Jihlava – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 2:4 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Brno – Sparta Praha 1:2 (kon.)
Plzeň – Třinec 5:0 (kon.) | Táborsko – Sigma Olomouc 1:3 (kon.) | Teplice – Příbram 0:3 (kon.)
Znojmo – Bohemians 3:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (1:0)
FK Jablonec
cz Štvrtok 03.04.2014, 13:00Juniorská liga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

1

4
    Jablonečtí se v úvodních minutách propracovali k prvnímu zakončení, to se ale mezi tři tyče nevešlo.

7
    Další jablonecký útok tentokrát zastavil ofsajd.

10
    Poprvé zakončoval i Liberec. Ani jeho střela však nebyla přesná.

16
    V úvodních minutách se hraje nahoru dolů, akci střídá akce.

18
    Domácí se nyní dostali do slibné šance, ale brankář Jablonce byl na místě.

21
    Liberečtí v krátké době zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho se k zakončení nedostali.

32
    Zatím se hraje poměrně vyrovnaný fotbal.

36
    Hra se přelévá ze strany na stranu, na první gól však stále čekáme.

37
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak jsem to zakřikl, krátce nato se domácí tým dostává do vedení. Branku vstřelil DENIS FRIMMEL.

40
    Další akci Liberce zastavil zdvižený praporek pomezního sudího.

43
    Domácí jsou nyní aktivnější a ohrožují bránu svého soupeře.

45

46

48
    Hosté se na začátku druhého poločasu dokázali dostat k zakončení, ale vše skončilo na rohovém kopu.

50
    I domácí zahrávali roh, a to hned dvakrát. K zakončení ale nedošlo.

51
    Jablonečtí zahrávali standardní situaci a z ní se dokázali trefit mezi tři tyče. Brankář Slovanu byl připraven a míč chytil.

58
    Ve druhém poločasu se zatím hraje vyrovnaný fotbal.

61
    Liberec kopal další roh, ale opět bez většího úspěchu.

63
    Jablonec nevyužil standardku a do protiútoku se hnal Liberec. Akci zakončil střelou mimo branku.

67
    Jablonečtí zahrávali dva rohové kopy po sobě, ani jeden z nich ale nedokázali využít k vyrovnávací brance.

74
    Liberečtí jsou v ofenzívě více nebezpeční, nyní se opět dostali ke střeleckému pokusu a brankář Jablonce musel zasahovat.

76
    Liberečtí měli možnost výhody v podobě rohového kopu, ale bez úspěchu.

78
    Další střela Slovanu byla zblokována na roh, který nebezpečí pro Jablonec nepřinesl.

79
    Akce Jablonce končí, neboť byl odmáván a odpískán ofsajd.

81
    Zdá se, že o vítězi dnešního severočeského derby je rozhodnuto. Branku vstřelil RENÉ AMBROŽ.

83
    Jablonec se snažil o rychlou odpověď a snížení, ale střela skončila mimo bránu.

88
    Utkání už se jen dohrává, Jablonec se sice ještě snaží o snížení, ale příliš se mu to nedaří.

Góly: 37. Frimmel, 81. Ambrož