NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | NJ Devils – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Detroit – Toronto 3:2 (kon.)
Montreal – Colorado 6:3 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
Calgary Flames
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Buffalo Sabres
cz Streda 19.03.2014, 02:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

51:38
    Matt Stajan podrazil Ehrhoffa, za což dostává dvě trestné minuty, které si odsedí na trestné lavici.

27:03
    Autor úvodní branky zápasu Stafford dostává za podražení Brodieho dvě minuty. Domácí mají k dispozici první přesilovku v zápase.

16:21
    Prvním vyloučeným hráčem zápasu je Galiardi, který poslal na led Deslaurierse.

Petr Kašpárek

Góly a asistencie: 39. Colborne (Monahan, Brodie), 50. Cammalleri (Butler, Backlund), 54. Byron (Butler) – 14. Stafford

Calgary Flames: Ortio (MacDonald) – Brodie, Giordano (C), Wotherspoon, Šmíd, Butler, Russell – Byron, Backlund, Bouma – Colborne, Monahan, Cammalleri (A) – McGrattan, Stajan, Glencross (A) – Westgarth, Galiardi, Hanowski Trenér: B. Hartley
    Buffalo Sabres: Lieuwen (Hackett) – Ehrhoff (A), Ristolainen, Talinder (A), Ruhwedel, Weber, McBain – Stafford (A), Ennis, Conacher – Foligno, Flynn, Hodgson – D´Agostini, Leino, Mitchell – Scot, Ellis, Deslauriers Trenér: T. Nolan

Rozhodca: Devorski, Martell – Cameron, Wheler

Diváci: 19 289