Detroit – Montreal 4:5 (kon.) | Boston – Chicago 3:0 (kon.) | NJ Devils – Arizona 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – LA Kings 2:3 (kon.) | Tampa Bay – NY Islanders 3:2 (5:4 po s.n.) | Florida – Carolina 0:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 5:1 (kon.) | Nashville – Buffalo 6:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:2 (po pr.)
San Jose – Winnipeg 3:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
Los Angeles Kings
cz Piatok 28.03.2014, 00:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

48:10
    Kings půjdou znovu do čtyř. Jake Muzzin (LAK) zasáhnul jednoho z domácích hráčů vysokou holí, a tak dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

40:49
    Drew Doughty (LAK) podrazil u modré čáry Stempniaka, a tak se bude pokračovat ve čtyřech na obou stranách, protože hostující obránce dostal dvě minuty.

39:50
    Po dalším zákroku Zatkoffa následuje vyloučení na domácí straně, když je na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Craig Adams (PIT).

36:25
    Kyle Clifford (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a Penguins tak budou hrát už svou pátou přesilovou hru.

30:13
    Penguins budou hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty vyloučen Jarett Stoll (LAK) na dvě minuty za podražení.

24:59
    Kings budou hrát svou druhou přesilovou hru v utkání, protože Tanner Glass (PIT) dostává dvě minuty za sekání.

19:41
    Kde však podrazil jednoho z domácích hráčů Marián Gáborík (LAK), který tak dostává v závěru první třetiny dvě minuty.

16:33
    Svou první přesilovou hru v utkání si zahrají i Pens, protože na dvě minuty za držení je vyloučen Willie Mitchell (LAK).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 28. Kunitz (Megna, Crosby), 36. Pyatt (Gibbons, Goc) – 16. Carter (Gáborík, Kopitar), 27. Toffoli (Martinez, Stoll), 44. Doughty (Brown, Pearson)

Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Maatta, Niskanen, Engelland, Scuderi, Orpik, Bortuzzo – Kunitz, Crosby, Stempniak – Jokinen, Sutter, Neal – Pyatt, Goc, Gibbons – Glass, Adams, Megna.
    Los Angeles Kings: Jones (Quick) – Muzzin, Doughty, Voynov, Regehr, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, Wiliams – Pearson, Carter, Toffoli – Nolan, Stoll, Brown – Clifford, Richards, Lewis.

Rozhodca: Kozari, St. Pierre – Driscoll, Grandt.

Diváci: 18 650