Novokuzneck – Barys 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Helsinki 1:2 (kon.)
Togliatti – Petrohrad 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Nižnekamsk – Riga 2:3 (kon.)
Viťaz – Jekaterinburg 6:1 (kon.) | D. Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
6:1 (0:1, 1:0, 5:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Sobota 13.09.2014, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

49:32
    Jurij Kokšarov dostáva dve minúty a posiela domácich do veľkej nevýhody. Hostia majú presilovku 5 proti 3!

48:15
    Aj tretí krát putuje na trestnú lavicu Zjazov, ktorý sa previnil nedovoleným zákrokom.

42:23
    Nezhoda na domácej striedačke sa končí vylúčením za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

32:44
    Zjazov dnes po druhý raz oslabuje domácich. Tentoraz sa previnil držaním.

26:36
    A znovu sa ide vylučovať. Tentoraz si trest odpyká Igor Jemelejev. Na malú chvíľu sa nám bude hrať 3 proti 3. Potom bude nasledovať skrátená presilovka domáceho celku.

26:16
    Nasleduje nám ďalšie vylúčenie. Striedačka domáceho mužstva inkasuje dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

25:11
    Sily na ľade sa nám opäť vyrovnajú. Za faul na Romana Horáka putuje na trestnú lavicu Lepistö.

24:38
    Za hákovanie dostáva dve minúty Ayrat Ziazov.

20:51
    Za seknutie si ide sadnúť na dve minúty v úvode druhej tretiny Roman Horák.

17:11
    Obrovská šanca pre domácich vyrovnať v závere 1. tretiny skóre stretnutia. Za seknutie si ide sadnúť na dve minúty Alexander Simakov, a tak majú domáci skrátenú presilovku 5 proti 3!

15:45
    Nikitu Komarovovi dosáva dve minúty za hákovanie.

12:05
    Opäť sa bude vylučovať. Tentoraz sa previnil seknutím Anton Krysanov, ktorý dostáva dve minúty.

9:48
    Počet hráčov na ľade sa nám vyrovná. Za hákovanie si ide sadnúť Anton Lazarev.

9:36
    Igor Golovkov oslabuje svoje mužstvo na dve minúty za hákovanie.

4:20
    Nasleduje prvé vylúčenie v dnešnom zápase. Za hákovanie si ide na dve minúty oddýchnuť Mario Kempe.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 32. Soloduchin (Koroljov), 42. Kousal (Afinogenov, Vyglazov), 45. Horák (Cyganov, Porseland), 46. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 53. Kokšarov (Koroljov, Grebeškov), 56. Berdjukov (Kudinov, Berdjukov) – 4. Jemelejev (Lapenkov, Lewandowski)

Viťaz Moskovská oblasť: Saterri (Saprykin)- Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Selezňjov, Buchanko, Kudinov- Horák, Kempe, Cyganov- Soloduchin, Koroljov, Kokšarov- Kousal, Afinogenov, Vyglazov- Zjazov, Šackij, Makejev
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Lobanov)- Viklund, Lepistö, Metljuk, Megalinskij, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Postnikov- Simakov, Petružálek, Brule- Lazarev, Krysanov, Bumagin- Lapenkov, Jemelejev, Lewandowski- Golyšev, Komarov, Arkalov

Rozhodca: Kadyrov, Komarov- Strelcov, Tarasov