Almería – Vigo 2:4 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Betis 3:1 (kon.) | Sevilla – Granada 4:0 (kon.)
Barcelona – Bilbao 2:1 (kon.)
UD Almería
2:4 (1:1)
Celta Vigo
Nedeľa 20.04.2014, 12:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Španielska LaLiga

76
    Okamžite po strelenom góle nasleduje posledné striedanie v zápase, z ihriska odkráčal Rafinha, na poslednú štvrťhodinu nastúpi Íñigo López.

67
    Krátko na to prichádza striedanie aj na strane hostí, tréner posiela na ihrisko čerstvého Maria Bermeja a z hry sťahuje Charlesa.

66
    Prichádza posledná zmena v zostave Almeríe,z ihriska napokon odíde Suso, toho vystrieda Óscar Díaz

58
    Tréner Francisco reaguje na inkasovaný gól striedaním, z ihriska sťahuje Verzu, na jeho miesto príde Corona.

46
    Počas prestávky došlo k jednej zmene v zostave, konkrétne na strane Celty Vigo. Na druhú polovicu zápasu už nenastúpi Álex López,na trávniku ho nahradí Madinda.

30
    Už v tridsiatej minúte prichádza prvé striedanie, zrejme pre zranenie zápas končí pre Soriana, jeho miesto na ihrisku zaujme Zongo.