Novokuzneck – Barys 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Helsinki 1:2 (kon.)
Togliatti – Petrohrad 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Nižnekamsk – Riga 2:3 (kon.)
Viťaz – Jekaterinburg 6:1 (kon.) | D. Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)

Jokerit Helsinki dáva gól!
    Hostia využívajú presilovú hru.Strelou od modrej čiary prekonáva Fokina 24 sekúnd pred koncom druhej tretiny RYAN GUNDERSON.
    JUHAMÄTTI AALTONEN - 1:1

20:55
    Hostia majú skvelý nástup do druhej tretiny a pridávajú aj gól, keď po prihrávke Nika Kapanen si Aaltonen dal puk na bekhand a strelou po ľade prekonáva Fokina.
    Stanislav CHISTOV - 1:0

17:20
    Traktor Čeljabinsk dal gól!

Hostia po prvýkrát kapitulujú, keď síce Helenius dokázal vyraziť strelu z pravej strany, avšak na dorážku Chistova už nestihol reagovať a tak domáci vedú zaslúžene 1:0.

Jakub Bobovič

Góly a asistencie: 18. Chistov (Wilson, A.Kostitsyn) – 21. Aaltonen (Kapanen), 40. Gunderson (Lajunen)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) – Quint, Kondratyev, Khlystov, Piganovich, Katichev, Atyushov(A), Kostromitin, Borodkin – Wilson, Chistov, A.Kostitsyn, Bulis(C), Ružička, Panov(A), Popov, Glinkin, Kokuyov, Osnovin, Penkovsky, Mokin
    Jokerit Helsinki: Helenius (Karlsson) – Gunderson, Lajunen, Jaakola, Karalahti, Korpikari, Todd – Hagman, Kapanen(C), Aaltonen, Moses, Koukal, Omark, Rita, Huhtala, McClean, Poysti, Hahl, Ben-Amor