Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Togliatti 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Jaroslavľ – Helsinki 1:3 (kon.) | A. Mytišči – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)
Záhreb – Novokuzneck 2:1 (3:2 po s.n.)
Lokomotiv Jaroslavľ
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
Jokerit Helsinki
Streda 29.10.2014, 17:00KHL

52:47
    Pre Lokomotiv sa naskytla šanca na vyrovnanie v podobe presilovej hry, rpetože dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Ossi Vaananen.

41:59
    Presilovka domácich nemala dlhé trvanie a už sa bude hrať 4 na 4, pretože dve minúty dostáva za hákovanie Sergej Konkov.

41:51
    Obranca Jokeritu Ossi Vaananen dostáva dve minúty za držanie a oslabuje tak svoj tím.

36:15
    Za sekanie dostáva trest skúsený zadák Jokeritu, Jere Karalahti a hostia sa tak budú musieť brániť v trojici.

35:49
    Jere Sallinen dostáva dve minúty za podrazenie a domáci tak majú možnosť na skorigovanie výsledku v podobe presilovej hry.

25:28
    Jedno oslabenie Helsinky prežili a teraz sa budú musieť brániť znova, pretože za narazenie na mantinel dostal dve trestné minúty skúsený útočník, Niko Kapanen.

23:00
    Za vyhodenie puku dostáva dve minúty hosťujúci Riku Hahl.

12:13
    Domáci Alxej Kručinin dostáva dve minúty za sekanie a presilovú hru si zahrá Jokerit.

00:57
    Vladislav Kartajev dostáva trest dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou a oslabuje tak domáci Lokomotiv a v početnej výhode si zahrajú hostia.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 38. Plotnikov (Kronwall, Konkov) – 2. Moses (Omark), 5. Koukal (Todd, Vaananen), 36. Moses

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Martynov, Gorochov (C), Ljubuškin, Višnevskij (A) – Averin, Apalkov, Plotnikov (A) – Platt, Novotný, Thörnberg – Konkov, Kartajev, Galimov – Kručinin, Sprukts, Korškov
    Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Lajunen, Gunderson, Karalahti, Jaakola, Todd, Vaananen (A) – Aaltonen, Kapanen (C), Huhtala – Sallinen, McLean, Harju – Moses, Koukal, Omark – Mäki, Hahl (A), Pöysti

Rozhodca: Zacharov, Jeřábek – Goljak, Dedulja