Příbram – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Sparta Praha – Slovácko 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 1:0 (kon.) | Brno – Slavia 1:2 (kon.) | Plzeň – Jihlava 3:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:4 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Štvrtok 22.05.2014, 17:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga (CZ)

Je to tak, Jihlava v Plzni vítězí!

První poločas začal lépe pro hosty, když se prosadil Demeter, ten ale za Viktorii vlastním gólem vyrovnal a ještě do poločasu stav otáčel Hrdlička.

Druhý poločas zahájili další brankou Jihlavští a stav chvíli poté otočili zpět ve svůj prospěch. Černý za Viktorii sice ještě vyrovnal, na branku Kelblera už ale nikdo z domácích neodpověděl.

Pro dnešek je to z Plzně vše, loučíme se a přejeme hezký zbytek týdne. (18:50:20)

90+2
    Domácí vybojovali balon, zbrklou rozehrávkou se o něj ale vzápětí sami připravili. Tímto zřejmě končí i jejich naděje na bodový zisk.

90+1
    Hosté vhazují u branky Plzně. Nastavují se ještě dvě minuty.

90
    Jihlava drží balon na útočné polovině. Tam už budou chtít její hráči utkání dohrát.

89
    Hosté teď mohli jít do brejku tři na tři, ale Salcin naprosto nepochopitelně odkopl balon ke Švihoříkovi. Skoro to až vypadalo jako obranná malá domů.

88
    Černý dokázal proti přesile udržet dlouhý výkop Švihoříka a Plzeň může zaútočit.

87
    Hrdlička to zkoušel technickým obstřelem levačkou. Balon ale na zadní tyč nezakroutil.

86
    Kelbler opět vystřelil, ani tentokráte ale nebyl přesný.

85
    Fulnek už mohl centrovat na nabíhající spoluhráče, rozhodl se ale zaseknout balon a ušetřit nějaké vteřinky.

84
    Jihlavští už nic složitého nevymýšlejí. Vezmou balon, prchnou s ním na útočnou polovinu a vystřelí. Kelbler tentokráte zpoza vápna minul.

83
    Demeterův centr prolétl do zámezí. Kope se od branky Plzně.

82
    Hosté budou kopat roh.

81
    Medveděv zatáhl balon po pravé straně a hledal centrem Černého, ten ale přes obránce nedokázal zakončit.

79
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vysočina jde zpět do vedení. MARTIN KELBLER zůstal na zadní tyči úplně osamocen, míč si mohl jedním dotekem zpracovat a následným volejem na zadní tyč propálil Švihoříka. Ten si sice na balon sáhl, vyrazit už jej ale nedokázal.

77
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Levai, přichází Edin Salcin.

76
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Rychlou akci domácích po levé straně zakončoval doklepnutím z malého vápna střídající DANIEL ČERNÝ!

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hvězda, přichází Hradecký.

68
    Sudí Severýn nechává hráče napít, v teplém počasí dnes je pitný režim důležitý. Zatímco hráči se musejí spokojit s vodou, někteří z diváků využívají raději pěnivý mok z nedalekého pivovaru.

68
    Jihlava nyní hraje jednoduše, ale její útoky jsou hodně nebezpečné. Nyní výborné přenesení hry a jen kousek scházel k přesnějšímu zakončení.

Jakub Vais

Góly: 21. Demeter (vla.), 42. Hrdlička, 76. Černý – 11. Demeter (pen.), 55. Fulnek, 60. Urbánek, 79. Kelbler

Karty:   57. Chocholoušek (PLZ) – 35. Pedro (JIH)

FC Viktoria Plzeň: Švihořík – Piroch, Domabyl, Medveděv, Hrdlička, Hvězda (72. Hradecký), Hrubý, Lukeš, Glazer (57. Lešek), Mariánus (57. Černý), Chocholoušek.
    Náhradníci: Adamovič – Ruml, Hradecký, Černý, Libotovský, Lešek.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Berky, Pedro, Demeter, Urbánek, Levai (77. Salcin), Duba (46. Maruš), Kelber, Klusák, Fulnek, Tomovič.
    Náhradníci: Soukup – Maruš, Salcin.

Rozhodca: Severýn – Hrabovský, Kříž.