Düsseldorf – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Regensburg – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Vlašim – Louňovice 5:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
1:0 (1:0)
FK Dukla Praha
cz Pondelok 14.07.2014, 16:00 • Bischofshofen, Rakousko • Prípravný zápas

Změny v sestavě budou z technických důvodů doplněny později. (17:59:27)

Rozhodčí nenastavil ani minutku nad rámec základní hrací doby a dnešní přátelský duel ukončil. Sledovali jsme průměrné utkání, které bylo velmi opatrné, hrálo se hlavně mezi pokutovými územími a k vidění nebyly skoro žádné šance. Düsseldorf hrál s Duklou vyrovnaný zápas, ale měl štěstí a ve 33. minutě se dostal do vedení. Jedinou branku dnes zaznamenal Schauerte. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90
    Právě běží poslední minuta základní hrací doby a Dukla stále prohrává 1:0.

88
    Dukla se probojovala do vápna soupeře, ale tam se proti pravidlům provinil Krmenčik, který poslal svého protihráče k zemi, a sudí tak odpískal faul.

86
    Dukla se dostala na soupeřovu polovinu a získala výhodu rohového kopu. Ten rozehráli Čajič s Bergerem, ale pak Dukla o balon přišla.

84
    Do konce utkání zbývá už jen pár minutek a zatím to vypadá, že zápas skončí 1:0, protože šance ve druhém poločase žádné nejsou a opravdu se hraje hlavně mezi pokutovými územími.

81
    Teď přišla nepřesná střela asi z dvaceti metrů, a tak Chudý zasahovat nemusel.

80
    Matěj Hanousek se provinil faulem a soupeř dostal výhodu standardního kopu. Nicméně Düsseldorf rozehrál nakrátko a nyní kombinuje na soupeřově polovině.

78
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kluk, přichází Matěj Hanousek.

78
    Schmitz dostal zajímavou přihrávku a obešel brankáře Dukly, avšak před branku poslal pouze přihrávku, kde balon do bezpečí odkopl bránící protihráč.

77
    Ve středu hřiště byl faulovaný Golley, a tak bude Düsseldorf rozehrávat.

75
    Ze hry odchází Ismael Ouedraogo, kterého nahrazuje Patrik Gedeon.

75
    Čajič odcentroval balon na bližší tyč, ale sudí hru přerušil, protože jeden z jeho spoluhráčů se provinil faulem.

75
    Dukla má k dispozici rohový kop a šanci na vyrovnání.

74
    Düsseldorf se postupně prokombinoval na soupeřovu polovinu, kde se dostalo i na střelu, ale ta byla velmi nepřesná a skončila vysoko nad brankou. Brankář Dukly byl bez práce a nyní bude rozehrávat.

72
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bidje Manzia, přichází Tomáš Berger.

72
    Dukla zkusila útočnou akci podél levé postranní čáry, ale pak přišla nepřesná přihrávka a balon se stěhoval na kopačky soupeře.

69
    Na hřiště se dostane Giannis Gianniotas, opačným směrem odchází Joel Pohjanpalo.

69
    Dukla byla na útočné polovině, ale vsadila na dlouhý míč do pokutového území, který byl velmi nepřesný a skončil v zámezí.