Toronto – St. Louis 3:5 (kon.) | Washington – LA Kings 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:0 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.)
Edmonton – San Jose 2:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
Florida Panthers
3:2 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
Ottawa Senators
cz Streda 26.03.2014, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem branky je PIRRI.

Pirri se trefuje mezi Lehnerovy betony a strhává vedení na stranu Panterů – 2:1.

Trocheck si položil Lehnera a pak už to měl snadné – 1:1.

Turris se trefuje pod víko – 0:1.

62:49
    Skvělý zákrok Lehnera drží Ottawu ve hře!

61:36
    Wiercioch (OTT) – 2 minuty za hákování. Přesilovku pro Pantery zařídil Fleischmann, který skvěle vybojoval kotouč v útočném pásmu a následně si na sebe vykoledoval nedovolený zákrok.

60:55
    Methot dostal kotouč do ideální pozice, ale z mezikruží nedokázal překonat skvělého Luonga!

54:02
    Po Bergenheimově střele se rozezněla tyč Lehnerovy brány!

40:37
    Condra se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku a vše musel zahraňovat skvělým zákrokem Luongo!

39:43
    Milan Michálek (OTT) – 2 minuty za držení hole.

37:55
    Florida právě vstřelila branku!
    A Florida bleskově vyrovnává! Scottie Upshall se dostal do rychlého protiútoku společně s VINCENTEM TROCHECKEM, kterému v ideální moment přihrál kotouč pod ležícím obráncem a Trocheck pohodlně zakončil. Asistence: Scottie Upshall, Tomáš Fleischmann.

37:32
    Panteři rychle odpovídají! Pohlednou kombinaci zakončil neomylně za Lehnerova záda SEAN BERGENHEIM. Asistence: Brian Campbell, Nick Bjugstad.

36:11
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa využívá přesilovou hru. Wiercioch se na modré čáře opřel do puku a jeho střelu šikovně ve vzduchu tečoval CLARKE MACARTHUR, na jehož teč nemohl Luongo nijak reagovat. Asistence: Patrick Wiercioch, Kyle Turris.

35:31
    Upshall (FLA) – 2 minuty za hákování.

31:34
    Tak s tímhle už nemohl Luongo nic udělat. MARK STONE otevírá skóre dnešního utkání, když pohodlně dorazil kotouč do odkryté branky po skvělé křižné přihrávce Karlssona, který má na tomto gólu největší podíl. Asistence: Erik Karlsson, Kyle Turris.

29:50
    Luongo si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže! Během jediné minuty zneškodnil tři gólové šance Ottawy! Na domácím hrdinovi si postupně vylámali zuby Spezza, Hemský i Michálek.

17:55
    Neuvěřitelná Luongova "rybička", při které zneškodnil MacArthurovu tutovku! Luongo je v první třetině nepochybně největším hrdinou domácího týmu.

16:07
    Velká šance domácích! Po Bergenheimově střele se dostal v dobré pozici k dorážce Boyes, ale bohužel pro Pantery nedokázal dostat kotouč za Lehnerova záda.

15:17
    Bitka mezi Barchem a Kassianem. Domácí hrdina okamžiku položil svého soupeře na lopatky a vysloužil si ovace fanoušků. Nyní jdou oba účastníci vychladnout na trestnou lavici, kde si odsedí 5 minut.

07:57
    Bergenheim dostal kotouč za Lehnerova záda, ale rozhodčí gól neuznali, protože usoudili, že domácí útočník nedovoleně atakoval brankáře Ottawy.

04:37
    Neuvěřitelné, co teď nedal Spezza! Hostující kapitán se ocitl s kotoučem na holi přímo před prázdnou domácí brankou, ale v rychlosti usměrnil puk pouze do tyče Luongovy brány.

02:27
    Kulikov (FLA) – 2 minuty za hrubost.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 38. Bergenheim (Campbell, Bjugstad), 38. Trocheck (Upshall, Fleischmann), rozh. náj. Pirri – 32. Stone (Karlsson, Turris), 37. MacArthur (Wiercioch, Turris)

Florida Panthers: Luongo (Ellis) – Gilbert, Campbell, Robak, Kulikov, Olsen, Jovanovski – Upshall, Bjugstad, Boyes – Fleischmann, Trocheck, Bergenheim – Winchester, Pirri, Hayes – Barch, Gomez, Howden
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Cowen – Hemský, Spezza, Michálek – Stone, Turris, MacArthur – Condra, Hoffman, Kassian – Neil, Smith, Greening

Rozhodca: Gord Dwyer, Dan O'Rourke – Andy McElman, Tim Nowak