Omsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Barys – Togliatti 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Ufa – Čeljabinsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 1:0 (kon.) | Soči – Riga 4:2 (kon.)
Jaroslavľ – Helsinki 1:3 (kon.) | A. Mytišči – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Viťaz – Petrohrad 4:6 (kon.)

50:27
    Vasiljev inkasuje 2 minúty za nedovolené bránenie a hostia môžu v presilovke znížiť.

47:49
    Kirill Putinov dostáva 2 minúty za držanie a Omsk si zahrá opäť v početnej výhode.

45:10
    Jevgenij Mozer dostáva 2 minúty za hrubosť a tak sa hrá 4 na 4.

43:44
    Nikita Gusev dostáva 2 minúty za sekanie a domáci môžu v presilovke definitívne rozhodnúť.

39:46
    Nikita Tochatskij dostáva 2 minúty za podrazenie a Omsk si zahrá tesne pred koncom druhej tretiny presilovku.

35:00
    Denis Kuljaš dostáva 2 minúty za narazenie na mantinel.

30:17
    A je po presilovke. Za hostí bol vylúčený Čibisov na 2 minúty za hákovanie.

29:15
    Erik Gustafsson dostáva 2 minúty za hákovanie a je tu presilovka pre Jugru.

16:41
    Za nebezpečnú hru vysokou hokejkou je vylúčený Kirill Putinov na 2 minúty.

08:53
    Paršin za bránkou Gorjačevskicha tvrdým hitom na Sergejeva vyprovokoval potyčku. Po nej končia na trestnej lavici Sobotka a Želdakov na 2 minúty za hrubosť.

Martin Platko

Góly a asistencie: 22. Popov, 33. Sobotka (Paršin, Vasiljev), 50. Kolarik (Wandell), 55. Širokov (Sobotka, Blaťák) – 52. Magogin (Sitnikov, Buljanskij)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Ljamin, Pivcakin, Kuljaš, Vasiljev, Kulik – Pervušin, Wandell, Neprajev – Perežogin, Popov, Kolarik – Paršin, Sobotka, Širokov – Mozer, Berdnikov, Kalinin.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Gorjačevskich) – Larsen, Rjabykin, Želdakov, Sergejev, Putilov, Sokolov,Mamkin, Pepeljajev – Magogin, Kašpar, Rajala – Gorbunov, Bortnikov, Gusev – Sitnikov, Jacenko, Buljanskij – Čibisov, Korenev, Točinckij.

Rozhodca: Drejev, Cyplakov – Ivanov, Nesterov