Tyresö – Wolfsburg 3:4 (kon.)
Tyresö FF
3:4 (2:0)
VfL Wolfsburg
cz Štvrtok 22.05.2014, 20:30 • Estádio do Restelo - Lisabon • Liga majstrov - ženy

Skončilo nám finále ženské Ligy mistrů, kdy Wolfsburg obhájil vítězství z minulé sezóny a porazil Tyresö 4:3. Hráčky Wolfsburgu si to hlavně za výkon z druhého poločasu zasloužily a nyní oslavují na hřišti vítězství. Tyresö nepomohl ani skvělý výkon z prvního poločasu. To je ode mě vše, naschledanou.

Statistiky zápasu:

Držení míče : 49 % – 51 %
    Střely celkem : 6:12
    Rohové kopy : 2:0 (22:26:17)

90+3
    Velký závar v pokutovém území gólem neskončil a míč kryje Schultová.

90+2
    Wolfsburg bránění zvládá dobře a je velmi blízko obhajoby.

90+1
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Goesslingová, přichází Hartmannová.

90
    Hlavni rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
    Střela Boqueteové se nevešla mezi tři tyče.

88
    Zajímavý přímý kop pro Tyresö.

86
    Centr Edlundové kryje Shultová a s rozehrávkou nikam nespěchá.

84
    Pro Wolfsburg to teď budou dlouhé minutky, které budou věnovat především bránění.

82
    Střídání v týmu Tyresö FF: ze hřiště odchází Dahlkvistová, přichází Thaisaová.

80
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Wolfsburg se dostává do vedení! MARTINA MÜLLEROVÁ se ve vápně nejlépe zorientovala a posílá svůj tým blízko poháru! – 3:4

79
    První žlutou kartu utkání vidí Segerová.

78
    Ani jeden z týmů nechce udělat chybu a poslat soupeřky do vedení.

75
    Ofsajd, ve kterém byla Müllerová.

74
    Faisstová teď po lajně utekla, ale následná nahrávka nenašla nikoho.

71
    Po dlouhé době se do větší šance dostaly i hráčky Tyresö, ale nakonec míč kryje Schultová.

69
    Utkání je tedy vyrovnané. Hráčky Wolfsburgu tedy dokázaly vyrovnat a hlavně za výkon v druhém poločase si to zasloužily. Uvidíme jak se zápas bude vyvíjet teď.

69
    Střídání v týmu Tyresö FF: ze hřiště odchází Klingenbergová, přichází Klingová.

67
    Wolfsburg vyrovnává! Poppová skvělou nahrávkou do šestnáctky našla VERENU FAISSTOVOU, která prostřelila Sobergovou! – 3:3

David Bochňák

Góly: 28. Marta, 30. Boqueteová, 55. Marta – 47. Poppová, 53. Müllerová, 67. Faisstová, 80. Müllerová

Karty:   79. Segerová (TYR)

Tyresö FF: Sobergová – Hansenová, Engenová, Sembrantová, Klingenbergová – Dahlkvistová – Marta, Boqueteová, Segerová, Diazová – Pressová
    Náhradníci: Korpelová – Aguiarová, Bordinová, Thaisová, Edlundová, Klingová, Ryttingová

VfL Wolfsburg: Schultová – Bunteová, Henningová, Fischerová, Wensingová – Müllerová, Goesslingová, Kesslerová, Blasseová – Wagnerová, Poppová
    Náhradníci: Frohmsová – Damnjanovicová, Faisstová, Hartmannová, Maritzová, Pohlersová, Vetterleinová

Rozhodca: Moznulová – Rachynska, Striletsková