Ružomberok – Trnava | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – B. Bystrica | 1:3 (kon.) |
Teplice – Brno | 0:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Příbram | 0:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Sparta Praha | 1:3 (kon.) |
Norwich – Liverpool | 2:3 (kon.) | | | Hull City – Arsenal | 0:3 (kon.) | | | Everton – Manchester United | 2:0 (kon.) |
Almería – Vigo | 2:4 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Real Betis | 3:1 (kon.) | | | Sevilla – Granada | 4:0 (kon.) |
Barcelona – Bilbao | 2:1 (kon.) |
Norimberk – Leverkusen | 1:4 (kon.) | | | Stuttgart – Schalke | 3:1 (kon.) |
Lokeren – Waregem | 3:2 (kon.) |
Benfica – Olhanense | 2:0 (kon.) |
Kazaň – S. Moskva | 2:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – FK Krasnodar | 1:2 (kon.) | | | Kubaň Krasnodar – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) |
Monaco – Nice | 1:0 (kon.) | | | Bastia – Ajaccio | 2:1 (kon.) | | | Bordeaux – Guingamp | 5:1 (kon.) |
Lorient – Montpellier | 4:4 (kon.) | | | Remeš – Sochaux | 0:1 (kon.) | | | Valenciennes – Nantes | 2:6 (kon.) |
Marseille – Lille | 0:0 (kon.) |
Žižkov – Vlašim | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Ústí n. L. | 3:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Vltavín | 2:2 (kon.) |
Karviná – Pardubice | 3:0 (kon.) |
Grodig – Rapid Viedeň | 2:2 (kon.) |
Slovácko – Dukla Praha | 3:3 (kon.) |
Zwolle – Amsterdam | 5:1 (kon.) |
koniec
Girondins Bordeaux
5:1
(3:1)
EA Guingamp
Góly:
8. Diabaté (Sertic), 20. Diabaté (Rolán), 26. Diabaté (Sertic), 48. Jussiê (Orban), 68. Rolán (pen.) – 29. Diallo (Atik)
Rozhodca: Kalt
Diváci:
Karty: 53. Dos Santos (GUG), 59. Diallo (GUG), 70. Cerdan (GUG)
Nepremenená penalta:
Girondins Bordeaux:
Carrasso – Mariano, Henrique (C), Sané, Orban – Rolán, Sertic (75. Biyogo Poko), Traoré, Maurice-Belay – Jussiê (72. Hoarau), Diabaté (77. Faubert).
Náhradníci: Jug – Faubert, Planus, Biyogo Poko, Saivet, Hoarau, Pellenard.
Tréner:
EA Guingamp: Samassa – Dos Santos, Cerdan, Sorbon, Lemaître – Atik, Diallo (63. Sankharé), Giresse (C) – Douniama (60. Dembélé), M. Yatabaré, Beauvue.
Náhradníci: N'Dy Assembé – Sankoh, Vivian, Langil, Sankharé, Alioui, Dembélé.
Tréner:
Náhradníci: Jug – Faubert, Planus, Biyogo Poko, Saivet, Hoarau, Pellenard.
Tréner:
EA Guingamp: Samassa – Dos Santos, Cerdan, Sorbon, Lemaître – Atik, Diallo (63. Sankharé), Giresse (C) – Douniama (60. Dembélé), M. Yatabaré, Beauvue.
Náhradníci: N'Dy Assembé – Sankoh, Vivian, Langil, Sankharé, Alioui, Dembélé.
Tréner:
Rozhodca: Kalt
Diváci:
Pavel Kuba
@PavelKuba