Streda 02.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praha • Play-off KHL

58:02
    Lev Praha dala gól!

A je rozhodnuté. Postaral sa o to NIKO KAPANEN, ktorý sa predral až pred Sanforda a na dvakrát poslal puk pomedzi jeho betóny. Bez asistencie.

54:52
    Domáci si vytvárajú pomaly tlak a dopomôže im k tomu aj vylúčenie Ševca za hákovanie.

52:30
    Musatov dostáva dve minúty za krošček. Domáci si berú oddychový čas.

46:27
    Ljubiškin škaredým kroščekom posiela k ľadu domáceho Cingela a dostáva trest 5 + do konca zápasu.

41:25
    Konkov sa dostal do samostatného nájazdu a robil blafák na forhend na Vehanena no ten ho prečítal a jeho nájazd bravúrne vychytal.

38:52
    A bude sa vylučovať. Za hrubosť sú na dve minúty vylúčení Jakovlev a Birner.

33:37
    Domáci vo veľkej šanci! Klepišovu strelu Sanford vyrazil len pred seba rovno na hokejku Cingela no on nedokázal puk presne namieriť.

17:36
    Martin Ševc si nedovolene pridržal protihráča a dostáva trest na dve minúty.

14:59

A razom je to 2:0 pre domácich. Domáci v pásme roztočili kolotoč a od modrej čiary poslal strelu na bránu JAKUB KLEPIŠ. Puk si našiel cestu po medzi húf tiel. Trochu šťastný gól ale aj také v hokeji platia. Asistencie: Martin Ševc.

14:14

ONDREJ NEMEC dostal ideálnu prihrávku na modrú čiaru a delovkou prepálil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: Miko Kapanen, Jiří Novotný.

07:32
    Redlihs nahadzoval z uhla pred bránu, kde si kotúč na vlastnú bránu zrazil korčúľ jeden z obrancov Leva! Vehanen všetko pokryl.

05:51
    Cingel dostáva 2 minúty hákovanie.

04:18
    Hostia skvele napádali a Petrov vyslal od modrej strelu, ktorú tesne pred Vehanen tečoval nebránenie Černíkov! Fínsky gólman našťastie stál v dráhe Puku.

Góly a asistencie: 15. Nemec (Kapanen, Novotný), 15. Klepiš (Ševc), 59. Kapanen

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Nemec, Gragnani, O'Byrne, Nakládal – Zackrisson, Novotný (C), Azevedo – Sekáč, Vrána, Řepík – Birner, Kapanen, Řepík – Ridderwall, Cingel, Klepiš – Matai
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford – Jakovlev, Kronwall, Višnevskij, Holos, Vasiljev, Ljubuškin, Pašnin, Gorochov (C) – Averin, Apalkov, Plotnikov – Platt, Petrov, Černikov – Konkov, Kartajev, Galimov – Musatov, Sprukts, Redlihs

Rozhodca: Bulanov, Zacharov – Michel, Šichanov