Kazaň – S. Moskva 2:1 (kon.) | FK Dinamo Moskva – FK Krasnodar 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – CSKA Moskva 0:4 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
0:4 (0:2)
CSKA Moskva
cz Nedeľa 20.04.2014, 16:30 • Stadion Kuban • Ruská Premier Liga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Loučím se s vámi a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (18:22:18)

Utkání je u konce! Kuban byl až do vyloučení Bugajeva lepším týmem, ale hosté byli produktivnější a ve druhé půli těžili z početní převahy. Armádní celek tak nakonec jednoznačně vítězí poměrem 4:0 a drží své naděje na příčky zaručující postup do Ligy Mistrů.

90+1

90+1
    Rozhodčí nastavuje jen jednu minutu nad rámec normální hrací doby.

90
    Po faulu na Tošiče se míče opět ujmou hosté. Utkání už v posledních minutách nemá velké tempo.

89
    CSKA kombinuje u domácí šestnáctky.

87
    O malou chvíli později se hnalo do šance CSKA, ale ani z toho nakonec nic nebylo.

86
    Hlavou to zkusil Bezlichotnov, ale nastřelil pouze před sebou stojícího obránce, od kterého se míč odrazil k Akinfejevovi.

85
    Domácí stále podnikají útočné výpady ve snaze zaznamenat alespoň čestný gólový úspěch. Nyní si po jedné takové akci vybojovali alespoň rohový kop.

82
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Vitinho.

81
    Hosté se však ubránili a míč je nyní v autu.

81
    Zajímavá standardní situace pro Kuban.

79
    V posledních minutách jsou u míče především hosté, kteří kontrolují hru. Domácí už se přeci jen stáhli na svou polovinu, protože chtějí zabránit ještě většímu debaklu.

77
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Sčennikov, přichází A. Berezuckij.

76
    Domácí stále vedou na držení míče a např. poměr rohových kopů je v tuto chvíli 5:1 ve prospěch Krasnodaru, což však nic nemění na tom, že v té nejdůležitější statistice vede CSKA 4:0. Výsledek je však pro domácí vzhledem k předváděné hře rozhodně poněkud krutý.

73
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Ignatěv, přichází Bezlichotnov.

72
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Bazeljuk, přichází Efremov.

71
    Od domácích je skutečně sympatické, že i za tohoto stavu se v oslabení ženou do útoku, ale na druhou stranu si tím zadělávají na další problémy vzadu.

69
    Ignatěv se napřáhl z hranice pokutového území a jeho střela prolétla jen těsně vedle tyče!