. Trafil však len gólmana Piešťan, ale vzhľadom na Illove vylúčenie by ani prípadný gól zrejme neplatil.

51:21
    Piešťany majú ešte 1:30 početnú výhodu a akurát sa dostali do pásma. Tam však hostia dobre pristupujú a nedovolia kľudnú rozohrávku.

52:06
    Ešte 45 sekúnd, puk je za Šúrekom, kde Markovič robí veľké starosti Bučkovi. Domáci bek si napokon poradil.

52:40
    Ďatelinka si to prekvapujúco namieril stredom medzi piešťanských obrancov a prešiel až pred Šúreka, kde už nemal moc času niečo vymyslieť, jeho bekendové zakončenie si Šúrek postrážil a všetok rozruch končí posunutou bránkou.

53:00
    Illo v šanci na kruhoch, strelu mu zrazil Šedivý až na ochranné sito, takže je z toho len buly.

53:13
    Jaroslav Markovič prešiel poľahky z ľavej strany sám až pred Šúreka, skúsil zakončiť pomedzi nohy, neuspel. Tlak Martina je ale zrejmý teraz.

53:50
    Krátka snaha Pašekovej formácie niečo vymyslieť pred Čechom, bez výsledku.

54:42
    Klíma pôjde na trestné strieľanie, po chybe a následnom faule Bučku.

54:42
    Martin dal gól!
    TOMÁŠ KLÍMA rozvážnym nájazdom a strelou švihom medzi nohy korunuje zvýšenú snahu svojho celku.
    KLÍMA - 1:1

54:48
    Chvíľu sa nehralo, keďže svetelná tabuľa odrátavala čistý čas ako na futbale. O nejakých 24 sekúnd.

55:07
    Dá sa čakať, že na koni budú po góle hostia.

55:32
    Jakub Čech sa dobre postavil k svojej pravej tyčke a zachytil puk, ktorý mu tam docestoval spoza bránky. Ani Holovič ho nepretlačil do bránky. Buly.

55:37
    Dobrá strela Brňáka od modrej, Čech vyrazil.

56:30
    Tvrdá strela Šedivého spoza kruhov po peknej prihrávke Románka do druhej vlny. Šedivý ale triafa len stred bránky a dobre vykorčuľovaného Čecha.

58:10
    Tlak si vytvorila prvá formácia Piešťan, všetko končí strela Klempu z ľavého kruhu a lapačka Jakuba Čecha.

58:18
    Icing Martinčanov.

58:30
    Dobrá strela Klímu švihom za jazdy od modrej, len tesne nad.

58:45
    Bočná sieť Šúrekovej brány.

58:50
    Icing hostí, buly pred Čechom.

59:11
    Románkova hokejka šuchla Ďatelinkovu bradu, nevylučuje sa.

59:30
    Ešte polminuta.

59:43
    Dve obrovské šance Piešťan. Najprv neuspel Románek zblízka, následne prihral na os ihriska voľnému Mišurovi, jeho strelu švihom vyrazil Čech na ochrannú sieť. A zachránil tak bod.

59:59
    Ešte Holovič v príležitosti pred Čechom, ale puk zdvihol privysoko, až na ochrannú sieť.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Takže budeme o 3 minúty predlžovať, bez bodu dnes nik nezostane.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:18
    Prvá strela v predĺžení z hokejky Ďatelinku, ale až zo stredného pásma.

61:02
    Eduard Šedivý teraz dvihol divákov zo sedadiel. Prešmykol sa do šance a zoči voči Čechovi si posunul puk medzi nohy ala Tomáš Hertl a jeho zakončenie zastavila tyčka. Eduard si za toto veru gól zaslúžil.
    Neuveriteľná paráda Šedivého!

62:32
    Fujeríkova slabá strela spoza kruhov.

62:57
    Mišura poslal puk na ľavý kruh Brňákovi, ten švihom netrafil bránku.

63:42
    Kutálkov bekend z prvého krídla si Čech postrážil. Bližšie ku gólu mali Piešťany, Martinčania akoby spoliehali na nájazdy.

64:15
    Kotaškov príklep spoza pravého kruhu vyrazil Čech.

64:50
    Jokeľ sa ešte pretlačil do zakončenia, bol však chrbtom k bránke a nedal.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Takže to rozhodnú nájazdy. Deľba bodov myslím, že je spravodlivá, nájazdy sú tak trochu lotéria. O bod viac by si asi za celý zápas zaslúžili o trošku viac Piešťany.

Samostatné nájazdy začínajú.

1. séria
    0:0
    Kutálek nedal, forhendový blafák mu vychytal Čech.

1. séria
    0:0
    Tomáš Klíma a jeho repete. Strela na lapačku, nedal.

2. séria
    0:0
    Holovič síce položil Čecha, ale nezdvihol puk.

2. séria
    0:0
    Markovič skúsil pomedzi nohy, netrafil presne.

3. séria
    0:0
    Pašek nedal, strelu na vyrážačku mu Čech chytá.

3. séria
    0:0
    Ani Važan neuspel strelou medzi nohy, poradie sa vymení.

4. séria
    0:1
    Jokeľ ponad lapačku dáva gól, Piešťany musia dať.

4. séria
    0:1
    Románek triafa tyčku prekonaného Čecha! Šťastena dopriala Martinu.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHC Mountfield (Martin), keď sa ako jediný presadil OLIVER JOKEĽ.
    JOKEľ - 1:2

Hlasy trénerov:

Andrej Novotný (Martin): Chceli sme dnes jednoznačne vyhrať, keďže išlo o šesťbodový zápas tabuľkových susedov. Bol to náročný zápas, mali sme veľa vylúčených, celý zápas nás podržal brankár Čech, najmä v posledných dvoch minútach mali Piešťany veľké šance. Mrzí nás zranenie Smreka, v oklieštenej zostave sa však tím vie zomknúť, za body sme radi.

Roman Sýkora (Piešťany): Aj my sme mali problémy so zostavou, chýbalo nám šesť hráčov základu a aj ďalší mali problémy. Prvá tretina bola vyrovnaná, využili sme jednu šancu a vyhrávali. V druhej tretine sme mohli rozhodnúť, mali sme dosť presiloviek, nakoniec sme dostali v tretej tretine gól po malej chybe. V závere sme ešte chceli rozhodnúť, brankár Čech nám bol veľkou prekážkou. Spokojnosť je však aj s brankárom Šúrekom. Mrzí ma to, chalani bojovali, už nám ale asi aj chýbali sily.

Martinčania si teda odvážajú dva body domov, určite budú s nimi veľmi spokojní, nakoľko o ten kúsok viac šancí mali v zápase domáci. Bol to celkom fajn ligový zápas.

Najlepší: (1) Čech (2) Románek (3) Illo

Ďakujem za čítanosť, z Piešťan zase v nedeľu, keď Havrani privítajú v laufe hrajúcu Nitru. (20:50:53)

Vlado Zimányi

Góly a asistencie: 9. Pašek (Kutálek, Šedivý) – 55. Klíma (t.s.), rozh. náj. Jokeľ