Detroit – Montreal 4:5 (kon.) | Boston – Chicago 3:0 (kon.) | NJ Devils – Arizona 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – LA Kings 2:3 (kon.) | Tampa Bay – NY Islanders 3:2 (5:4 po s.n.) | Florida – Carolina 0:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 5:1 (kon.) | Nashville – Buffalo 6:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:2 (po pr.)
San Jose – Winnipeg 3:4 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Vancouver Canucks
cz Piatok 28.03.2014, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký den. (04:47:56)

Československá stopa v utkání:
    Jan Hejda (COL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:57

Tři hvězdy utkání:
    1. Tyson Barrie (COL) 1+0
    2. Matt Duchene (COL) 1+1
    3. Gabriel Landeskog (COL) 1+0

Utkání bylo celkově poměrně vyrovnané. Ve druhé třetině dominovali domácí, ve třetí zase spíše hosté. Bezbranková třetí třetina rozhodla o tom, že utkání muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se znovu předvedl obránce Tyson Barrie, který po krátké době nasměroval svůj tým k vítězství a po zásluze byl vyhlášen první hvězdou zápasu.

60:55
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Za specialistu na prodloužení by se dal označit TYSON BARRIE. Mladý obránce rozhoduje utkání poté, co se nabídl před brankou a pohotově do ní nasměřoval Duchenovu krásnou přihrávku. Asistence: Matt Duchene a Ryan O'Reilly.

60:14
    Rána Ryana Keslera Varlamova nepřekonala.

60:01

60:00

59:57
    Vhazování ve středním pásmu.

59:57
    Rozhodčí si zřejmě není něčím jist a u ucha má sluchátko.

59:57
    Landeskog mohl rozhodnout celý zápas, když byl po skvělé přihráce Stastnyho úplně sám před Lackem. Měl ale na zakončení málo času a byl z úhlu, takže brankáře Canucks nepřekonal.

59:30
    Rozhodčí opět singalizuje ofsajd Vancouveru, Colorado zakládá útok.

59:16
    Ofsajd, do kterého se dostal Vancouver.

58:26
    Colorado operuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do větší příležitosti.

57:39
    Vhazování po levici brankáře domácích.

57:17
    Colorado Avalanche si bere oddechový čas.

57:17
    Varlamov přerušuje hru svým zákrokem a vhazovat se bude před ním.

57:09
    Danielu Sedinovi se střela nepovedla.

56:40
    Duchene si nahazuje kotouč do útočného pásma a spěchá za ním.

Matěj Mayer

Góly a asistencie: 16. Duchene (McLeod, Benoit), 29. Landeskog (Stastny, Sarich), 61. Barrie (Duchene, O'Reilly) – 11. Weber (Jensen, D. Sedin), 39. Kassian (Hamhuis, Booth)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Barrie, Holden, Sarich, Benoit, Guenin – McGinn, Duchene, O'Reilly – MacKinnon, Stastny, Landeskog – Talbot, Cliche, McLeod – Bordeleau, Malone
    Vancouver Canucks: Lack (Markström) – Bieksa, Edler, Garrison, Hamhuis, Stanton, Weber – Burrows, Kesler, Higgins – Hansen, Matthias, D. Sedin – Kassian, Richardson, Booth – Jensen, Schroeder, Sestito

Rozhodca: McCauley, Pochmara – Miller, Pancich

Diváci: 16 965