Valencia – Vigo 2:1 (kon.) | Sociedad – Villarreal 1:2 (kon.) | Almería – Bilbao 0:0 (kon.)
Osasuna – Real Betis 2:1 (kon.) | Valladolid – Granada 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Getafe 1:2 (kon.)
Sevilla – Elche 3:1 (kon.)
UD Almería
0:0 (0:0)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 18.05.2014, 18:00Španielska LaLiga

90+2
    Žltou kartou bol v závere zápase ešte "odmenený" hosťujúci Herrera.

87
    To je neuveriteľné, čo sa v týchto minútach deje na štadióne Estadio de los Juegos Mediterráneos! Domáci majú obrovskú prevahu v hre, stretnutie mohol rozhodnúť Soriano, ktorý lobom netriafa priestor troch žrdí!

86
    Rodri teraz zahodil nemožné! Po prihrávke stál zoči-voči gólmanovi hostí, oprel sa do lopty a brankár Bilbaa loptu reflexívne vyráža na roh!

78
    Opäť tu máme striedanie na strane Almeríe. Za mohutného potlesku opúšťa ihrisko Corona, jeho miesto zaujme Soriano.

75
    Azeez sa previnil faulom, za ktorý vidí žltú kartu.

71
    Strieda aj Bilbao. Balenziagu nahradí Andoni Iraola.

71
    Almería strieda. Ihrisko opustí Díaz , nahradí ho Rodri.

68
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza De Marcos, prichádza San José.

59
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Rico, prichádza Herrera.

58
    Domáci sa s vervou pustili do súpera a nedajú mu dýchať. Vybojovali rohový kop, po ktorom si ale príliš nerozumeli a bezprostredne po štandardke k ohrozeniu bránky neprišlo. Následne sa ale lopta do vápna vrátila, ale stiahol si ju iba Iago.

56
    Žltú kartu dostáva hosťujúci Laporte, ktorý nevyberavo "skosil" súpera.

Druhý polčas sa začne so značným oneskorením! V zápase Osasuna Pamplona – Real Betis sa totiž stalo nešťastie, keď po gólových oslavách spadla tribúna s fanúšikmi a došlo aj k niekoľkým desiatkam zranení. Vzhľadom na to, že práve prebieha posledné kolo sezóny sa druhé polčasy všetkých zápasov začnú v rovnakom čase. Ostaňte s nami, o všetkom dôležitom vás budeme informovať.

33
    Druhá žltá karta zápasu, tentokrát ju vidí hosťujúci Beňať po faule na Verzu.

30
    Obrovská šanca domácich! Lopta sa v šestnástke odrazila k osamotenému Zongovi, ktorý sa do nej oprel z otočky a trafil len vybiehajúceho Iaga! Ten teraz drží Bilbao nad vodou.

29
    Rico teraz poriadne vystrašil hráčov v pásikavých dresoch keď poslal nebezpečnú "žabku" spoza šestnástky a poriadne natiahol Estebana! Lopta napokon končí vedľa jeho ľavej žrde!

25
    Hostia budú mať k dispozícii priamy voľný kop zo 16 metrov, len tak-tak, že to nebola jedenástka!

17
    Erik Morán vidí prvú žltú kartu v dnešnom zápase, keď si pri autovej čiare poriadne vyšliapol na protihráča. Estrada hosťujúcemu hráčovi zrozumiteľne vysvetľuje, že takéto zákroky jednoducho tolerovať nebude.

10
    To dáva šancu domácim, Zongo po peknom centri Vidala akrobatickým spôsobom míňa priestor troch žrdí!

6
    V 6. minúte sme svedkami prvého striedania na strane domácich, z ihriska odíde Vélez, nahradí ho Azeez.