Toronto – Tampa Bay 3:5 (kon.) | Winnipeg – Colorado 5:4 (po pr.) | Chicago – St. Louis 4:0 (kon.)
Vancouver – Nashville 2:0 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
St. Louis Blues
cz Štvrtok 20.03.2014, 01:15 • United Center, Chicago • NHL

58:00
    Michael Handzuš (CHI) si posedí poslední dvě minuty na trestné lavici, kam je poslán na dvě minuty za krosček.

45:55
    Chicago bude hrát navíc přesilovou hru, protože Dmitrij Jaškin (STL) dostává dvě minuty za hákování.

39:47
    V závěru druhé třetiny ještě putuje na trestnou lavici Johny Oduya (CHI) na dvě minuty za nedovolené bránění.

28:18
    Blues půjdou podruhé v utkání do čtyř, protože Ian Cole(STL) putuje podruhé v zápase na trestnou a dostává dvě minuty za podražení.

11:39
    Blues budou hrát svou první přesilovou hru, když je na dvě minuty za nasimulovaný pád vyloučen Andrew Shaw (CHI).

Jan Matúš

Góly a asistencie: 20. Keith (Kane, Sharp), 36. Shaw (Leddy, Sharp), 46. Kruger (Regin, Hjalmarsson), 48. Smith (Versteeg, Leddy)

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith, Hjalmarsson, Oduya, Brookbank, Leddy – Hossa, Toews ''C'', Versteeg – Kane, Smith, Bickell – Shaw, Handzuš, Sharp – Regin, Kruger, Bollig.
    Trenér: Joel Quenneville.

St. Louis Blues: Miller (48. Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Jackman, Polák, Cole – Backes ''C'', Steen, Schwartz – Oshie, Sobotka, Jaškin – Ott, Roy, Berglund – Reaves, Lapierre, Morrow.
    Trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodca: Kozari, Pochmara – MacPherson, Miller.

Diváci: 21 640